Misja zawodowaTM

TERAZ Ty możesz poznać SEKRET wewnętrznej SIŁY i prawdziwie spełnionego ŻYCIA zawodowego.

Jak odkryć najważniejszy cel, sens i swoje powołanie w życiu zawodowym?

Masz już dość dzielenia swojego życia na to, co musisz robić, by zarabiać na życie i na to co chcesz robić dla przyjemności?

Masz już dość ciągłej harówki dla pieniędzy i sporadycznej zabawy?

Czujemy Twój ból.

Przeczytałeś mnóstwo książek. Godzinami przesiedziałeś w bibliotece, wertowałeś tony książek, przeglądałeś półki w księgarniach w poszukiwaniu czegoś, co da ci odpowiedź na pytanie, które dręczy Ciebie od lat: „Dlaczego nie mam tego co bym chciał, pod względem finansowym, mentalnym i zawodowym?

Przez wiele lat ludzie tacy jak Ty, zadawali to samo pytanie. Niektórym z nich takim jak: Steven Spielberg, Matka Teresa z Kalkuty, Gandhi, Martin Luther King, Nelson Mandela udało się znaleźć odpowiedź – i dzisiaj wymieniamy ich nazwiska w panteonie sław.

Jeżeli jeszcze nie odnalazłeś odpowiedzi na to pytanie przestań się winić. Niezadowolenie z pracy tak wielu osób, które prowadzi do rozłamu w ich życiu trwa od wielu lat. Rozdwojonego życia jesteśmy uczeni od małego – rozpoczyna się ono już w szkole podstawowej – od lekcji i przerwy. Ciągnie się potem przez lata i kończy dopiero na emeryturze.

Czy tak musi być?

Widzisz, ludzie zajmujący się karierą powiedzą dzisiaj Tobie, że jest wiele czynników od których zależy to, czy zrobisz wielką karierę i czy osiągniesz sukces zawodowy. Jeden guru da Tobie sto różnych wskazówek. Inny zdezorientuje Ciebie swoim bogatym słownictwem i skomplikowanymi teoriami. Inni pokażą Tobie wszystko patrząc na jeden tylko aspekt kariery – pieniądze, władzę czy uznanie.

Wszyscy oni chcą dobrze. Ale oni nie dają Tobie prawdziwych sekretów do zrobienia trwałej kariery i osiągnięcia prawdziwego spełnienia w życiu zawodowym. Oni nie dają Tobie całej historii.

Zaskoczony?

Nie możesz ich winić, naprawdę. Jeżeli oni powiedzą Tobie wszystko co oni znają, nie będziesz potrzebował ich więcej. O ile oni trzymają Ciebie dając małe kawałki placka kariery, zawsze pozostaniesz głodny i zawsze kupisz ich kolejne plasterki dalej.

Nie jesteś już tym zmęczony?

Nie czujesz się zdezorientowany?

Już za chwilę skupimy się na tym poczuciu zmęczenia i dezorientacji, a następnie rozwiejemy dym niepewności i jak najbardziej wszystko sobie ułatwimy. Zaraz przekonasz się, że wystarczy tylko znaleźć jedną rzecz – jeden sekret, by zacząć działać prawdziwe cuda.

Dlaczego uważamy, że tego potrzebujesz?

Czy znasz historię promu kosmicznego Apollo?

Zapewne, wiesz, że jako pierwsi w historii astronauci Apollo wylądowali na księżycu. Ale czy wiesz, że po powrocie z tej misji większość ludzi biorących udział w tym przedsięwzięciu popadła w depresję? I to taką depresję jakiej większość z nas nie potrafi sobie nawet wyobrazić? O tym się nie mówi. Prawda?

Albo …

Czy znasz najnowsze badania, które potwierdzają, że większość ludzi umiera w ciągu trzech lat od przejścia na emeryturę?

Czy już wiesz, co chcemy Tobie powiedzieć?

Czy już do końca zdajesz sobie sprawę co łączy te wszystkie historie?

Pozwól, że wyjaśnię to jeszcze lepiej …

Czego możemy nauczyć się o zagubionym sekrecie od znanego komika?

Kiedy poproszono go o podsumowanie swojej filozofii życiowej, swojego sensu życia tak odpowiedział:

„Muszę mieć coś, co zerwie mnie rano z łóżka. W końcu i tak niewiele mogę już w nim zdziałać. Najważniejsze jest dla mnie posiadanie jakiegoś punktu, kierunku w którym mam zmierzać”

George Burns bo o nim tutaj mowa w wieku 90 lat wciąż bawił dowcipem, brał udział w programach telewizyjnych i w filmach. Zasłynął również z tego, że zarezerwował sobie kilka wieczorów w londyńskim „Palladium” na rok 2000 kiedy miał mieć 104 lata. Zmarł mając 100 lat.

Czyż nie jest to niezły wynik. Dożyć 100 lat i wciąż cieszyć się życiem?

Tajemnica zagubionego sekretu …

Jak się już zapewne domyślasz zagubiony sekret sprowadza się do jednej elementarnej prawdy:

Aby zrobić wielką karierę i osiągnąć prawdziwy sukces zawodowy Twoja praca nie może być zwykłą pracą – Twoja praca musi być czymś więcej. Musi być Twoim powołaniem, największym celem, sensem życia.

Zobacz co na ten temat mówią eksperci:

„Myślę, że istnieje większe prawdopodobieństwo, niezadowolenia z pracy, jeżeli wykonujemy ją dla pieniędzy, tylko po to, aby otrzymać wypłatę i nic ponadto. Nawet postrzeganie pracy jako kariery może prowadzić do niezadowolenia. Oczywiście zależy to od naszej motywacji, ale jeżeli interesują nas tylko awanse, tytuły i odznaczenia istnieje niebezpieczeństwo nadmiernej rywalizacji, frustracji, kiedy nie dostaniemy awansu, zazdrości kiedy awansują inni i tak dalej. To nie prowadzi do optymalnego zadowolenia z pracy, wiąże się również z ryzykiem przysporzenia sobie wrogów. Z drugiej strony łatwo dostrzec, że postrzeganie pracy jako powołania przynosi większe zadowolenie z pracy.”

Jego Świątobliwość Dalajlama

„Uważam, że większość z nas szuka powołania, nie pracy … Praca jest przeważnie zbyt ciasna dla duszy. Sama praca nie wystarcza ludziom. Bez względu jak to nazwiesz: poszukiwaniem, powołaniem, wielkim celem lub misją, osobą które odkryły to dla siebie daje silny powód by być na świecie.”

Nora Watson

Skąd wiem, że odnalazłem swoje powołanie i sens życia?

Często jestem o to pytany. Oto co wtedy odpowiadam:

„To sprawa podejścia i stylu życia".

Zadaj sobie pytania:

 1. Czy w pracy tworzę własne marzenia?
 2. Czy bawię się wykonując swoją pracę?
 3. Czy dążenie do moich celów jest pracą z miłości?
 4. Czy budzę się tak podekscytowany, że aż nie mogę zjeść śniadania?
 5. Czy mogę powiedzieć: Jeszcze nigdy nie zabrakło mi energii?
 6. Czy kocham to co robię i robię to co kocham?

Jeśli odpowiedziałeś TAK na wszystkie pytanie to nie czytaj dalej, chyba że chcesz tchnąć jeszcze więcej namiętności do swojego zawodowego życia. Jeśli odpowiedziałeś NIE choćby na jedno pytanie przeczytaj do końca ten tekst i dowiedz się co możesz zrobić już DZIŚ, by móc z czystym sumieniem ogłosić światu:

Robię to co kocham i kocham to co robię, a cele do których dążę są w 100 % moimi celami!


Właśnie słyszę jak zaczynasz mówić do siebie: ale jak mogę odkryć swoje powołanie, swój sesn życia, wielki cel czy Misję zawodową?

Dla wszystkich ludzi, którzy pragną, by ich podróż przez życie rozwijała się z prawdziwą pasją, która pobudza każdą cząstkę Ciebie do działania stworzyliśmy narzędzie online Misja ZawodowaTM.

Misja ZawodowaTM to specjalnie zaprojektowana z myślą o Tobie potężna strategia wspomagająca Etap II Unlimited Career StrategyTM. Dzięki niej weźmiemy Ciebie za rękę i krok po kroku poprowadzimy przez proces, który sprawi, że odkryjesz własne powołanie, własny sens życia, własną Misję zawodową.

Składam zamówienie

Dzięki wykorzytsaniu narzędzia Misja ZawodowaTM :

 1. Zdefiniujesz najważniejszy zawód i cel Twojego życia,
 2. Zyskasz 100% pewność, że dążysz tylko do swoich osobistych celów,
 3. Znajdziesz silny powód by być, i żyć na tym świecie,
 4. Tchniesz prawdziwą pasję w swoje zawodowe życie,
 5. Unikniesz syndromu kosmonautów Apollo,
 6. Będziesz prawdziwie bogatym człowiekiem ,
 7. Unikniesz ciągłej harówki i zarzynania się, które łączy się z pracą dla cudzych celów,
 8. Będziesz cieszyć się dobrym zdrowiem ,
 9. Twoja rodzina zyska spokój, harmonię i bezpieczeństwo ,
 10. Zyskasz podziw i szacunek innych,
 11. Będziesz czuł niezwykłą radość i dumę z tego co robisz ,
 12. Nareszcie w pełni wyrazisz swoją niepowtarzalną naturę i swoją indywidualność ,
 13. Przejmiesz odpowiedzialność za swoje życie , a przez to, unikniesz wszelkich psychicznych zawirowań,
 14. Odkryjesz najważniejszy cel, swoje powołanie, sens życia - swoją Misję zawodową,
 15. Od pierwszych sekund Twojej inwestycji w narzędzie Misja ZawodowaTM , uzyskujesz dostęp do zamkniętej części naszego Forum Doskonałości Do zobaczenia na SzczycieTM, gdzie możesz zadawać nam dodatkowe pytania, a my udzielimy na nie wszystkie wyczerpujących odpowiedzi.

Zostaniesz zapamiętany jako ten, który …

Składam zamówienie

Specjalna wstępna oferta!

Ponieważ możesz wyobrazić sobie już dziś, jak dramatycznie odmienisz swoje życie, kiedy odnajdziesz prawdziwe powołanie, prawdziwy sens życia, ponieważ to jest pierwszy raz, kiedy to narzędzie oferowane jest w Polsce chcemy zaoferować Tobie coś bardzo, bardzo wyjątkowego.

Ludzie inwestują 2700 zł za indywidualne sesje coachingowe, w ramach których odkrywają Misję zawodową. Teraz Ty, możesz zyskać dostęp do swojego osobistego coacha, dzięki któremu odkryjesz najważniejszy zawodowy cel, inwestując nie 2700 zł, nie 1270 zł, nie 370zł, a jedynie 97 zł.

W ciągu zaledwie 2 minut, możesz rozpocząć proces odkrywania swojego zawodowego powołania z Misja ZawodowaTM !

Nie musisz wcale, ponosić żadnych kosztów przesyłki i czekać, aż paczka przyjdzie do Twojego domu, kiedyś w następnym tygodniu.

Zrobiliśmy wszystko, by maksymalne ułatwić Tobie życie!

Jeśli zamówisz już Dziś, zaprowadzimy Ciebie bezpośrednio do strony, gdzie czeka na Ciebie potężna, udowodniona, sprawdzona przez nas samych i wielu naszych znajomych i klientów strategia odkrywania Misji zawodowej.

Możesz to zrobić kiedy chcesz i gdzie chcesz. Strategia ta dostępna jest 24h na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku.

Składam zamówienie

Dodatkowy Bonus: 3 specjalne narzędzia coachingowe wspierające proces odkrywania Misji zawodowej!

Jeśli podejmiesz decyzję teraz dodatkowo otrzymasz 3 specjalne narzędzia coachingowe wspierające proces odkrywania Misji zawodowej:

 1. Schemat Odkrywania Misji Zawodowej i jej kierunku,
 2. Przeszłość, Teraźniejszość, Przyszłość,
 3. Świat realnych marzeń.

Powiem Ci, że jestem Tobie wdzięczny, że przeczytałeś ten tekst do końca.

Zrób co czujesz, zrób to, co podpowiada Ci serce. W końcu do tej pory jakoś sobie radziłeś, ale pomyśl ile zyskacie Ty, Twoi bliscy i świat, kiedy odnajdziesz prawdziwy cel i sens życia, prawdziwe powołanie i kierunek własnego życia zawodowego.

Na koniec w podziękowaniu za czas, który poświęciłeś na przeczytanie tego tekstu pragnę podzielić się z Tobą pewnym credo, które przekazał legendarnemu trenerowi koszykówki John’owi Woodenowi jego ojciec:

„Bądź wierny sobie.
Niech każdy Twój dzień będzie arcydziełem.
Pomagaj innym.
Czerp głębię z dobrych książek, zwłaszcza z biblii.
Zaprzyjaźnij się z dobrą sztuką.
Zbuduj schronienie przed deszczowym dniem.
Każdego dnia módl się o poradę, a także licz błogosławieństwa i dziękuj za nie.”

Pozdrawiam,

Przemysław Walter

Współtwórca Platformy Unlimited CareerTM
Master Trainer Awakener Mastery Coach UniversityTM

Fundator Fundacji Unlimited CareerTM
   

I pamiętaj:


Żyj pełnią życia i ciągle spodziewaj się cudów … bo Ty sam jesteś cudem!

PS. 1
Zamów już DZIŚ! Korzystaj w pełni i baw się dobrze bo naszym marzeniem jest to, abyś kiedyś podobnie jak Bill Parish grany przez Anthony’iego Hopkinsa w filmie Joe Black mógł poprowadzić pełną miłości i akceptacji konwersację ze swoim ostatecznym przeznaczeniem i na Twoje pytanie - "Czy powinienem się bać?", usłyszeć - "Ty nie".

PS. 2
Pamiętaj! Z Twojej inwestycji w narzędzie Misja ZawodowaTM przeznaczamy 1% na Fundację Unlimited CareerTM. Dzięki temu i wspomagasz dzieci i młodzież w rozwoju osobistym i przyczyniasz się do wyrównywania szans związanych z systemem edukacji i funkcjonowaniem na rynku pracy.

PS. 3
A teraz wyobraź sobie jak wiele osiągasz, kiedy działasz z wewnętrzną siłą, sprawiającą, że każdy cel staje się bliski i możliwy do realizacji. Zobacz jak bardzo spełnionym może być człowiek, który zna swój kierunek i jak wiele dobrego może w życiu zrobić.

Składam zamówienie

Zapisy wstrzymane

© 2007-2018 Ekademia.pl | Polityka Prywatności | Regulamin


Produkty i Szkolenia Online

Nie jesteś zalogowany(a) Zaloguj się Utwórz konto


forked from Moodle