Portret biznesowy

Biznesowy portret przedsiębiorcy, blogera, internauty...
usługa fotograficzna - Warszawa i okolice

Niezależnie od tego czy dopiero startujesz w świecie biznesu, czy już jesteś przedsiębiorcą, wiesz, że Twój wizerunek jest jednym z najważniejszych elementów promocji Twojej działalności. Jeśli, nawet nie będąc biznesmenem, prowadzisz swoją stronę internetową, blog lub udzielasz się na forach internetowych, to z pewnością umieszczasz lub chcesz umieszczać w nich zdjęcia prezentujące Twoją osobę.

Jak chcesz, żeby wyglądał Twój portret?

Paweł Syrjus - fotografia Paweł Syrjus - niby też zdjęcie

Odpowiedź na powyższe pytanie jest chyba oczywista. A czy pokazanie swojego portretu ewentualnym klientom lub czytelnikom ma znaczenie?

Posłużę się przykładem:

Pewne centrum medyczne promowało się umieszczając w prasie artykuły o swoich terapeutach. Żadna szanująca się gazeta nie umieści artykułu bez zdjęć. Nawet jeśli umieści, to taka reklama nie będzie skuteczna. Przecież to przede wszystkim obrazki przyciągają uwagę czytelników. Wykonałem całą serię portretów pokazujących czym się ci terapeuci zajmują, tak, aby pasowały do tekstu. Jaki był efekt takiej reklamy? Terminy zapisów na wizyty u tych specjalistów zaczęły być coraz dłuższe.

Drugi przykład z zupełnie innej beczki:

Mój przyjaciel zarejestrował się w serwisie randkowym i szukał tam swego szczęścia. Narzekał na skuteczność tych serwisów, aż w końcu poprosił mnie, żebym zrobił mu portret. Oczywiście zgodziłem się. Ilość chętnych do bliższego poznania wzrosła błyskawicznie. Zapewniam, że nie było w tym żadnej manipulacji. To były po prostu dobre zdjęcia.

Chyba nie masz już żadnych wątpliwości, że jakość twojego portretu ma ogromne znaczenie w budowaniu Twojego publicznego wizerunku?


A teraz do rzeczy. Jeśli mieszkasz w Warszawie lub jej okolicy, zachęcam Cię do skorzystania z tej oferty.

Usługa obejmuje wykonanie portretu w Twoim miejscu pracy lub plenerze. Charakter zdjęć ustalimy w zależności od Twoich potrzeb. Jeżeli masz więcej zainteresowań, które chcesz pokazać na zdjęciach, to nie jest problem. W cenę wliczone są trzy portrety charakterystyczne. Warunkiem jest jedynie wykonanie ich w jednym miejscu i czasie.

Wraz ze zdjęciami w formie cyfrowej otrzymasz pisemną zgodę na ich nieograniczone wykorzystanie (z wyłączeniem dalszej sprzedaży).

Myślisz zapewne, że taka usługa kosztuje majątek. No cóż... Usługi dobrych fotografów, zwłaszcza do celów promocyjnych nie są tanie, ale jednocześnie warte tych pieniędzy.

Chcę jednak wyjść Ci naprzeciw i dlatego opisaną usługę
wykonam dla Ciebie za 587.

Po opłaceniu usługi skontaktuję się z Tobą w celu ustalenia szczegółów realizacji usługi.

Szanując prywatność swoich klientów nie umieszczam ich zdjęć w tej ofercie, ale z pewnością znajdziesz moje prace
w internecie.

Mam nadzieję, że już wkrótce się spotkamy.

Pozdrawiam,
Paweł Syrjus
fotograf
Zapisy wstrzymane

© 2007-2018 Ekademia.pl | Polityka Prywatności | Regulamin


Produkty i Szkolenia Online

Nie jesteś zalogowany(a) Zaloguj się Utwórz konto


forked from Moodle