Dodawanie Zdjęć na www.nasza-klasa.pl

  <!-- @page { size: 21cm 29.7cm; margin: 2cm } P { margin-bottom: 0.21cm } A:link { color: #000080; text-decoration: underline } --&amp...

Bądź gwiazdą
naszej-klasy.pl!

Jak większość osób w Polsce masz konto na naszej-klasie.pl. Oglądasz tam profile Twoich znajomych, ich zdjęcia. Widzisz ich na wakacjach oraz z dziećmi, z łezką w oku oglądasz także zdjęcia Twojej klasy z czasów szkoły podstawowej czy liceum. Im dłużej oglądasz te wszystkie zdjęcia, tym bardziej czujesz, że chciałbyś również pokazać innym swoje fotografie. Tylko jak to zrobić?

Może się to wydawać skomplikowane, ale tak naprawdę wystarczy abyś zrobił tylko jedną, prostą rzecz i już niedługo będziesz mógł podzielić się swoimi wspomnieniami z innymi i zaprezentować im przy okazji Twoje zdolności w dziedzinie fotografii. Zaskoczony? Przekonaj się sam i po prostu...weź udział
w całkowicie darmowym kursie,
dzięki któremu nauczysz się
dodawać zdjęcia
w serwisie www.nasza-klasa.pl
!


Zapisy na kurs są ograniczone w czasie, więc zrób to już teraz i odkryj jak już za chwilę będziesz mógł pochwalić się znajomym zdjęciami:

  • Twoimi,
  • Twojej rodziny,
  • Twoich pupili,
  • z wakacji,
  • ze ślubu
  • oraz z innych ważnych wydarzeń w Twoim życiu!

Uczestnictwo w tym kursie umożliwi Ci zacieśnienie więzi towarzyskich ze znanymi Ci już użytkownikami tego serwisu społecznościowego, a także pozwoli na poznanie zupełnie nowych, interesujących osób. W ten sposób poszerzysz Twoje grono przyjaciół, zyskując tym samym nowe kontakty, tak cenne zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym.

Oto oferta specjalnie dla Ciebie! Zainwestuj tylko 4 minuty
i 22 sekundy
i odkryj tajniki zarządzania zdjęciami na Twoim profilu w serwisie www.nasza-klasa.pl. W tak krótkim czasie nauczysz się:

  1. dodawania zdjęć,
  2. wstawiania opisów do nich,
  3. edytowania tych opisów,
  4. a także usuwania zdjęć, których nie chcesz już mieć na Twoim profilu.


nasza-klasa dodawanie zdjęć


Czy zaczynasz już dostrzegać, ile korzyści przyniesie Ci zapisanie się na ten przydatny kurs? Nareszcie będziesz miał możliwość pokazania znajomym Twoich dokonań, a także nawiązania nowych znajomości z ludźmi, których Twoje zdjęcia zainteresują!


Zapisz się na kurs właśnie teraz!Pozdrawiam
Monika Nimkiewicz
www.ekademia.pl

P.S. Zapisz się na ten całkowicie darmowy kurs! Zrób to już teraz i poczuj przyjemność dzielenia się Twoimi zdjęciami z innymi, kreując jednocześnie Twój wizerunek poprzez odpowiedni dobór zdjęć!


© 2007-2017 MajewskiBC.pl | Polityka Prywatności | Regulamin


Produkty i Szkolenia Online

Nie jesteś zalogowany(a) Zaloguj się Utwórz konto


forked from Moodle