Animacja Tekstu w Microsoft PowerPoint 2007

Twoja pierwsza dynamiczna prezentacja

Stworzyłeś prezentację w programie PowerPoint, ale wciąż nie spełnia ona Twoich oczekiwań?

Nadaj Twoim slajdom dynamiki!

Jest na to prosty sposób, o którym wiele osób nie ma pojęcia. Wystarczy, że sprawisz aby punkty na slajdach nie pokazywały się na raz, tylko w momencie, kiedy zaczynasz o nich mówić. W ten sposób sprawisz, że Twoja prezentacja ożyje i będzie bardziej czytelna.

W programie PowerPoint możesz animować tekst slajdu, dzięki czemu prowadząc prezentację kontrolujesz sposób przedstawiania informacji, możesz skupić uwagę odbiorców na konkretnych elementach lub po prostu uatrakcyjnić Twój pokaz.

animacja_tekstu

Już za chwilę możesz dowiedzieć się wszystkiego na ten temat, wystarczy że klikniesz na ten link i pobierzesz całkiem darmowy kurs animacji tekstu w MS PowerPoint.

Zrób piorunujące wrażenie na odbiorcach! Rzuć ich na kolana swoją prezentacją! Oczaruj jej pomysłowością i sposobem przekazania zawartej w niej wiedzy!

Ekademia przygotowała dla Ciebie wszystko co musisz wiedzieć w niespełna 5-cio minutowym kursie, który możesz pobrać już teraz bez żadnych opłat.

Przekonaj się jak przydatna jest ta wiedza!

Pozdrawiam,
Lech Wołodkowicz
Ekademia.pl

P.S. Dowiedz się w kilka minut, jak uatrakcyjnić swoją prezentację w programie PowerPoint. Ściągnij bezpłatny kurs i już za chwilę będziesz potrafił robić naprawdę efektowne prezentacje. Przekonaj się sam!

© 2007-2018 Ekademia.pl | Polityka Prywatności | Regulamin


Produkty i Szkolenia Online

Nie jesteś zalogowany(a) Zaloguj się Utwórz konto


forked from Moodle