Webinar

Zwierzęta Mocy

Poznaj swoich duchowych przewodników z królestwa zwierząt!


Kochani, już w najbliższą niedzielę zapraszamy na webinar w całości poświęcony Zwierzętom Mocy. To temat, który zawsze wzbudza wiele emocji, dlatego też postanowiliśmy spędzić z nim cały sobotni wieczór! Podczas naszej lekcji dowiecie się jak poznać swoje Zwierzęta Mocy oraz jak pogłębić kontakt z tymi duchowymi przewodnikami z królestwa zwierząt.

Zwierzęta Mocy, tak jak Anioły, wspierają nas na naszej ścieżce, czasem przed czymś ostrzegają, czasem w zabawny sposób próbują podwyższyć nasze wibracje. Osoby wkraczające na ścieżkę duchowości powinny być  świadome tego, że cały wszechświat wspiera ich w rozwoju i w tym celu wysyła do nich opiekuńcze siły i energie. Na przykład Zwierzęta Mocy, zwane inaczej zwierzętami totemicznymi. Zwierzęta mocy wywodzą się z szamańskich tradycji rdzennych mieszkańców Ameryki Północnej. Dzieciom zaraz po narodzinach dobierano zwierzęcego przewodnika. Potem, na portretach dorosły już Indianin przedstawiany był w towarzystwie swoich zwierząt. Czasem w swoim imieniu nosił nazwę jednego z nich. Nie musimy jednak mieć indiańskich korzeni, by móc skorzystać z pomocy zwierząt totemicznych. One istnieją niezależnie od naszych wierzeń, inkarnacji czy przekonań. Zwierzęta mocy można spotkać zarówno podczas medytacji, w stanie wizyjnym podczas rytuałów jak i na planie materii. Spotkanie i poznanie swoich Zwierząt Mocy jest zawsze ciekawym doświadczeniem. A czasem totalnym zaskoczeniem. Poznanie swoich Zwierząt Mocy to nie tylko rozrywkowe ćwiczenie z wizyjności, nie można ich traktować wyłącznie jako zabawy. Mają one bowiem dla nas ważne informacje, czasem przestrogi i nauki. Zawsze jednak chcą naszego dobra. Zwierzęta totemiczne są naszymi sprzymierzeńcami na ścieżce rozwoju duchowego i pojawiają się, by w danych etapach życia wspomóc nas w nauce konkretnych umiejętności lub pomóc przerobić nam nasze życiowe lekcje. Jeżeli chcecie nauczyć się jak rozpoznać swoich duchowych opiekunów, jak się z nimi komunikować oraz jak korzystać z ich pomocy, to te zajęcia są właśnie dla Ciebie! Jak zawsze, tak i tym razem nasze spotkanie zakończymy Rytuałem Anielskim, który pozwoli zaprosić  wsparcie w postaci Zwierząt Mocy do Waszego życia!


*** Wykupienie warsztatów jest wykupieniem dostępu do Rytuału***Prowadzi: Wiedźma Anja Anna 

Cena:130zł

Zapraszamy!


  Uwaga! Warunkiem obejrzenia nagrania jest założenie darmowego konta na platformie Ekademii. Opcje płatności pojawią się po wypełnieniu formularza, który kryje się pod żółtym przyciskiem "Zamawiam".


Kurs zostanie aktywowany automatycznie po zaksięgowaniu Twojej opłaty. Dlatego sugerujemy dokonanie opłat za pomocą szybkich płatności PayU. Tradycyjny przelew może nie zostać zaksięgowany na czas.


Po zaksięgowaniu przelewu zajrzyj do folderu Moje Produkty na portalu Ekademia. Tam znajdziesz zakupiony przez siebie produkt. Uwaga — nie przesyłamy linków!


© 2007-2018 Ekademia.pl | Polityka Prywatności | Regulamin


Produkty i Szkolenia Online

Nie jesteś zalogowany(a) Zaloguj się Utwórz konto


forked from Moodle