Dariusz Sawicki Profil osobisty


 

Dariusz Sawicki

Dariusz Sawicki 

Dariusz Sawicki od 2000 roku zajmuje się profesjonalną reprezentacją w urzędach firm i osób fizycznych. Głównie w zakresie obsługi pojazdów w szczególności: rejestracja samochodu z zagranicy i z kraju w urzędach komunikacji, VAT-23, VAT-24, VAT-25 w urzędach skarbowych i akcyza za samochody nowe i używane w urzędach celnych.

Od 2000 roku zajmuje się zmianami konstrukcyjnymi samochodów zmieniając ich przeznaczenie kiedyś z osobowych na ciężarowe a obecnie odwrotnie demontując niepotrzebne i przeszkadzające kratki. Firma posiada wymagany do zmian nr PKD 5020A.

Na stronie DRUKI.rejestracja-samochodu.pl można pobrać dokumenty potrzebne przy kupnie lub sprzedaży samochodu: umowa kupna, umowa darowizny, umowa kupna współwłaściciel, umowa dwujęzyczna polsko-niemiecka, ....

Rejestracja samochodu sprowadzonego z zagranicy stała się prostsza wystarczy WYPEŁNIĆ, WYDRUKOWAĆ I WYSŁAĆ dokumenty do urzędu celnego i skarbowego korzystając z generatora dokumentów.
Zobacz wzory dowodów rejestracyjnych z różnych krajów: Niemcy, Francja, Holandia, Włochy....

Rok 2006 pozwolił Polakom na masową zmianę floty samochodowej. Dariusz Sawicki aktywnie uczestniczy w tym procesie pomagając bez problemów przejść wszystkie utrudnienia stworzone przez nasz system wszystkim sprowadzającym samochody z zagranicy reprezentując ich w urzędach.

 

Subskrybuj Zobacz czego nie powiedzą Ci w urzędzie

Praktyczne rady jak rozwiązać problemy w urzędzie, sądzie, dotyczące samochodów i nie tylko.

Pełna nazwa:Dariusz Sawicki
Lokalizacja:Wrocław, Polska
Strona WWW:http://rejestracja-samochodu.pl

© 2007-2020 Ekademia.pl | Polityka Prywatności | Regulamin
 
Nie jesteś zalogowany(a) Zaloguj się Utwórz konto


forked from Moodle