Indeksy proste średnie tempo zmian (statystyka)

Dokładne omówienie indeksy proste i średnie tempo zmian. Z indeksami prostymi (przedmiot statystyka) możesz spotkać się na przeróżnych kierunkach studiów. Być może studiujesz marketing, zarządzanie, finanse, ekonomię, pedagogikę, socjologię lub jeszcze inny kierunek. Wszędzie tam, gdzie pojawiają się indeksy proste, tam też pojawia się statystyka. Dlatego właśnie znajomość indeksów prostych jest niezwykle istotne dla zrozumienia przedmiotu STATYSTYKA. W poniższym kursie poznasz kluczowe elementy, które składają się na indeksy proste i średnie tempo zmian.

Co znajdziesz w tym kursie?

Ten kurs jest częścią zaawansowanego systemu szkoleniowego ze statystyki opisowej (na studiach przedmiot najczęściej nazywa się po prostu "STATYSTYKA"). W tym module kursu poznasz dokładnie indeksy proste i średnie tempo zmian oraz następujące zagadnienia:

 • Indeksy jednopodstawowe.
 • Indeksy łańcuchowe.
 • Średnie tempo zmian (3 warianty).
 • Zamiana indeksów prostych (z łańcuchowych na jednopodstawowe, z jednopodstawowych na łańcuchowe).

Jakie korzyści odniesiesz?

Korzystając z kursu ze statystyki odniesiesz następujące korzyści:

 • Poznasz indeksy proste i średnie tempo zmian, dzięki którym łatwiej będzie Ci zrozumieć bardziej zaawansowane terminy.
 • Nauczysz się liczyć i interpretować indeksy jednopodstawowe i łańcuchowe.
 • Nauczysz się liczyć i porawnie interpretować średnie tempo zmian w zależności od typu danych jakimi dysponujesz.
 • Poznasz język statystyków, co sprawi, że będziesz znacznie szybciej przyswajać kolejne porcje materiału.
 • Rozwiązywanie zadań ze statystyki w późniejszych etapach stanie się wręcz przyjemnością.
 • Będziesz potrafił badać i analizować zjawiska związane ze statystyką opisową.
 • Będziesz miał znacznie większą szansę na zdanie kolokwiów i egzaminów ze statystyki.
 • Zyskujesz cenny czas, ponieważ dostajesz gotowe rozwiązania. Ten kurs znacząco zwiększy skuteczność Twojej nauki z zakresu indeksów prostych.

KUP TERAZ

Jak przygotowane są materiały?

Testowaliśmy rózne opcje przekazywania wiedzy ze statystyki. Z przetestowanych wariantów okazało się, że jednym z najlepszych sposobów jest nauka w taki sposób, jakby obok Ciebie siedział Twój korepetytor. Dlatego też staraliśmy się maksymalnie odwzorować sytuację jakbyś siedział przy swoim biurku i pisał na kartce. W materiałach video widzisz dokładnie krok po kroku, co robi korepetytor, jak omawia i rozwiązuje każde zagadnienie.

To są korepetycje online ze statystyki, które maksymalnie odzwierciedlają rzeczywistą formę korepetycji - tak jakby korepetytor siedział obok Ciebie. Dzięki temu będziesz w stanie łatwiej przyswajać i rozumieć wiedzę z zakresu statystyki, co z bardzo dużym prawdopodobieństwem doprowadzi Cię do zdania egzaminu.

Sukces bez wychodzenia z domu!

Zgłębiaj wiedzę ze statystystyki w najlepszym dla Ciebie czasie. Po uzyskaniu dostępu do kursu, możesz wielokrotnie oglądać materiały z dowolnego komputera, który ma dostęp do internetu. Możesz też ściągnąć materiały na swój dysk, aby przyswajać wiedzę bezpośrednio z własnego komputera w trybie offline.

Twój "korepetytor online ze statystyki", bo tak można nazwać ten kurs, jest dostępny 24h na dobę, 7 dni w tygodniu. Sam wybierasz najlepszy dla siebie sposób nauki. A to wszystko bez wychodzenia z domu! Nie musisz próbować szukać korepetytora. Pomijając fakt, że możesz trafić na oszusta, umówienie się z korepetytorem i sam dojazd do niego jest dość problematyczne. W tym kursie dojazd nie stanowi żadnego problemu, ponieważ wszystko dostępne jest z ekranu Twojego komputera. Oszczędzasz czas, który możesz przeznaczyć na przyjemności.

Potwierdzona SKUTECZNOŚĆ

Ten kurs zmienił mój sposób patrzenia na przedmiot STATYSTYKA. Na początku wszystko wydawało mi się masakrycznie trudne, ale wraz z kolejnymi przykładami zacząłem poznawać kluczowe zagadnienia. Rozwiązanie zadań w oparciu o wiedzę, którą nabyłem, okazało się znacznie prostsze niż myślałem. Gdyby nie ten kurs, pewnie na dzień przed egzaminami nerwowo szukałbym korepetytora. Całe szczęście ten scenariusz mnie nie spotkał.
Michał, 25 lat - student studiów zaocznych na Wydziale Ekonomicznym UG

"Żałuję, że nie miałem dostępu do takiej wiedzy w trakcie moich studiów. Mógłbym zaoszczędzić sporo czasu i nerwów. Statystyka była zdecydowanie jednym z tych przedmiotów, z którym miałem największy problem.

Dziś wykorzystuję statystykę w moim biznesie - tworząc prezentacje multimedialne, analizując statystyki stron internetowych, tworząc symulacje zachowań użytkowników oraz planując kolejne inwestycje. Ten kurs świetnie przypomniał mi najważniejsze pojęcia, dzięki czemu mój biznes z każdym dniem staje się lepszy."

Arkadiusz Podlaski, absolwent UMK (zarządzanie i marketing)

Dla kogo jest ten kurs?

Kurs "Statystyka Opisowa" jest przede wszystkim dla:

 • osób które cenią swój czas i nie chcą go marnować na mozolne dochodzenie i szukanie rozwiązań (dostajesz na tacy to, co jest najważniejsze)
 • studentów studiów dziennych, którzy chcą zyskać więcej czasu wolnego na imprezy i inne rozrywki
 • studentów studiów zaocznych, którzy chcą zyskać więcej czasu, aby móc jednocześnie pracować i rozwijać się w innych dziedzinach
 • studentów na kierunkach: zarządzanie, marketing, ekonomia, ekonometria, finanse, bankowość, pedagogika, psychologia, socjologia, resocjalizacja, analityka medyczna oraz wszystkie inne, na których wymagana jest znajomość statystyki
 • studentów uniwersytetów, politechnik, prywatnych uczelni
 • dla osób, które nie mają czasu umawiać się z korepetytorami i dojeżdżać do innego miasta, aby wziąć kilka godzin korepetycji
 • dla osób, które nie chcą przeznaczać swoich pieniędzy na drogie korepetycje
 • dla osób, które cenią sobie wygodę i chcą uczyć się we własnym domu (mieszkaniu)

Dla kogo NIE jest ten kurs?

Kurs "Statystyka Opisowa" nie jest dla:

 • osób, które uważają że wszystko zrobi się samo
 • osób, które mają czas, pieniądze i nerwy aby kilkakrotnie podchodzić do egzaminów ze statystyki
 • osób, które uważają że są w stanie same poradzić sobie nawet z najtrudniejszymi zagadnieniami ze statystyki
 • studentów, którzy nie wierzą, że dzięki kursowi i własnej pracy mogą zdać nawet najtrudniejszy egzamin ze statystyki

Dlaczego warto mieć ten kurs?

Dzisiaj jest już roku. A ty kiedy zdajesz swój egzamin lub kolokwium ze statystyki? Podejmij słuszną decyzję, zanim wtopisz swoje pieniądze na drogich i często niesprawdzonych korepetytorów. Naucz się statystyki we własnym domu i zdaj egzamin bez powtarzania przedmiotu. Powtarzanie przedmiotu na większości uczelni kosztuje nawet 1000 zł i więcej. Dla wielu studentów jest to zbyt duży wydatek, na który nie mogą sobie pozwolić. Uwolnij się od stresu przed egzaminami i skutecznie zalicz kolejny przedmiot. Podejmij najlepszą dla siebie decyzję.


KUP TERAZ

GWARANCJA SATYSFAKCJI

GwarancjaJesteśmy tak pewni skuteczności wiedzy zgromadzonej w tym kursie, że udzielamy Ci 30-dniowej gwarancji satysfakcji! Całe ryzyko przenosimy na siebie. Jeśli uznasz, że ta wiedza nie jest dla Ciebie - możesz zwrócić kurs! Oddamy Ci każdą wpłaconą przez Ciebie złotówkę. Możesz przez 30 dni dokładnie sprawdzić jakość wiedzy, zgromadzonej w tym kursie.


Powyższa wizualizacja jest graficzną formą prezentacji produktu "Indeksy proste i średnie tempo zmian" (korepetycje statystyka). Kurs jest w formie elektronicznej, dostępny na platformie Ekademia.pl. Moduł "Indeksy proste i średnie tempo zmian" trwa 36:07 minut + materiały dodatkowe. Po uzyskaniu dostępu możesz przez 365 dni, wielokrotnie oglądać kurs z dowolnego komputera, który ma dostęp do internetu. Możesz też ściągnąć materiały na swój dysk, aby przyswajać wiedzę bezpośrednio z własnego komputera w trybie offline. Twój "korepetytor online ze statystyki", bo tak można nazwać ten kurs, jest dostępny 24h na dobę, 7 dni w tygodniu. Sam wybierasz najlepszy sposób nauki. W całości kontrolujesz jak i kiedy pogłębiasz swoją wiedzę z zakresu statystyki. Życzymy powodzenia na egzaminie!


© 2007-2018 Ekademia.pl | Polityka Prywatności | Regulamin


Produkty i Szkolenia Online

Nie jesteś zalogowany(a) Zaloguj się Utwórz konto


forked from Moodle