Magia Obronna cz. II

  Magia Obronna 2Żyjemy w czasach, w których pierwiastek duchowości zaczyna nam o sobie mocno przypominać, dzięki czemu zauważamy, że nie wszystkie nasze niepowodzenia mają swój powód w naszych decyzjach. Jeśli okoliczności układają się wbrew Tobie, jesteś wypompowany z energii, czujesz że okazje omijają Ciebie i utknąłeś w martwym punkcie, a pech polubił Ciebie do tego stopnia, że towarzyszy Ci na każdym kroku warto sprawdzić, co tak naprawdę dzieje się energetycznie w Twoim życiu. Często bowiem posiadamy podłączenia energetyczne, które wypompowują z nas energię, zaburzają naszą aurę i sprawiają, że rezonujemy z niskimi wibracjami, tym samym przyciągając nieszczęścia i choroby. Bywa, że winę za to ponosi położona na nas klątwa lub urok, który ktoś rzucił na nas lub bliską nam osobę. Dlatego też stworzyliśmy dla Ciebie możliwość przyjrzenia się swojej sytuacji energetycznej i nauczenia się, w jaki sposób dbać o siebie na poziomie duchowym, by energie wysłane w Twoim kierunku nie były w stanie Ci zaszkodzić.


W programie zajęć między innymi:
- Co to jest klątwa? Różne rodzaje klątw i przekleństw,
- Zasady zdejmowania klątw,
- Co to jest urok i po czym go rozpoznać?
- Proste zaklęcia broniące przed urokami (osoby i mieszkania),
- Zdejmowanie uroków z rodziny i przyjaciół,
- Rytuał Archanioła Michaela - nauka anielska obrony przed klątwami i urokami(Magia Wizyjna).


UWAGA: Te warsztaty nie są wyłącznie panelem szkoleniowym. Uczestnictwo w nich bezpośrednio powoduje zmiany w życiu. Jeśli pragniesz, by Twój los się odmienił - zapraszamy.

Z uwagi na to, że Rytuały Anielskie odbywają się na poziomie Duszy, każda osoba biorąca udział w rytuale będzie wprowadzona w Nadświadomość, gdzie pozna swoje Zwierzęta Mocy, Przewodników i siły anielskie wspierające. Postrzeże również Naturę Duszy i otrzyma symbole do komunikowania się ze swoją Nadświadomością oraz z Aniołami i swoją duchowością.


Prowadzenie: Wiedźma Anja Anna
Czas trwania: 3 godziny i 35 minut
Zapraszamy!

Uwaga! Warunkiem obejrzenia nagrania jest założenie darmowego konta na platformie Ekademii. Opcje płatności pojawią się po wypełnieniu formularza, który kryje się pod żółtym przyciskiem "Zamawiam".


Kurs zostanie aktywowany automatycznie po zaksięgowaniu Twojej opłaty. Dlatego sugerujemy dokonanie opłat za pomocą szybkich płatności PayU. Tradycyjny przelew może nie zostać zaksięgowany na czas.


Po zaksięgowaniu przelewu zajrzyj do folderu Moje Produkty na portalu Ekademia. Tam znajdziesz zakupiony przez siebie produkt. Uwaga — nie przesyłamy linków!


© 2007-2018 Ekademia.pl | Polityka Prywatności | Regulamin


Produkty i Szkolenia Online

Nie jesteś zalogowany(a) Zaloguj się Utwórz konto


forked from Moodle