Należę do grona krajowych konsultantów dbających o ciągłość funkcjonowania biznesu, ochronę informacji, bezpieczeństwo systemów i sieci średnich…

Newsletter

Bezpieczeństwo Informacji w Praktyce

KURS: Podstawy bezpieczeństwa informacji w sieci i poza nią. Praktyczne porady i artykuły.

Zapisz się teraz
Należę do grona krajowych konsultantów dbających o ciągłość funkcjonowania biznesu, ochronę informacji, bezpieczeństwo systemów i sieci średnich firm i dużych korporacji w Polsce.

Moje ponad 20-letnie doświadczenie w projektowaniu i wdrażaniu systemów transmisji danych i bezpieczeństwa informacji, w tym blisko 16 lat pracy nad bezpieczeństwem rozwiązań teleinformatycznych i ciągłością funkcjonowania biznesu, to gwarancja uwzględnienia WSZYSTKICH aspektów bezpieczeństwa Państwa działalności.

Moje doświadczenie może pracować dla Państwa firmy. Było wykorzystywane przez:

  • Związek Banków Polskich,
  • KIR S. A.,
  • banki komercyjne,
  • instytucje finansowe,
  • firmy spośród 100 największych branży IT w Polsce.

Uczestniczyłem też przygotowaniu firmy, która jako pierwsza w Polsce uzyskała certyfikat ISO 27001 - System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji.

Ale nie tylko wielcy miewają takie potrzeby; konsultowałem wielokrotnie kwestie bezpieczeństwa w firmach małych i mikro-przedsiębiorstwach. Tam mniej liczą się formalizmy, ważniejsze jest prawdziwe poczucie bezpieczeństwa.

Kontakt:
Pełna nazwa:Andrzej Majewski
Telefon:+48 501043041
Strona WWW:http://www.dsc.com.pl