Jak na zawsze
pozbyć się
nieprzespanych nocy
i poznać sekrety
doświadczonych rodziców
w ciągu 1,5 godziny?


Oto e-book, który pozwoli Tobie i Twojemu dziecku
spokojnie przesypiać każdą noc

MAMO, TATO, JA CHCĘ SPAĆ! Czyli jak nauczyć dziecko samodzielnego zasypiania.

Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę, że istnieją pewne PRZESZKODY, które sprawiają, że wiele matek i ojców, mimo podejmowania wielu wysiłków codziennie jest budzonych, kilka razy w ciągu nocy przez swoje małe dzieci.

Być może właśnie w tej chwili podczas pracy, jest Ci potrzebna jasność umysłu i nie możesz wykonać swojego zadania, ponieważ nie było Ci dane przespać całej nocy.

Z jednej strony wiesz, że trzeba coś zrobić, aby Twoje dziecko samodzielnie zasypiało, a z drugiej strony masz świadomość tego, że Twoje wysiłki nie przynoszą żadnego skutku.

Te PRZESZKODY sprawiają, że wielu ludzi czuje się bezradnie i z dnia na dzień stają się bardziej nerwowi, coraz bardziej niewyspani i zmęczeni.

Mogę się założyć, że także Ty odczuwasz brak wiedzy, skąd biorą się problemy z zasypianiem Twojego dziecka i ten brak nie pozwala Ci pomóc dziecku i sobie.

Mogę się także założyć, że jeżeli od dłuższego czasu nie możesz się wyspać, nosisz się z zamiarem znalezienia klucza do zmiany zachowania Twojego dziecka.

Czy zaczynasz się domyślać co dokładnie mam na myśli ?

Te PRZESZKODY to przede wszystkim brak wiedzy na temat psychiki i zachowania dziecka, oraz tego w jaki sposób możemy pomóc maluchowi w zaśnięciu.


Pozwól, że w tym momencie zaproponuję Ci krótki i jednocześnie interesujący eksperyment.

Przypomnij sobie jeden z minionych wieczorów, kiedy po ciężkim dniu mieliście ochotę na wieczorny relaks przed telewizorem, spokojny wieczór przy świecach lub intymne chwile.

Który z poniższych wariantów jest w twoim przypadku prawdziwy:

a) Twoje dziecko zaraz po ułożeniu w łóżeczku zaczęło płakać i nie przestawało aż któreś z Was nie poszło do niego.

b) Mimo kilku sposobów usypiania Twoje dziecko zasnęło po kilku godzinach i budziło się kilka razy w nocy.

c) Po ułożeniu dziecka do łóżeczka i całusach na dobranoc zajęliście się sobą.

I teraz
Jeżeli z czystym sumieniem utożsamiasz się z odpowiedzią C, nie czytaj dalej...

Natomiast jeśli z bólem serca stwierdzisz, że do Ciebie najbardziej pasuje odpowiedź "A" lub "B", to mam doskonałą wiadomość, ponieważ już w ciągu kilku najbliższych minut dowiesz się, co możesz zrobić już teraz, aby w bardzo bliskiej przyszłości z satysfakcją i pełnym przekonaniem móc wybrać odpowiedź C.

Jakie mam podstawy, aby twierdzić,
że Ty też jesteś w stanie tego dokonać
i dlaczego mówię to z taką pewnością siebie ?

Ponieważ sama przeszłam taką drogę.

Wyobraź sobie, że kiedy urodziłam pierwsze dziecko - córeczkę Joannę - budziłam się 5-6 razy w ciągu jednej nocy, a usypianie dziecka zajmowało do 4 godzin każdego dnia.

Tak, dobrze widzisz : do 4 godzin.

Tyle czasu kosztowało mnie każdego dnia dążenie do uśpienia dziecka i brak umiejętności odczytania jego potrzeb, a także prostych zasad funkcjonowania psychiki dziecka, które bardzo ułatwiają życie nam rodzicom, nie mówiąc już o tym jak pozytywnie wpływają na rozwój dziecka.

Tyle czasu kosztowało mnie między innymi wypróbowanie wielu sposobów, które miały wpłynąć skutecznie na samodzielne zasypianie dziecka. Nie skutkowało noszenie córeczki, wożenie jej w wózku, zostawianie samej w łóżeczku, usypianie na naszym tapczanie razem z nami. Taka sytuacja trwała przez kilkanaście miesięcy, a właściwie, aż do chwili kiedy w pokoju Asi stanęło łóżeczko brata.

Potem minęło kilkanaście lat, w czasie których urodziłam i wychowałam jeszcze dwoje dzieci. Każde z nich jest inne, ale każde lepiej potrafiłam wychować i przygotować do samodzielnego życia, a na samym początku do samodzielnego zasypiania, jedzenia, chodzenia. Moja wiedza wzbogacała się poprzez książki, czasopisma i rozmowy z innymi matkami. Zastanawiałam się, dlaczego mimo podobieństwa metod, niektóre z nich są skuteczne a inne nie. Okazało się, że są istotne szczegóły, które mogą zniweczyć nasze wysiłki. Wiele wyjaśniła mi publikacja "Uśnij wreszcie" dr Eduard Estivill, Sylvia de Bejar.


Dokonałam więc znacznego postępu, jednak kiedy niedawno urodziłam czwarte dziecko, córeczkę Zuzannę, postawiłam sobie CEL:


"Chcę wykorzystać wszystkie znane mi sposoby i zasady, które pomogą mnie i innym młodym rodzicom, czerpać radość i satysfakcję z macierzyństwa i ojcostwa. Cieszyć się ZAWSZE wynikami wychowywania własnego dziecka, a przede wszystkim harmonijnego rozwoju, na który największy wpływ ma spokojny i długi sen całej rodziny."

Na rezultaty nie musiałam długo czekać. Zuzia dzięki zastosowanym przeze mnie zasadom, po ukończeniu 1,5 miesiąca życia, zasypia w ciągu kilku-kilkunastu minut we własnym łóżeczku i śpi przeważnie nieprzerwanie przez 8-10 godzin.Przygotowałam przeszło 30-sto stronicowy e-book, w którym krok po kroku omawiam w jaki sposób każdy może dokonać tego co udało się mnie.


A Ty ?

Czy podobnie jak ja w przeszłości uważasz,
że nie posiadasz umiejętności
usypiania swojego dziecka ?


Nawet nie wiesz, jak bardzo się mylisz, ponieważ kiedy inwestując zaledwie kilka godzin poznasz i opanujesz prawidłowe techniki związane z układaniem dziecka do snu oraz zastosujesz je przy usypianiu swojego dziecka, które pozwoliły mi skrócić czas usypiania do kilku minut, odkryjesz że to proste i przyjemne jak zabawa z urodzonym po miesiącach ciąży maleńkim dzieckiem.

Czy tylko nieuzasadniona obawa przed zastosowaniem sprawdzonych metod usypiania dziecka, powstrzymuje Cię przed dokonaniem zmiany na lepsze w Waszym wieczornym życiu rodzinnym ?

Nawet nie wiesz jak wiele tracisz, odkładając moment, w którym to zrobisz, z tak błahej przyczyny.

W związku z tym mam dla Ciebie propozycję:

Zainwestuj 1,5 godziny w przeczytanie tego e-booka, a ja Małgorzata Kloska:

  • Przedstawię Ci prostą, a jednocześnie doskonałą metodę nauki zasypiania, udostępniając Ci tę wiedzę w postaci e-booka.

Odnajdziesz w nim odpowiedzi na tak ważne pytania jak:

  • Kiedy zacząć naukę samodzielnego zasypiania.

  • Jaki wpływ na organizm ma brak snu.

  • Jak działa zegar biologiczny.

  • Jakich błędów należy unikać ucząc dziecko samodzielnego zasypiania.

  • Jak wypracować odpowiednią postawę wobec dziecka.

  • Jakie są przeszkody uniemożliwiające naukę.

  • Jak sen zmienia się z wiekiem dziecka.

  • Jakie są zaburzenia snu i jak im przeciwdziałać.

Ale to nie wszystko!

  • Poprowadzę Cię krok po kroku przez kolejne fazy nauki samodzielnego zasypiania, które już dzisiaj możesz wprowadzić w życie, pomagając swojemu dziecku i sobie.

Gwarancja 100% satysfakcji


GRATIS

Wyszukałam w internecie dwa fragmenty e-booków,
związanych z tematem snu,
które otrzymasz za darmo.

Dlaczego stoisz przed możliwością
dokonania atrakcyjnej inwestycji?

Decydując się TERAZ na zakup
pierwszego wydania
tego e-booka inwestujesz nie 19,90 zł , ale

zaledwie 9,90 zł

czyli równowartość ceny kolorowego czasopisma.
złóż zamówienie

W zamian unikniesz wielu tygodni lub miesięcy poszukiwań właściwych metod usypiania i zaoszczędzisz swojemu dziecku stresu.

Na napisanie tego e-booka złożyło się wiele moich nieprzespanych nocy w ciągu kilku lat wczesnego dzieciństwa moich dzieci oraz kilka tygodni szukania informacji i artykułów w różnych źródłach, a także miesiąc na zredagowanie treści e-booka.

Ale dla Ciebie najważniejsze jest coś innego!

Dzięki temu unikniesz moich najbardziej bolesnych błędów, a umiejętności rozwiniesz ucząc się na moich największych sukcesach.

A teraz

wyobraź sobie, że już masz za sobą czytanie i przyswajanie wiedzy z tego niezwykle praktycznego e-booka.

Od czego zaczniesz ?

Zaczniesz w końcu regularnie spać ?

Zaczniesz z zapałem pracować po kilku godzinach nieprzerwanego snu ?

Zaczniesz cieszyć się swoim dzieckiem ?


Wybór zależy od Ciebie

kup już teraz e-book
"Jak nauczyć dziecko samodzielnego zasypiania"
(korzystając z formularza po prawej stronie)


Do zobaczenia w gronie wyspanych i szczęśliwych rodziców.

Małgorzata Kloska

złóż zamówienie


P.S. Na tym etapie, po przeczytaniu typowej oferty, prawdopodobnie pomyślałbyś sobie: „Czy ja na prawdę tak bardzo skorzystam czytając tego e-booka?”

Właśnie dlatego proponuję Ci moją "Gwarancję 100% satysfakcji".

Jeśli w ciągu 10 dni od daty zakupu e-booka uznasz, że z jakiś przyczyn nie jesteś z niego zadowolony zwrócę Ci całą kwotę.Zapisy wstrzymane