Zapragnąłeś stworzyć sobie profesjonalną stronę internetową? Co więcej postanowiłeś poradzić sobie z tym sam!?Zainstalowałeś więc sobie nawet cms Joomla, ale trudno ci rozeznać się w tym cmsie? Przydałby ci się jakiś kurs, który przeprowadzi Cię przez trudne początki?

Nasz kurs krok po kroku pokaże Ci jak skonfigurować Joomla i stworzyć działający serwis WWW. Ten kurs pokaże Ci dobre praktyki przezornego administratora Joomla. Pokaże Ci co po kolei zrobić aby powstała strona WWW.

W ramach kursu pokażemy:
• Jak zmienić nazwę domyślnego administratora joomla – bardzo ważne z punktu widzenia bezpieczeństwa
• Jakie ustawienia konfiguracyjne poczynić na początku
• Jak i skąd ściągnąć dodatki do Joomla!
• Jak doinstalować rozszerzenia do Joomla
• Jaka jest filozofia układu treści w Joomla (sekcje, kategorie, artykuły)
• Jak napisać swój pierwszy artykuł i umieścić go na stronie
• Jak stworzyć menu w Joomla

Bonus - to KURS INSTALACJI SERWERA WWW NA TWOIM KOMPUTERZE. Dzięki temu kursowi, będziesz mógł instalować i testować wszelkiego rodzaju cms-y, blogi, czy sklepy internetowe na swoim komputerze, bez konieczności posiadania wykupionego konta na serwerze oraz bez wykupionej domeny.

Co to jest CMS Joomla?
System CMS Joomla to system zarządzania treścią. Dzięki niemu możesz stworzyć stronę WWW, bez znajomości HTML, czy PHP. Dzięki Joomla stworzysz dowolną stronę WWW, jak również sklep internetowy, bądź forum.


Aktualizowanie treści, jak i modyfikowanie strony www w Joomla jest bajecznie proste!!

Podsumowanie:
Prawie 60 minutowy kurs video, który pokaże krok po kroku jak rozpocząć pracę w zainstalowanym Joomla.
Uwaga! Kurs nie uczy instalacji Joomla!


Cena: 45,00 PLNPoznajmy się!
Iwona Hartwig
Witam nazywam się Iwona Hartwig. Prowadzę firmę PHU Hartwig zajmującą się tworzeniem stron internetowych oraz pozycjonowaniem ich w google. Tworzenie stron www to moja pasja. Każdy nowy projekt wywołuje dreszczyk emocji. Chcę zarazić Cię swoją pasją.
Zapraszam wszystkich, którzy lubią rozwijać się w różnych dziedzinach i tym razem postanowili, że sami sobie poradzą, ze stworzeniem własnej strony www. W kolejnych kursach będę się dzielić z wami moją wiedzą i doświadczeniem.

PHU Hartwig