Sortowanie Wg Miesięcy w Microsoft Office Excel 2007

Sekrety MS Excel: tajemnice sortowania

Witaj,

Na pewno nie raz pracując z Excelem spotkałeś się z problemem sortowania tabel według dni tygodnia lub miesięcy. Czy sprawiło Ci to problem? Jeśli nie to jak sobie z nim poradziłeś? Ręczne przepisywanie jest długie i żmudne.

Czy zdajesz sobie z tego sprawę, że stosując tradycyjne narzędzia do sortowania danych w tabeli według kolumny z dniami tygodnia lub miesiącami otrzymasz efekt niezgodny z oczekiwanym.

Z pewnością chciałbyś się dowiedzieć w jaki sposób najprościej rozwiązać ten problem. Odpowiedź możesz uzyskać już za chwilę, jeśli tylko skorzystasz z mojej oferty.
Proponuję Ci krótki, lecz bardzo treściwy bezpłatny kurs trwający zaledwie 3 minuty i 47 sekund, z którego dowiesz się jak poprawnie sortować tabele według dni tygodnia lub miesięcy.

sortowanie_miesiecy

Pobierz ten filmik i odkryj jeden z sekretów MS Excel całkiem za darmo. Nie zwlekaj ani chwili dłużej. Praktyczna wiedza jest kilka kliknięć przed Tobą. Czy pozwolisz aby taka okazja przeszła Ci koło nosa? Nie pozwól na to klikając ten link.

Pozdrawiam,
Lech Wołodkowicz
Ekademia.pl

P.S. Odkryj tajemnicę poprawnego sortowania, korzystając z mojej oferty. Wystarczy, że pobierzesz bezpłatny kurs właśnie teraz! Przekonaj się!

© 2007-2018 Ekademia.pl | Polityka Prywatności | Regulamin


Produkty i Szkolenia Online

Nie jesteś zalogowany(a) Zaloguj się Utwórz konto


forked from Moodle