naglowek-2

Przeczytaj ten list do końca a zobaczysz, że 3 godziny pracy da Ci klucz do umysłów twoich klientów. Zaczniesz pisać oferty, które ludzie będą czytać z dziką chęcią kupowania…

mirosław-skwarekWitaj,  z tej strony Mirek Skwarek,

Pamiętam jak kilka razy dostałem od czytelników dziwne emaile w stylu:

- nie potrzebuję teraz Twojego kursu, ale z chęcią kupiłbym kurs nt. pisania ofert w twoim stylu.

Nie piszę Ci tego, żeby się chwalić. Chodzi o to, że po wielu prośbach i sugestiach postanowiłem ujawnić swój warsztat. Zarwałem wiele nocy, żeby zebrać wszystko w całość. Co najważniejsze piszę zawodowo oferty od 10 lat + i tworząc ten materiały nie potrafiłem go skończyć. Powiem prosto, masz praktycznie dostęp do mojego mózgu w pigułce.

Oto najbardziej znane oferty z mojego arsenału. Na jednej z nich studenci pewnej uczelni uczyli się tworzenia perswazyjnych ofert ...

przykładowe-oferty-mirosławskwarek

Zacznijmy jednak od Ciebie.

Czy zauważasz, że konkurencja jest coraz większa? Coraz w więcej młodych ludzi decyduje się na zarabianie w Internecie czy prowadzenie firmy.

Na moim prywatnym profilu stale wyświetlają mi się propozycje w stylu – wystarczy Ci laptop i facebook, zapraszasz ludzi na webinary i po roku jeździsz drogim samochodem i opalasz się na plaży?

Wydaje mi się, że takich osób jest tysiące. Codziennie więcej.


Czy nie czujesz, że pętla się zaciska a konkurencja stale rośnie?


Jest jednak coś co 99,5% osób handlujących w Internecie, na Allegro, proponujących swoje usługi robi na amatorskim poziomie. Jak się domyślasz jest to pisanie perswazyjnych ofert. Gary Halbert, jeden z największych copywriterów świata powiedział kiedyś:

"Problem większości nierentownych firm da się rozwiązać dobrą ofertą"

Dlatego jeżeli:


- masz zbyt mało klientów i nie wiesz jak ich zdobywać;

- twoja konkurencja perfidnie konkuruje ceną;

- pracujesz coraz ciężej, a w nocy i tak budzą Cię niezapłacone raty, ZUS czy podatki;

- twoja konkurencja sprzedaje więcej pomimo, że macie ten sam produkt;

to dobra, perswazyjna oferta może już po 30 dniach dać Ci namacalne efekty.


Ale ja Mirku nie potrafię pisać. Nie byłem dobry z polskiego…

Jestem wściekły. Naprawdę dostaje wysypki gdy słyszę ile głupot na swój temat dajemy sobie wmówić. Przyznam Ci się do czegoś. 3 miesiące przed maturą nauczycielka dała mi skierowanie do poradni bo podejrzewała dysortografię. Co z tego.


Tylko jedna oferta, która promowała duży event motywacyjny, wygenerowała dla organizatorów ponad pół miliona złotych. Co najciekawsze promowała ona szkolenie jednego z najlepszych amerykańskich copywriterów.


Ale ja nie mam talentu do pisania…

To kolejna brednia, która Cię blokuje. Tak naprawdę rozbijanie bankomatów tekstem nie ma nic wspólnego z talentem. Wystarczy, że masz schemat i wiesz jakie słowa w którym miejscu wpisać.


Daję Ci do osobistej i wiecznej dyspozycji niepublikowany szablon  piekielnie skutecznych ofert. Na jej podstawie napisałem większość moich tekstów. Możesz sprawdzić większość z nich generuje od 30 tysięcy nawet do 500 000 rocznie.


Oto wyniki, które wygenerowało kilka moich tekstów ...


interkursy-sprzedaż

interkursy-sprzedaz-2

efekty-interkursy-3

"Zobaczysz NA ŻYWO Jak Piszę Ofertę. Wystarczy, Że Powtórzysz Moje Kroki ..."

To nie wszystko. Nagrałem także wideo, które pokazuje jak osobiście, na podstawie tego szablonu tworzę ofertę. Wyobraź sobie, że siedzisz obok mnie i obserwujesz gdzie, w którym momencie, wpisuje dane słowo.

Zapytano kiedyś Thomasa Edisona, dlaczego jest tak uparty. Zrobił kilka tysięcy testów a jego żarówka nadal nie świeciła. Dziennikarz zapytał go – czy jesteś szalony, przecież popełniłeś kilka tysięcy błędów, to nie może świecić. On odpowiedział – znam już 1200 sposobów, które nie działają.

Ty jesteś w tysiąckroć lepszej sytuacji. Przez ponad 10 lat popełniałem błędy i osiągałem efekty, które mnie zaskakiwały. W tym kursie nie daje Ci 1200 strategii, które nie działają. Daję Ci kilkadziesiąt konkretnych wskazówek Co działa i co otwiera portfele Twoich klientów.

Jestem przekonany, że po przerobieniu materiałów i wysłuchaniu webinarów spadnie Ci zasłona, którą miałeś na oczach. Zobaczysz, że wszędzie leżą niezagospodarowane pokłady gotówki.

Pomyśl. Każdy pomysł na biznes możesz zdominować w 30 dni tworząc lepszą ofertę

Czy kupujesz w McDonaldzie bo mają smaczniejsze potrawy niż w regionalnej restauracji? NIE! Oni mają lepszą ofertę. Tylko tyle.

Weź pierwszy z brzegu biznes. Niech to będzie Twoja konkurencja. Zobacz ich materiały reklamowe. Po tym kursie, będziesz wściekły, że wcześniej nie wypunktowałeś tych kolosalnych błędów.

Wystarczy, że według mojego 19 punktowego schematu poprawisz swoje oferty. Te 19 punktów z Modułu 5 to Twój nowy PIN do bankomatu. Być może jest to duża obietnica, dlatego daje Ci uczciwą gwarancję. Masz 30 dni, żeby sprawdzić czy to naprawdę działa.

Dlaczego 99,5% polskich przedsiębiorców pisze słabe oferty?

Potrzebujesz dowodów? To jasne, że ludzie coś tam kupują. Cześć osób kupuje ode mnie wszystko. Nie czytają nawet ofert. Jednak problemem w twoim biznesie są te osoby, które czytają i nie kupują.

Przykład # 1 Akcesoria i chemia do basenów

Błąd w ofercie

Szukam na Allegro środka do czyszczenia basenów. Czytam ofertę. W miarę dobrze napisana. Pojawia się stwierdzenie – ten środek jest dla profesjonalistów. Wychodzę z aukcji, nie chcę profesjonalnego środka bo nie jestem profesjonalistą. BUM! Właśnie właściciel firmy zamknął otwarty portfel.

Rozwiązanie – gdyby właściciel sklepu wykonał prostą czynność, której uczę w tym kursie dodałby kilka zdań, które zatrzymałyby mnie i innych klientów.

Przykład # 2 Oprogramowanie do zarządzania klubem Fitness

Błąd w ofercie

Oprogramowanie do zarządzania klubem Fitness. Właściciele wycenili oprogramowanie na 120 złotych miesięcznie. Niestety dla wielu firm jest to kolejny abonament, którego nie chcą płacić. W taki sposób tracą 98% klientów.

Rozwiązanie

W kursie pokazuję jedną banalna metodę, która z 2% zwiększy konwersję do 30%. Wystarczyło podać 3 argumenty w ofercie.

Przykład # 3 Nauka języka norweskiego

Nauka norweskich słówek. Dla naszego rządu emigracja to poważny problem, z drugiej strony inni zbijają na tym fortunę. Firma ma dobry produkt, jednak sprzedaż jest kiepska. Oferta jest na średnim poziomie, ale wystarczyło dokonać tylko jednej zmiany, żeby zaczęła konwertować.

Rozwiązanie

Wykonujemy jedną czynność, która powoduje, że właściciel portalu pisze do mnie email po pierwszej w nocy. Jest podekscytowany. Jedna zmiana otwiera kurek z klientami, którzy byli na liście, ale nie kupowali. O tej technice mówię na początku kursu.

"Jak Jedna Zmiana W Ofercie Zarobi Dla Ciebie Na Wczasy…"

Przejdź do formularza zamówienia >>

Jeżeli zastanawiasz się co można zmienić w twojej ofercie, to mam dla Ciebie dobrą wiadomość:

Oprócz kursu odbędą się dwa webinary na których będę omawiał oferty kursantów. Jak widzisz jedna mała zmiana w ofercie może zarobić dla Ciebie na wakacje z rodziną czy pomóc w spłacie kredytu.

SŁYSZAŁEŚ TO! "Gdybyś Się Uczył I Skończył Medycynę Zarabiałbyś Jak Lekarz"

Nie wiem czy sam o tym myślisz, czy mówią Ci to członkowie Twojej rodziny. Nieważne. W Polsce mamy pewne przekonania, które stale o sobie przypominają. Jednym z nich są zarobki lekarzy. Wypisze receptę, pogada 5 minut i kasuje 15 - 300 złotych.

Dlaczego Ci o tym piszę? Większość osób, które czytają ten tekst nie skończy już medycyny. Problem jednak w tym, że możesz generować zyski jak lekarz medycyny.

Nie mówię, że codziennie i 3 dni od przerobienia tego ponad 10-godzinnego materiału. Jednak jestem przekonany, że po kilku miesiącach możesz zmienić klawiaturę swojego komputera w drukarkę pieniędzy.

Jeżeli  nauczysz się zmieniać kiepskie oferty w generatory gotówki, wartość godziny Twojej pracy drastycznie wzrośnie. Wróćmy do lekarzy. Lekarze zarabiają dużo z prostej przyczyny. To czysta ekonomia. Jest ich mało w stosunku do potrzeb rynku. Identycznie może być z Tobą.

Jeśli nauczysz się czegoś, czego nie potrafi większość przedsiębiorców Twoja wartość wystrzeli w kosmos. Potrzebujesz tylko 2 rzeczy. Wiary w siebie i narzędzi pozwalających pisać ostre i przyklejające do kartki oferty.

"Ile Wart Jest Program, Który Pozwoli Mi Zarabiać Więcej Pieniędzy Z Tych Samych Produktów I Usług, Bez Tracenia Klientów I Niskiej Sprzedaży"

Wyceniam cały program na 497 złotych. Wiem jednak, że wiele osób wierzy w kryzys i boi się inwestowania takich sum. Postanowiłem zatem oddać ten ponad 10 godzinny program treningowy za 299 złotych.

Wiem, że to śmieszna cena i być może wpłynie to negatywnie na mój wizerunek, jednak chce pomóc jak największej liczbie osób. Wierzę, że te metody mogą zdziałać cuda w Twojej sprzedaży.

perswazyjny-copywriting

6 godzin i 40 minut premierowego materiału

Ponad 4 godziny webinarów

Oto, co dokładnie znajdziesz w środku ...

Moduł 1 Szybki Sposób Na Ofertę

modul-1-perswazyjna-oferta

 • Jeżeli na tym elemencie oprzesz swój marketing zawsze będziesz miał mniejszą sprzedaż niż konkurencja. Powiem Ci czego musisz unikać jak ognia.
 • Poznasz te 3 najważniejsze elementy, które decydują o sukcesie lub porażce Twojej sprzedaży.
 • Dowiesz się co zrobić, żeby obronić się przed dużymi korporacjami i walka cenową hipermarketów.
 • Odkryjesz w kilka minut, który produkt ma największe znaczenie dla Twojego biznesu?
 • Poznasz ukrywany, 4 punktowy skrypt najlepszych copywriterów. WAŻNE! Generuje on dziką sprzedaż.
 • Zrozumiesz jedną, krytyczną czynność, bez której nie masz prawa usiąść do klawiatury. Bez tego elementu każde uderzenie w klawiaturę będzie strata czasu i pieniędzy.
 • Zdradzę Ci nieujawniane proporcje, które powodują, że jeden tekst sprzedaje jak szalony w czasie gdy inne wywołują senność.
 •  Odkryjesz czym są krytyczne obszary awataru klienta i dlaczego większość nawet dużych firm lekceważy tę technikę.
 • Poznasz te 3 niezwykle skuteczne sposoby poznawania potrzeb swojej grupy docelowej.
 • Jedna rzecz, która drastycznie podwoi ilość reakcji Twoich klientów.
 • Schemat szybkiej oferty, który pozwoli Ci rozpocząć pisanie tekstu bez zastanawiania się "od czego tu zacząć?"
 • Poznasz przykładowe pytania jakie musisz bezsprzecznie zadać klientom, żeby otrzymać najważniejsze dla Ciebie odpowiedzi.

Moduł 2 Sekret Sprzedających Zdjęć

perswazyjny-copywriting-2

 • Dowiesz się jaki konkretny typ zdjęć jest w stanie szybko podnieść sprzedaż?
 • Poznasz fundamentalną strategię copywritingu - tzw. rzutowanie w przyszłość. Jest to jedna z silniej działających metod w praktyce przekonywania klientów.
 • Jaki jeden, niezwykle mocny argument świetnie sprzedaje w Polsce?
 • Pokażę Ci case study, dzięki któremu zrozumiesz jak zmiana tylko jednego elementu w zdjęciach produktu może podwoić Twoją sprzedaż.
 • Jak działają tzw. magiczne pigułki w sprzedaży. Bez tej wiedzy, klienci będą sennie reagować na Twoje oferty.
 • Zdradzę Ci najsilniejszą i fundamentalna technikę perswazji w tekstach reklamowych. Od tej pory każdy Twój materiał reklamowy będzie wprowadzał nowych klientów do Twojej firmy.
 • Ukryta chemia manipulacji. Opowiem Ci jak wpływać niezauważalnie na umysł podświadomy klientów czytających Twoje teksty reklamowe.
 • 1 rzecz, o której nie przeczytasz w książkach o copywritingu, czyli jak wykorzystać w praktyce silne lęki społeczne? Metodę tą odkryłem przypadkowo i do dzisiaj mnie zaskakuje.
 • Opowiem Ci o tym jak subtelnie wykorzystać efekt frustracji w tekście reklamowym.
 • Jak wykorzystać sprytną taktykę, aby napisać idealną ofertę dla właścicieli biznesów i ludzi zamożnych.
 • Jaki element musisz bezsprzecznie umieścić na stronie głównej sklepu internetowego. Pozwala on zwiększyć sprzedaż o 20% przy tym samym ruchu.
 • Zdradzę Ci jaki element najskuteczniej neutralizuje nawet najgłębsze i ukryte obiekcje klientów. Jeżeli czujesz, że Twoje teksty słabo przekonują ten element to zmieni.
 • Poznasz 3 najpotężniejsze obiekcje, które blokują 99% klientów.
 • Odkryjesz 5 szybkich sposobów na zbudowanie autorytetu w ofercie sprzedażowej usług i drogich produktów.
 • Jak zbudować silny dowód społeczny na Allegro? Ta metoda pozwala sprzedawać więcej nawet jeżeli masz wyższe ceny.
 • Jedna czynność, którą warto wdrożyć, gdy klient docenia produkt, ale nie wierzy w siebie.
 • Dowiesz się co musisz zrobić, gdy klienci przestają reagować na Twoją ofertę? Czynność ta zajmuje od 5 do 10 minut a szybko generuje nowe zamówienia.
 • Zdradzę Ci z jaka częstotliwością warto wysyłać emaile, żeby uzyskać jak najlepsze efekty.

Moduł 3 Szybkie Zwiększenie Sprzedaży 7 Konkretnych Metod

modul-3-perswazyjny-copywriting


 • Jaki kardynalny błąd możesz popełnić drukując ulotkę? Ta jedna zmiana może przynieść Ci o 30% więcej klientów w bardzo krótkim czasie.
 • Odkryjesz najnowszą opcję Product Launchu, która pozwala osiągnąć jeszcze wyższe wyniki finansowe.
 • Jak zastosować pewien banalny trick, który pomógł wyróżnić się sieci KFC i odebrał klientów McDonaldowi.
 • Dowiesz się jak zastosować presję czasu w połączeniu z personalizacją. Ta mieszanka działa wyjątkowo mocno.
 • Konkretny przykład wykorzystania jednego ze spustów sprzedaży w branży kursów internetowych i MLM. Możesz skopiować go do swojego biznesu mniej niż 30 minut.
 • W tym miejscu, w przejrzysty sposób omawiam przykładową promocję opartą na 3 mailach a która pozwoli Ci osiągnąć wyższą sprzedaż w krótkim czasie.
 • Poznaj wyniki badań pewnego szalonego psychologa społecznego, który dzięki jednej decyzji odkrył prawdziwy kod sprzedających promocji.
 • Poznaj te 3 przypadki w których bonusy zamiast pomagać w sprzedaży odstraszają Ci klientów. Nigdy nie stosuj tego u siebie bo "położysz" sprzedaż.
 • Poznasz 4 czynności, które potrafią zmienić zapomniany plik z Worda w maszynę do zwiększania sprzedaży. Zrób to według moich wskazówek a klienci pokochają Twoje materiały.
 • Poznasz 5 niezwykłych pomysłów na bezczelnie proste gratisy, które są w zasięgu Twojej ręki.
 • Zdradzę Ci czym są ukryte oferty i dlaczego mają one tak wysoką skuteczność?
 • Dam Ci proste wskazówki, co musisz zrobić, żebyś z łatwością mógł sprzedawać drogie produkty.
 • Poznasz formułę, dzięki której przez tydzień odnotujesz sprzedaż większą niż przez 3 miesiące dotychczasowej sprzedaży.
 • Zdradzę Ci co tak naprawdę kupują klienci płacący za wiedzę?

Moduł 4 Neutralizacja Oporu Klienta

moduł-4-perswazyjny-copywriting

 • Odkryjesz co robią najwięksi gracze Google, Facebook czy Amazon, aby generować ogromne zyski.
 •  Opowiem Ci o nowych narzędziach, które testuje Facebook. Będzie to rewolucja w sprzedaży stacjonarnej. Masz szansę przygotować się przed konkurencją.
 •  Zdradzę Ci dlaczego na webinarze potrafię osiągnąć 54% konwersji i jednocześnie dowiesz się jak to zastosować u siebie.
 •  Dowiesz się dlaczego w marketingu tak naprawdę nie chodzi o listę mailingową, ale o coś znacznie ważniejszego.
 •  Otrzymasz gotowe pytania, które pozwolą Ci wyciągnąć od klientów ich najgłębsze obiekcje.
 • Jakie 3 KRYTYCZNE elementy musisz koniecznie umieścić w ofercie, żeby zneutralizować najczęstsze obiekcje klientów lub pacjentów.
 • Pokażę Ci na przykładach jak neutralizuje głębokie obiekcje klienta w 5 rożnych branżach;
 • Poznasz nietypowy sposób wykorzystania wiedzy nt. klienta i dowiesz się jak wtłoczyć słowa kluczowe w ofertę.
 •  Zdradzę Ci błąd, który popełnia 90% ekspertów. Ta pomyłka kosztuje ich pliki żywej gotówki.
 • Odkryjesz jak możesz wykorzystać niewiedzę właścicieli sklepów internetowych i co zrobić, żeby wyprzedzić ich w Google.
 • Poznasz szokującą prawdę o jednej z najczęściej pobieranych aplikacja tzw. latarce. Mało osób wie, że jest to potężne narzędzie marketingowe.

Moduł 5 Skrypt Perswazyjnej Oferty

modul-5-skrypt-oferty

 • Poznasz gotowy szablon oferty kopiuj wklej. Możesz natychmiast po obejrzeniu tego materiału zacząć przerabiać swoje oferty a już po kilku dniach zaobserwujesz większą konwersję.
 • Jak przedstawić problemy klienta w taki sposób, żeby natychmiast zapragnął ON Twojego produktu.
 • Jak przekonywać klientów do zakupu bez nachalnego wciskania im na siłę. 99% klientów nie lubi gdy na siłę chcesz sprzedać im produkt. Wolimy mieć wrażenie, że sami podjęliśmy decyzję. W tym nagraniu dowiesz się jak to zrobić.
 • Zdradzę Ci nietypowy sposób opisywania korzyści.
 • Poznasz sekret w jaki sposób zaprezentować cenę, aby wydawała się niska nawet przy wydawałoby się drogich produktach.
 • Jak opisać bonusy, żeby wpływały na sprzedaż silniej niż większość przedstawicieli handlowych w Twojej firmie.
 • Jaki jeden element umieszczony tuż nad przyciskiem dodaj do koszyka drastycznie zwiększa sprzedaż.
 • Ten 1 zapomniany TRICK powoduje, że opinia klienta jest o 50% bardziej wiarygodna.
 • Oto 1 prosty element w ofercie, który neutralizuje największe obiekcje klienta.
 • Na przykładzie jednego z moich tekstów zobaczysz jak zmienić schemat oferty w konkretny tekst sprzedażowy.
 • Zobaczysz na żywo jak możesz w hipnotyczny sposób wgrywać informacje do podświadomego umysłu klienta. Po tym zabiegu umysł odbiorcy jest niespotykanie podatny na wpływ. Pamiętaj, żeby stosować tę metodę w sposób etyczny.
 • Poznasz 1 ważny element pomijany przez zapracowanych właścicieli firm. Jest to banalne rozwiązanie i być może dlatego tak często je pomijamy.

Poczekaj. To nie wszystko. Ponadto w tym module ...

 • Dowiesz się jakie jedno, krytyczne  przekonanie blokuje rozwój osób, które zaczynają przygodę z pisaniem ofert sprzedażowych.
 • Skrypt oferty, który pozwoli Ci napisać świetną ofertę w 35 minut bez szukania weny i pomysłów.
 • Dostaniesz prostą podpowiedź jak wycenić napisanie oferty dla klienta oraz w jaki sposób podnieść cenę do poziomu lekarza medycyny.
 • Dowiesz się od czego zależy wysokość stawki copywritera?
 • Zdradzę Ci najskuteczniejszy sposób na rozpoczęcie oferty nawet wtedy, kiedy nie masz weny.
 • Podpowiem Ci pewną nielogiczna zasadę, które znacznie przyspiesz skuteczność autora oferty.
 • Poznasz tzw. "ukryte otwieracze sprzedaży" dzięki którym klient będzie miał wrażenie, że czyta list od starego przyjaciela.
 • Prawdopodobnie wiesz, że historie to najlepszy sprzedawca. W tym module dam Ci 3 gwarantowane sposoby na hipnotyczne historie, które umieścisz w tekście reklamowym. To Twoi darmowi sprzedawcy, których nie możesz ignorować.
 • Dowiesz się w jaki sposób pokazać klientowi, że "nie wciskasz mu produktu na siłę".
 • Zdradzę na żywo w jaki sposób przygotowuje tzw. magiczne kule. Według mnie ten element tekstu sprzedaje lepiej niż cokolwiek innego.
 • Zdradzam dlaczego warto dodawać gratisy w wersji cyfrowej i jaki efekt psychologiczny osiągniesz tą techniką.
 • Poznasz chytrą technikę NLP, dzięki której ośmieszysz konkurencję w oczach klienta bez wywoływania negatywnego wizerunku twojej osoby.
 • 1 rzecz, która musisz zrobić, aby obniżona cena nie zniszczyła wyniku sprzedaży.
 • Jak wykorzystać wady Twojej promocji lub produktu, żeby zwiększyć sprzedaż. Tej techniki jak ognia unika konkurencja. Ty staniesz się jej mistrzem.
 • 1 szalona rzecz, która możesz zrobić, gdy nie masz jeszcze opinii o swoim produkcie.
 • CO MUSISZ zrobić po tym gdy już napiszesz tekst i na pewno nie chodzi o publikowanie oferty.
 • Jaką strategie zastosować, gdy robisz błędy ortograficzne lub stylistyczne oraz dlaczego w żadnym wypadku, nie zamyka Ci to drzwi do skutecznej sprzedaży tekstem.
 • Poznasz proces R........U, który zwielokrotni perswazyjne działanie Twojego tekstu.
 • Podpowiem Ci 2 proste tricki odnośnie formatowania tekstu, dzięki tym wskazówkom szybko poprawisz czytelność oferty.

Moduł 6 Case Study Analiza Oferty Nauka Języków Obcych

wzór-oferta-handlowa-6

 • Jak projektować przeceny, które nie obniżą postrzeganej wartości twojego produktu?
 • 2 proste tricki, które zwiększą wiarygodność twojej oferty.
 • Poznasz ten 1 łatwy do wykonania element, który poprawi skuteczność oferty nawet o 40%.
 • Jak w praktyce wykorzystać niezwykle szybka metodę NLP tzw. R ..... W........ P.........
 • Zdradzę Ci model biznesowy, który w wielu firmach pozwolił podwoić zyski. Dotyczy on efektu EUREKA i świetnie nadaje się do biznesów stacjonarnych i usług.
 • Odkryjesz w jaki sposób stworzyć genialną strategię marketingową w taki branżach jak nauka języków obcych, wędkarstwo, sztuki walki czy techniki szybkiej nauki;
 • Poznasz metodę tzw. "persuasive pills" dzięki której przestaniesz odstraszać klientów od swojej oferty i tym samym tracić pieniądze.
 • Jak wykorzystać potężny spust sprzedaży jakim jest potencjalne lenistwo klientów?
 • Prosty trick oparty na kontrowersji, który przyciągnie dziką uwagę potencjalnych klientów i doprowadzi do wściekłości Twoją konkurencję.
 • Poznasz niezwykle silną technikę, która powoduje, że klienci myślą o Twojej ofercie nawet o 3 w nocy.
 • Jeden PASKUDNY i ukrywany sposób wykorzystania obliczeń, które skierują rękę klienta po portfel. Stosuj tę technikę z umiarem.
 • Sekret piramidy Maslowa w copywritingu. Być może słyszałeś o piramidzie potrzeb Maslowa. Co z tego, jak i tak 99,9 % ludzi na świecie nie wie jak wykorzystać to genialne odkrycie do drastycznie skutecznego przekonywania.
 • Dostaniesz gwarantowany sposób na napisanie ciekawego emaila wtedy, kiedy kompletnie nie masz pomysłu od czego zacząć.

Moduł 7 Sekret InfoOferty

wzór-oferty-handlowej-7

 • Poznasz sekret tzw. Info Ofert. Zdradzę Ci co zrobić, aby jak najmocniej wykorzystać ich potencjał. Jest to jedna z najsilniejszych technik marketingowych, którą stosują najwięksi marketerzy na świecie. Będziesz w szoku jak prosty jest to model.
 • Zdradzę Ci jakie banery mają najwyższą klikalność i dlaczego większość grafików zrobi Ci baner o niezwykle niskiej klikalności.
 • Zobaczysz cały tunel sprzedażowy oferty opartej o InfoOfertę. Po tym module możesz skopiować cały system do swojego biznesu.
 • 3 sprytne techniki, które zwiększą klikalność w Twoje banery reklamowe.
 • Odkryjesz 5 nowych technik i skryptów, które pomogą Ci zwiększyć wiarygodność oferty.
 • Jaki 1 ważny efekt psychologiczny uzyskasz wykorzystując InfoOferty.


Moduł 8 Jak Inwestując 3 Złote 60 Groszy Zwiększyć Sprzedaż Na Allegro

modul-8-allegro

 • Poznasz 3 kroki, które mogą w znaczący sposób zwiększyć Twoja sprzedaż na Allegro. Krok po kroku przejdziemy przez proces zmiany opisu i tytułu aukcji z przeciętnego na świetnie konwertujący.
 • Odkryjesz tajną broń najlepszych sprzedawców na Allegro. Jeżeli nie wiedziałeś jak najwięksi sprzedawcy na Allegro zdobywają nieprzyzwoita ilość wejść to nagranie będzie dla ciebie jak znalezienie mapy skarbu.
 • Jak za pomocą 3 kliknięć sprawdzisz swoja największą konkurencję na Allegro i co możesz zrobić z tymi informacjami już w 5 minut po zapoznaniu się z tym modułem.
 • Poznasz prostą metodę, która pozwoli Ci zwiększyć ilość wejść na aukcje bez dodatkowych kosztów na reklamę.
 • Czy myślałeś o tym, żeby zdominować daną kategorie na Allegro? W 3 minucie tego nagrania dam Ci konkretne wskazówki.

Bonus # 1

Esencja Perswazyjnych Nagłówków

copywriting-essence-bonus

Copywriting Essence, czyli esencja najskuteczniejszych nagłówków. Wzór, który zawsze warto mieć pod ręką. Dodatkowo znajdziesz dziesiątki przykładów zastosowań nagłówków, w różnych branżach. Przy każdym typie nagłówka tłumaczę jak wpływa on na UMYSŁ KLIENTA. Wartość 19,90 złotych.

Bonus # 2

11 Słów Drastycznie Zwiększających Ilość Wejść Na Aukcje Allegro

jak-zwiększyć-ilosc-wejść-na-allegro

Czy nie jest tak, że Twoim problemem jest niesprawiedliwa przewaga konkurencji? Wyobraź sobie sytuację, której masz taki sam produkt, podobny opis a konkurencyjna firma ma kilka tysięcy więcej wejść na aukcje niż TY. Powodem tych problemów jest użycie niewłaściwych słów w tytule aukcji. Jako bonus otrzymujesz raport PDF, który obrósł legendą w kręgach sprzedawców na Allegro. Jego wartość to 97 złotych.

Bonus # 3

19 Punktowy Skrypt Skutecznej Oferty

wzór-skutecznej-oferty

Od ponad 10 lat zajmuję się pisaniem dla siebie i na zlecenia. Na początku największym problemem było tworzenie pomysłu na ofertę. Godzinami zastanawiałem się – jak opisać dany produkt. Pewnego dnia analizując ofertę jednego z czołowych, amerykańskich copywriterów zauważyłem, że posiada ona pewien schemat.

Poświeciłem kilka dni i po wielu testach i analizach otrzymałem schemat perswazyjnej oferty. Przez kilka lat doskonaliłem go i strzegłem jak tajnej receptury. Teraz jestem w stanie oddać Ci go w całości.

Być może zastanawiasz się dlaczego to robię? Z prostej przyczyny. Obecnie najbardziej zależy mi na efektach moich klientów. Jeżeli twoja sprzedaż się zwiększy, ja będę miał silne opinie i klientów na lata.

Odbierz efekt moich 10 letnich badań i testów.
Ten schemat praktycznie napisze ofertę za Ciebie. Wystarczy, że położysz ręce na klawiaturze i wypełnisz poszczególne pola według moich poleceń. Skrypt ten wyceniam na 197 złotych.

30 Dniowa Żelazna Gwarancja Satysfakcji

Masz 30 dni na testowanie tej wiedzy w swoim biznesie. Jeżeli przez chwilę poczujesz, że nie jest dla Ciebie zwrócę Ci gotówkę bez zadawania zbędnych pytań.

Jeżeli masz pytania napisz na: miroslawskwarek@gmail.com

TAK Mirku, chcę dołączyć do grupy uczestników. Wiem, że będę pisał lepsze oferty, które dadzą mi więcej klientów i zarobią dla mnie więcej pieniędzy.

Nie, dziękuję, mam sprzedaż z której jestem zadowolony. Nie potrzebuję też większej ilości klientów.

Jeżeli chcesz więcej sprzedawać i mieć więcej klientów kliknij w przycisk poniżej. Dostęp do nagrań i bonusów otrzymasz natychmiast po dokonaniu zamówienia.

podpis-miroslaw-skwarek

  Tak Mirku, wyślij mi system pisania perswazyjnych ofert, które pomogą mi zwiększyć sprzedaż.