Sztuka Świadomego Śnienia - odzyskaj świadomość we śnie

*** Sztuka Świadomego Śnienia - odzyskaj świadomość we śnie ***

WEBINAR (szkolenie internetowe)


Świadome śnienie to dar dla ludzi. Odzyskując świadomość w trakcie snu, możemy wprowadzić nową jakość do naszego życia i stać się świadomym twórcą rzeczywistości, także tej na jawie. Świadomy sen to koniec oddawania odpowiedzialności za nasze życie przypadkom, ludziom, uwarunkowaniom. To doskonałe miejsce do rozpoczęcia ZMIANY. Ponadto, możemy spotykać się z najróżniejszymi istotami i otrzymywać informacje od przewodników, opiekunów i kogo tylko chcemy spotkać.


Dla kogo ten warsztat?


Serdecznie zapraszamy osoby zainteresowane sztuką śnienia. Przekażemy proste i sprawdzone metody zwiększania swojej świadomości podczas snu - od zapamiętywania snów przez świadome budzenie się we śnie, do kreacji w tymże śnie i podróżach po ciekawych i barwnych krainach naszego wnętrza.


Sny to wspaniały obszar do pracy nad sobą, nad swoimi lękami, ograniczeniami, uwarunkowaniami. Traktujemy sen jako alternatywną rzeczywistość, poligon doświadczalny, a doświadczenia zebrane w sennym świecie samoistnie przekładają się na nasze codzienne życie.


Warsztat obejmuje zagadnienia:


- Jak świadomie śnić?

- Zagadnienie OOBE (doświadczenia poza ciałem fizycznym)

- Sposoby sprawdzania rzeczywistości

- Przesunięcie uwagi

- Nie ma silniejszej magii niż intencja

- Energetyka człowieka

- Dziennik snów

- Równowaga pomiędzy świadomością a nieświadomością.


Korzyści z warsztatu, czyli wszystko, czego potrzebujesz, masz w sobie:


W ciągu codziennego życia, zapominamy, jak niezwykłą wielowymiarową istotą jest każdy z nas. Sny, czy to "zwykłe" czy świadome są dowodem na bezkres wewnętrznego życia i niewyczerpane pokłady energii do kreacji. Są możliwością kontaktu z rozszerzoną rzeczywistością wewnętrzną. Świadome sny mogą udostępnić Ci także większy dostęp do pokładów mądrości i doświadczenia, jakie nabyłeś na przestrzeni całego swojego życia.


Po weekendowym warsztacie będziemy w kontakcie jeszcze 4 tygodnie dzięki komunikatorowi warsztatowemu. Wystarczy dostęp do internetu i tajne hasło, które od nas dostaniecie. Na forum będziemy zamieszczać nieskomplikowane zadania domowe, odpowiadać na pytania, dzielić się doświadczeniem i Was zachęcamy do tego samego. Mamy nadzieję utworzyć wspólnie z Wami przestrzeń do dzielenia się śnionymi światami.

Podczas warsztatu będziemy się uczyć czujnego relaksu, który jest doskonałą techniką do osiągania świadomości w snach. Do tego celu posłużą nam misy dźwiękowe - które również pomagają ciału zapamiętać nowe informacje na poziomie komórkowym.


Warsztat poprowadzą Basia Pączkowska i Tomek Gruba - Warsztaty Świadomego Śnienia prowadzimy od pięciu lat w Polsce i za granicą. Wielu osobom udało się po nich świadomie śnić pierwszy raz w życiu, niektórym udało się wrócić do tego doświadczenia po wielu latach przerwy. Nasze warsztaty poszerzają świadomość, pokazujemy co robić, aby świadome sny stały się częścią naszego doświadczenia - żebyśmy mogli czerpać z nich to, czego potrzebujemy. Przekazywanie wiedzy na temat snów jest naszą pasją.


INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

Data: 03-04.03.2017 (sobota i niedziela)

Godz.: 14:00 - 18:00

Prowadzący: Basia Pączkowska i Tomek Gruba

Cena: 200 pln


Nie ma większej inwestycji w siebie, jak ta, która daje możliwość zmiany, rozwoju i wzrostu. 


Zapraszamy!


Uwaga! Warunkiem obejrzenia nagrania jest założenie darmowego konta na platformie Ekademii. Opcje płatności pojawią się po wypełnieniu formularza, który kryje się pod żółtym przyciskiem "Zamawiam".


Kurs zostanie aktywowany automatycznie po zaksięgowaniu Twojej opłaty. Dlatego sugerujemy dokonanie opłat za pomocą szybkich płatności PayU. Tradycyjny przelew może nie zostać zaksięgowany na czas.


Po zaksięgowaniu przelewu zajrzyj do folderu Moje Produkty na portalu Ekademia. Tam znajdziesz zakupiony przez siebie produkt. Uwaga — nie przesyłamy linków!

Zapisy wstrzymane

© 2007-2019 Ekademia.pl | Polityka Prywatności | Regulamin


Produkty i Szkolenia Online

Nie jesteś zalogowany(a) Zaloguj się Utwórz konto


forked from Moodle