Stare Dusze - Połączmy siły w imię światła

"Czy jestem Starą Duszą?" - to pytanie z pewnością wielokrotnie przebiegło przez Twoją głowę. Co dokładnie oznacza pojęcie "Stara Dusza"? Czy Dusza w ogóle ma możliwość stania się starą, bądź pozostania młodą na zawsze? I czym dokładnie jest Dusza? Czy to określenie szóstego zmysłu, imię dla Światła w człowieku, a może po prostu Duch, który prowadzi Cię przez całe życie i robi Tobą rzeczy, podczas gdy Ty masz mniejszą bądź większą świadomość tego odwiecznego procesu? 
            Kochani! Nadszedł czas, by spojrzeć w siebie. Z pełną uważnością, z pełnym zrozumieniem i Miłością. Otworzyć oczy do wewnatrz. Otworzyć Serce. I powitać SIEBIE. Poznać wszystko, co składa się w Twoim przypadku na stwierdzenie "JA". Rozpoznać, co oznacza "JESTEM", gdy używasz tego słowa. A przede wszystkim, by dokonać zjednoczenia Ciała, Umysłu i Ducha w sposób, który już na zawsze uczyni Cię spójnym i wypełnionym Światłem Źródła. Jak to zrobić? 
            Połącz się z nami podczas niezwykłego szkolenia i Rytuału Anielskiego. Pozwól sobie na zanurzenie się w głębi swojej Istoty i na rozpoznanie tego, z czym - jako Dusza - przyszedłeś na ten świat. Jeśli jesteś gotów poznać Przyczynę Duszy, czyli pierwszy powód, dla którego iskra, zwana dalej Tobą, spłynęła ze Źródła i realizuje się na planie Materii i Energii, ten dzień może być dniem, w którym usłyszysz odpowiedź. Jeśli potrzebujesz wiedzieć, jaki jest Cel Twojej Duszy, czyli zadania na bieżącą inkarnację, dołącz do nas i pozwól sobie usłyszeć o nich. Nie ode mnie. Od siebie samego. We wnętrzu swojego Serca. W obecności Aniołów i Archaniołów. 
            Jestem szczęśliwa, że ma możliwość poprowadzić dla Ciebie Rytuał Jedności - to właśnie w nim wszystko, czym jesteś na poziomie Ciała, zostanie objawione w Twoim Umyśle i poprzez poszerzoną w stanie rytualnym Percepcję połączone z najwyższym pierwiastkiem, z którego się składasz. Ciało-Umysł-Duch. Mer-Ka-Ba. Nareszcie razem!
            Współczesny świat zdaje się robić wszystko, by człowiek chodził po Ziemi uszkodzony, pofragmentowany. Niepełny. Oderwany od siebie samego, swoich korzeni, nieświadomy swoich pragnień. Wrzuca się kompleksy pomiędzy sferę Ciała i Umysłu, iluzje pomiędzy poziom Umysłu a Ducha oraz szkodliwe idee i koncepcje pomiędzy naszą obecność w Ciele a obecność w Świetle. Jedną z nich jest ta, która głosi o tym, że musimy wybierać - albo Energię, albo Materię. A przecież Człowiek to idealna Unia pomiędzy gęstościami, Święty Rytuał, w którym Energia i Materia przenikają się wzajemnie, kierowane jego Wolną Wolą! 
            Zadaniem każdego z nas obecnie jest PRZEBUDZENIE - najpierw siebie, a następnie każdego, z kim będziemy mieli jakikolwiek kontakt i kto wyrazi chęć stania się Świadomym Człowiekiem. Dlatego też zdecydowałam się poprowadzić dla Ciebie to szkolenie. Bo chociaż relacja ze sobą na poziomie Duszy to jedna z najbardziej intymnych relacji, które możesz w swoim życiu posiadać, to jednak zabiegi i starania negatywnych sił często nie pozwalają Ci na wypracowanie jej. I na zauważenie, jak przepiekną - subtelną, lecz jednocześnie najmocniejszą w świecie - potęgą Światła w działaniu jesteś. 

Podczas wykładu dowiesz się między innymi:
* Czym jest Dusza?
* Jak rozpoznać, czy jestem Starą Duszą?
* Czy moje dziecko jest Starą Duszą? Zrób test!
* Codzienne ćwiczenia by być ze sobą na bieżąco
* Moc Osobista - podstawy konieczne do komunikacji na poziomie Duszy
* Inne stare Dusze - Soul Mates (Bratnie Dusze) i Twin Flames (Bliźniaczy Płomień)
* Jak Stare Dusze mogą współpracować z młodszymi?
* Ćwiczenia z poszerzania percepcji

            Na szkoleniu otrzymasz również zadanie domowe. Oczywiście nie planuję sprawdzać, czy je wykonasz. Tylko od Ciebie zależy, na ile poważnie podejdziesz do tematu Jedności w sobie. Jednak z tym zadaniem będzie Ci łatwiej dostrzegać Boski pierwiastek również w każdym, kto chociażby przez moment stanie się elementem Twojej Rzeczywistości. Przygotuj się na to, że zadanie, z którym się zmierzysz, zmieni Twoje postrzeganie na Rzeczywistość. OSTRZEŻENIE: Gdy do odrobienia go podejdziesz naprawdę sumiennie, nienawiść w Twoim wykonaniu przestanie być możliwa!

            Po zdobyciu Wiedzy z zakresu Informacji oczywiście czas na Wiedzę z zakresu Praktyki - to dopiero połączenie ich dwóch daje Ci umiejętność. Taką, którą możesz odpamiętać nawet za parę tysięcy lat! W związku z tym tuż po części, w której uczymy się na poziomie komunikacji słownej, wchodzimy w głęboki stan rytualny i uczestniczymy w medytacji-procesie, prowadzonym przez Istoty Anielskie i Archanielskie. Jako prowadząca Rytuał jedynie przejawiam Wam kolejne etapy wznoszenia wibracji oraz oczywiście osobiście dbam o bezpieczeństwo każdej osoby, biorącej udział w Rytuale. Tym razem wchodzić w proces będziemy poprzez połączenie Czakry Gwiazda Ziemi, Czakry Serc oraz Czakry Gwiazda Duszy. Stan Rytualny może być dla Was bardziej wznoszący niż te, do których byliście do tej pory przyzwyczajeni, ponieważ większość z biorących udział będzie zapewne chciała zobaczyć, jak "wyglądają" ich Dusze. Dlatego też ważne, żeby każdy uczestnik przygotował sobie wygodne miejsce do doświadczania oraz sporo płynów do picia. I oczywiście moja osobista prośba: do 2 godzin po Rytuale nie wsiadajcie za kierownicę. Pozwólcie, by atomy Was samych poukładały się wobec kryształowej matrycy z nową, zdobytą przez każdego z Was, świadomością! Prowadzenie pojazdów i praca przy maszynach zdecydowanie temu nie sprzyja. 

Widzimy się po aktywnej, zmieniającej świat stronie Granicy Działania!

Pamiętaj - to nie jest zwykłe internetowe szkolenie. Wzięcie udziału w warsztatach jest równoznaczne z uświadomieniem sobie, czym jest Dusza. To może zmienić całe Twoje podejście do Rzeczywistości. Jeśli nie jesteś gotów - wróć, gdy będziesz!

Jestem szczęśliwa, że mogę być Twoim Przewodnikiem.

Dodatkowe informacje:
Prowadzenie: Wiedźma Anja Anna
Czas trwania:  3 godz.
Data: 25.11.2017
Cena: 100 zł

Zapraszamy!

Uwaga! Warunkiem obejrzenia nagrania jest założenie darmowego konta na platformie Ekademii. Opcje płatności pojawią się po wypełnieniu formularza, który kryje się pod żółtym przyciskiem "Zamawiam".


Kurs zostanie aktywowany automatycznie po zaksięgowaniu Twojej opłaty. Dlatego sugerujemy dokonanie opłat za pomocą szybkich płatności PayU. Tradycyjny przelew może nie zostać zaksięgowany na czas.


Po zaksięgowaniu przelewu zajrzyj do folderu Moje Produkty na portalu Ekademia. Tam znajdziesz zakupiony przez siebie produkt. Uwaga — nie przesyłamy linków!


© 2007-2019 Ekademia.pl | Polityka Prywatności | Regulamin


Produkty i Szkolenia Online

Nie jesteś zalogowany(a) Zaloguj się Utwórz konto


forked from Moodle