Jak zdobyć 1000 fanów na facebooku w mniej niż 10 dni?

Jeżeli posiadasz swoją stronę na Facebooku, ale nie ma zbyt dużego zainteresowania fanów, to tak naprawdę tracisz szansę na to, aby zwiększać swoje zyski.W tym kursie nie tylko dowiesz się jak w okresie mniejszym niż 10 dni zdobyć 1000 fanów na Facebooku, ale przede wszystkim powiem Ci

Jak zdobyć 1000 Fanów na Facebooku

w mniej niż 10 dni?

Dowiedz się jak w czasie mniejszym niż 10 dni zdobyć tysiąc fanów, którzy zaczną generować ruch na Twojej stronie lub blogu i dowiedz się ja zmienić ten ruch na prawdziwą gotówkę.

Być może w porywie mody na Facebooka udało Ci się założyć profil osobisty. Masz kilku znajomych, jednak cały czas zastanawiasz się dlaczego inni mają ich kilkakrotnie więcej? Myślę, że jeżeli zajmujesz się sprzedażą, biznesem czy handlem na Allegro masz także stronę firmową. Niestety, tutaj też może przyjść rozczarowanie, bo mimo, że mocno tego chcesz tylko kilka osób chce być fanem Twojego biznesu na Facebooku.

Czy warto zatem poznać 10 gwarantowanych metod, które spowodują, że na Twojej stronie pojawi się kilka razy więcej Fanów niż dotychczas?

pakiet-1000-fanow-facebook

Myślę, że powodów aby to zrobić jest kilka. Oto tylko niektóre:

Powód # 1 8 milionów potencjalnych klientów. Na tyle liczona jest obecnie ilość osób w Polsce, które mają „swojego facebooka”. Nie tylko ta liczba cały czas się zmienia, ale osoby te coraz częściej kupują za pośrednictwem wspomnianego serwisu.

Podwód # 2 W kursie podam Ci jeden gwarantowany sposób zarabiania na Facebooku. Pomyśl tylko: zdradzę Ci sposób budowania społeczności fanów oraz przede wszystkim pokażę jak zmienić ruch z Facebooka na pieniądze.

Powód # 3 Możesz budować trwałe relacje ze swoimi klientami. Jeżeli np. Sprzedajesz przez Allegro dowiesz się na tym kursie jak jednym kliknięciem dodać większość klientów do swojego profilu na Facebooku. Jedyne co Ci pozostaje to pracować nad zbudowaniem więzi z Tymi klientami.

Twoja inwestycja w kurs wynosi 97 zł. 77 zł. jedynie 47 złotych

To tylko 3 powody dla których warto zainwestować w kurs Jak zdobyć więcej fanów na Facebooku.

A teraz najważniejsze. Co dokładnie znajdziesz w tym kursie?

Po pierwsze 13 konkretnych lekcji, w tym 10 konkretnych działających od zaraz sposobów na zdobywanie większej ilości znajomych a także fanów na Facebooku.

80 minut konkretnych instrukcji video, które możesz natychmiast wprowadzać w życie.

Dodatkowo, dzięki kursowi:

 • dowiesz się jak w czasie krótszym niż 10 dni zdobyć 1000 fanów na Facebooku. Pomyśl ile wygeneruje to wejść na Twoją stronę, bloga lub aukcje allegro;
 • poznasz techniki darmowego zdobywania znajomych i fanów;
 • odkryjesz jak jednym kliknięciem dodać klientów z Allegro do swojego profilu aby następnie zrobić z fanów na facebooku realnych, wielokrotnych klientów;
 • zdradzę Ci 10 konkretnych strategii zdobywania fanów. Część z tych strategii i pomysłów jest tak ukryte w gąszczu Facebooka, że tylko nieliczni maniacy potrafią z nich korzystać. Ty zrobisz to bez większego wysiłku;
 • dowiesz się co zrobić, aby dodać klientów, którzy nie mają jeszcze Facebooka;
 • odkryjesz jak łatwo możesz wykorzystać popularność telewizji TVN 24 aby zaistnieć
  i wypromować siebie i swój biznes.
 • przejdziemy krok po kroku proces tworzenia płatnej reklamy na Facebooku;
 • dowiesz się jakich błędów nie popełniać na Facebooku, aby nie zostać posądzonym o SPAM

I wreszcie

 • zdradzę Ci konkretną strategię opartą na znanej tylko amerykańskim gigantom (takim jak Frank Kern czy Seth Godin) strategii 2-3-1. Strategia ta gwarantuje, że zaczniesz zarabiać na swojej facebook-owej stronie.

Wiem, że wszystko to brzmi niewiarygodnie, dlatego daję Ci możliwość sprawdzenia tej wiedzy już teraz. Po pierwsze możesz zobaczyć teraz fragment tego kursu. Niżej znajduje się link do fragmentu kursu.

bonus-zarabianie-facebook

BONUS #1 Dostajesz go już teraz!
Zobacz fragment kursu w którym zdradzam GWARANTOWANY sposób na zarabianie za pomocą Facebooka

(w pełnej wersji kursu znajdują się 2 wykłady i 11 instrukcji KROK PO KROKU)

Otrzymujesz także 30-dniową gwarancję satysfakcji. Jeżeli nie przekonają Cię te metody po prostu zwrócę Ci pieniądze.

bonus-50-zl

BONUS #2 o wartości 50 zł.

Otrzymujesz także bonus wart co najmniej 50 złotych. Mianowicie, wraz z dostępem do kursu dostajesz "wejście" do ekskluzywnego forum, gdzie właściciele stron na facebooku i osoby uczestniczące w kursie będę wzajemnie polecały swoim znajomym Twoją stronę. Przykładową wartość jednego fana liczy się na 20 groszy. Jeżeli wspólnie pomożemy sobie zdobyć 250 fanów zaoszczędzisz 50 złotych. Dzięki temu ten kurs jest inwestycją, która szybko się zwróci.

przejdź teraz krok po kroku od 1 fana do tysiąca w czasie krótszym niż 10 dni


Twoja inwestycja w kurs wynosi 97 zł. 77 zł. jedynie 47 złotychMirosław-Skwarek
Bezwarunkowa Gwarancja Satysfakcji!

Pamiętaj, że masz 30 dni na przetestowanie podpowiedzi i instrukcji, których Ci udzieliłem. Po prostu, jeżeli przez chwilę poczujesz, że kurs nie spełnił Twoich oczekiwań, zwrócę Ci 100% Twojej inwestycji.Mirosław-Skwarek
Kim Jestem i dlaczego miałbyś mi zaufać?

brian-tracy-miroslaw-skwarekNazywam się Mirosław Skwarek jestem ekspertem perswazji w internecie. Od ponad 6 lat zajmuję się szkoleniami z zakresu NLP, perswazji, negocjacji, copywritingu, sprzedaży Allegro i przedsiębiorczości. W sumie na salach treningowych spędziłem prawie 1000 godzin! Jako copywriter współpracuje z takimi firmami jak Złote Myśli czy Psychorada.pl. Jestem autorem książek m.in "Recepta na kryzys", poradników i kursów internetowych. Prowadzę także blogi eksperckie m.in PerswazjaWSprzedazy.pl i Milion za Slowo.pl. Jestem właścicielem 23 stron internetowych, które generują pasywny dochód.

Wiedzę, którą Ci przekazuję zdobyłem m.in od Joe Vitale, Briana Tracy, Piotra Tymochowicza, Mirka Szmajdy, Piotra Majewskiego, Ryszarda Gąsierkiewicza i wielu innych.

Między innymi od tych osób dowiedziałem się jak ważne są przemyślane decyzje w biznesie. Tek kurs nauczy Cię m.in jak wykorzystać Facebooka do realnego zwiększania zysków.© 2007-2017 MajewskiBC.pl | Polityka Prywatności | Regulamin


Produkty i Szkolenia Online

Nie jesteś zalogowany(a) Zaloguj się Utwórz konto


forked from Moodle