Dariusz Sawicki od 2000 roku zajmuje się profesjonalną reprezentacją w urzędach firm i osób fizycznych. Głównie w zakresie obsługi pojazdów w…

Newsletter

Zobacz czego nie powiedzą Ci w urzędzie

Praktyczne rady jak rozwiązać problemy w urzędzie, sądzie, dotyczące samochodów i nie tylko.

Zapisz się teraz

Dariusz Sawicki od 2000 roku zajmuje się profesjonalną reprezentacją w urzędach firm i osób fizycznych. Głównie w zakresie obsługi pojazdów w szczególności: rejestracja samochodu z zagranicy i z kraju w urzędach komunikacji, VAT-23, VAT-24, VAT-25 w urzędach skarbowych i akcyza za samochody nowe i używane w urzędach celnych.

Od 2000 roku zajmuje się zmianami konstrukcyjnymi samochodów zmieniając ich przeznaczenie kiedyś z osobowych na ciężarowe a obecnie odwrotnie demontując niepotrzebne i przeszkadzające kratki. Firma posiada wymagany do zmian nr PKD 5020A.

Na stronie www.DRUKI.rejestracja-samochodu.pl można pobrać dokumenty potrzebne przy kupnie lub sprzedaży samochodu: umowa kupna, umowa darowizny, umowa kupna współwłaściciel, umowa dwujęzyczna polsko-niemiecka, ....

Rejestracja samochodu sprowadzonego z zagranicy stała się prostsza wystarczy WYPEŁNIĆ, WYDRUKOWAĆ I WYSŁAĆ dokumenty do urzędu celnego i skarbowego korzystając z generatora dokumentów.
Zobacz wzory dowodów rejestracyjnych z różnych krajów: Niemcy, Francja, Holandia, Włochy....

Rok 2006 pozwolił Polakom na masową zmianę floty samochodowej. Dariusz Sawicki aktywnie uczestniczy w tym procesie pomagając bez problemów przejść wszystkie utrudnienia stworzone przez nasz system wszystkim sprowadzającym samochody z zagranicy reprezentując ich w urzędach.

Kontakt:
Pełna nazwa:Darek Sawicki
Strona WWW:https://www.rejestracjasamochodu.pl/