Jak napisać powieść? - minikurs wprowadzający

Twoim marzeniem jest napisanie powieści?

Przygodowej?

 

Sensacyjnej?

 

Fantasy?

Chcesz poznać tajemnice profesjonalistów?

Do dzieła więc!

Na co komu miniszkolenie?

Szkolenie konstrukcji fabularnej i wizualizacji jest unikatem na rynku polskim. Żadna uczelnia i żadna szkoła nie przygotowuje swoich adeptów do profesjonalnego wejścia na rynek opowieści fabularnych. Wielkie wydawnictwa, zwłaszcza amerykańskie, od lat zatrudniają psychologów odbioru i kodyfikują odpowiedzi na pytanie: Jak pisać, aby ludzie chcieli to czytać? Polscy wydawcy wciąż liczą na samorodne talenty albo... tłumaczą autorów amerykańskich. Moje szkolenie bazuje na wiedzy zdobytej przez Amerykanów, ale uniwersalnej - związanej z psychologią percepcji, kodowania, systemem odbioru i oczekiwaniami czytelnika. W ciągu czternastu lat stosowania tych reguł zmodyfikowałem niektóre, kilka dopracowałem lub stworzyłem od nowa.

Jeśli pragniesz wziąć udział w pełnym, profesjonalnym szkoleniu, poszukaj tutaj mojego Kursu Pisania Powieści. Jeżeli jednak chcesz spróbować, dotknąć, sprawdzić, czy reguły, o których mówię, rzeczywiście działają jak magiczna różdżka - pozostań tutaj.

Na początek przyjmij, proszę, moje założenie:

REGUŁA OGÓLNA:

Piszę po to, aby ludzie czytali. Mam coś do opowiedzenia, i chcę, aby inni zasiedli do lektury i z wypiekami na twarzy pochłaniali tekst, nie mogąc się oderwać. Nie ja wymyśliłem współczesny świat i psychologię, ale żeby mój tekst mógł być konkurencją dla filmów, gier komputerowych i setek innych rozrywek, muszę z tej psychologii korzystać. Dlatego podporządkowuję swoje teksty specjalnym zasadom konstrukcji fabularnej. Bo chcę być czytany. Chcę się sprzedać.

Informacje szczegółowe

Czego się nauczysz?

Po prostu nauczysz się podstaw konstruowania i pisania powieści.


A dokładnie?

 • Kurs obejmuje:

  • 5 lekcji wysyłanych co cztery dni. Będą to pliki tekstowe, które nie dadzą Ci pełnego wglądu w tajną wiedzę zawodowców, ale uchylą fragment tajemnicy, odpowiedzą na najbardziej palące pytania i i tak pchną Cię o kilka lat do przodu w umiejętności pisania. Dowiesz się, jak zaczynać opowieść, czym są sceny główne i poboczne, dlaczego nie opowiadać, a pokazywać, czym są wątki, czym ekspozycja.
  • prawo do prywatnych konsultacji

  Gwarancja

  Jeśli po przeanalizowaniu całego kursu uznasz, że nie dowiedziałeś się niczego nowego, że ta wiedza nie może pomóc Ci w skutecznym napisaniu Twojej powieści, napisz do mnie i powiedz, DLACZEGO. A ja zwrócę Ci pieniądze.

  Zapraszam do korzystania z kursu tych, którzy swoje marzenia chcą przekuć w rzeczywistość. Przed szesnastu laty sam stanąłem przed taką możliwością. I wahałem się, bo wiązała się z wyjazdem, udziałem w szkoleniu w obcym miejscu, z kosztami pobytu, żywienia... Dziś masz tylko jeden dylemat: Chcesz naprawdę posiąść tę wiedzę, dołączając do elitarnego klubu, czy tylko Ci się wydawało?

  Decyduj.

  Cokolwiek postanowisz, uszanuję Twoją decyzję.


  Z poważaniem -

  Krzysztof Petek, autor


 • © 2007-2018 Ekademia.pl | Polityka Prywatności | Regulamin


  Produkty i Szkolenia Online

  Nie jesteś zalogowany(a) Zaloguj się Utwórz konto


  forked from Moodle