Jak napisać sprzedażowo skuteczne cv?

Szukasz gotowych wskazówek jak napisać efektywne cv?

Masz już dość szukania pracy?

Chcesz chodzić częściej na rozmowy kwalifikacyjne?

 Dramatycznie zwiększ ilość zaproszeń na rozmowy kwalifikacyjne i pozbądź się najgorszych wrogów osoby szukającej pracy pisząc Efektywne, Bo Kierowane Cv”

 

 TYLKO W TEJ JEDNORAZOWEJ OFERCIE
 SPECJALNA CENA!

Przedstawiam wykład, który pokaże Ci jak wyróżnić swoją kandydaturę spośród stosu nadesłanych cv  i czym przekonać do siebie rekrutera.

 Oto dwa filmy, który pomogą Ci dobrze przygotować się do autoprezentacji na piśmie.

Niemal od razu po obejrzeniu i odsłuchaniu będziesz mógł zastosować przedstawione rady w swoim cv. Dzięki temu szybko odczujesz różnicę w ilości zaproszeń na rozmowy kwalifikacyjne.

Metody, Których Nie Stosowałeś Dotychczas

w Pisaniu Życiorysu

Jeżeli dotąd zastanawiałeś się, dlaczego nikt nie odpowiada na Twoje  cv, skoro spełniasz wymogi z ogłoszenia, to po tym wykładzie diametralnie zmienisz swoje dotychczasowe postrzeganie tego zagadnienia!

Jeżeli od dłuższego czasu wysyłasz swoje oferty do pracodawców, szczególnie tam, gdzie konkurencja jest bardzo duża, to ten wykład pomoże Ci zwrócić na siebie uwagę potencjalnych pracodawców.

Zaczniesz Otrzymywać Więcej Zaproszeń Na Rozmowy

Po obejrzeniu tego filmu nie będziesz już obawiać się konkurencji. Przestaniesz się martwić, że inni są lepsi od Ciebie. Pokażę Ci, jak możesz zwrócić na siebie uwagę pisząc to, co czytający chcą przeczytać.

 Jeżeli jesteś dobry w swoim zawodzie oraz jeżeli cenisz swoje umiejętności pracę to NIE WOLNO CI SIĘ ICH NIE WYKORZYSTAĆ!

 Jest sposób na to, aby inni też cenili to co Ty robisz i abyś nie musiał (ani nie musiała) długo czekać na propozycję pracy.

 


 

Informacje i porady na przykładach moich klientów

Nazywam się Anna Sawczuk. Pracuję jako doradca kariery i przedsiębiorczości. Od 2000 roku opiekuje się osobami, które szukają pracy lub chcą ją zmienić – co wymaga m.in. prezentowania siebie i swoich dokonań w cv.

Ponadto kilkadziesiąt razy uczestniczyłam w pracach zespołów, których zadaniem jest pozyskiwanie nowych pracowników (od organizacji non-profit do przemysłu). Wiem, jak rekrutacja wygląda od strony pracodawcy - tworzenie oferty pracy, selekcja dokumentów aplikacyjnych, przeprowadzanie rozmów kwalifikacyjnych i decydowanie o zatrudnieniu.  

Wypróbowałam kilka sposobów komunikowania się „na papierze” i wiem, kiedy jaki zastosować. Od kilku lat moi klienci znajdują wymarzoną pracę w ciągu 2-3 miesięcy od rozpoczęcia poszukiwań. Na filmach pokazuję, jak udaje mi się to osiągnąć.

mgr inż. Anna Sawczuk,
doradca kariery i trener komunikacji

 

Wiele Przykładów
i Konkretnych Wskazówek

Na dwóch filmach zobaczysz:

 

  1. Jak osoba rekrutująca ocenia przysłane cv [ 43 min]

·         Na co zwraca uwagę

·         Jak interpretuje to, co jest napisane w cv

·         Dlaczego niektóre oferty od razu odrzuca

  1. Jak napisać skuteczne cv – bardzo proste, a przez to komunikatywne i skuteczne [56:28 min]

·                     Skupisz się na przedstawieniu rzeczy najistotniejszych z punktu widzenia pracodawcy

·                     Pokażesz swoje osiągnięcia

·                     Wypiszesz kwalifikacje

Oglądaj i Słuchaj
Tak, Jak Ci Jest Najwygodniej

Film zrealizowany jest w technice komputerowej wizualizacji połączonej z mówionym komentarzem. Możesz go obejrzeć od razu po zamówieniu, w swoim komputerze, bezpośrednio ze strony internetowej. Jeśli chcesz, może również skorzystać z samego nagrania dźwiękowego wykładu, który udostępniam w formacie pliku MP3.

Zobacz Co Mówią Ci,
Którzy Ten Film Już Widzieli

Przepraszam, że nie odezwałam się od razu po weekendzie, ale...  W poniedziałek zostałam zaproszona na rozmowę kwalifikacyjną!!! Rozmowa odbyła się we wtorek, a już dzisiaj byłam w pracy!Uśmiech Na razie są to tzw. dni próbne, ale są przesłanki ku temu, bym mogła być dobrej myśli. Pani Anno, pozdrawiam bardzo serdecznie i jeszcze raz bardzo Pani dziękuję za pomoc. Pani rad i okazanej mi życzliwości nigdy nie zapomnęUśmiech Proszę trzymać za mnie kciukiUśmiech  Z wyrazami szacunku - Joanna.
Dzisiaj byłam na rozmowie u HH. Rzeczywiście było mi dużo łatwiej. Ćwiczyłam jeszcze wczoraj w domu i zrobiłam sobie plan (...) Kobieta, z którą rozmawiałam ma przekazać dokumenty firmie. Widziałam, że była ze mnie bardzo zadowolona (tak zresztą powiedziała). I po raz kolejny usłyszałam, że mam bardzo ładne i czytelne CV. Wczoraj myślałam, że ta praca byłaby trochę powyżej moich możliwości i poszłam tylko z ciekawości. Tak naprawdę to byłaby dla mnie trochę za prosta w porównaniu do tego, co już robiłam, ale na pewno pójdę na następną rozmowę z firmą. Jeszcze raz bardzo Wam dziękuję za pomoc. Joanna K.
Byłam na 4 rozmowach, mam umówione jeszcze 2 – czyli cv działa, jak trzeba. Proszę trzymać kciuki – odezwę się wkrótce, czy się udało. Maria Baranowska.
Mimo przeczytania 2 książek i wielu artykułów na temat dokumentów aplikacyjnych i rozmowy kwalifikacyjnej nie byłem pewien siebie i swoich możliwości w tym zakresie. Teraz wiem, co i jak powinienem przedstawić. Krzysztof O.
To już 3 moja praca od czasu, kiedy byłam u Was po raz pierwszy. I ta jest chyba najlepsza - mam zamiar osiąść wreszcie na stałe. Robię to, co lubię (...) i ludzie widzą, że jestem dobra. Po 2 tygodniach spędzonych tutaj wreszcie czuję się u siebie. Marta K.

Uważaj, Jeśli Masz Już Gotowe CV!

Po tym wykładzie możesz zachcieć je zmienić. Wszyscy wiemy, że wymaga to sporo wolnego czasu i po prostu…pracy nad nim. Wiele osób, które obejrzało ten film miało ochotę zaraz tego spróbować. Pamiętaj wówczas, żeby po odsłuchaniu wykładu, poświęcić trochę czasu na jego zaplanowanie.

Być może wysłałeś lub wysłałaś  wiele cv, ale nie uzyskujesz zaproszeń na rozmowy kwalifikacyjne. Dlaczego tak się dzieje?

 Bo tak naprawdę nie wiesz, co jest grane - piszesz cv wg standardów szkolnych, a nie pod kątem rzeczywistych pracodawców, którzy szukają określonych kompetencji i kwalifikacji.

  • Czy wiesz, jak oceniają  dokumenty rekrutujący?
  • Dlaczego niektóre dokumenty czytają, a niektóre od razy wrzucają do niszczarki?
  • Jakie dokumenty aplikacyjne przesyłają Twoi konkurenci i co w nich piszą?

Dowiesz się więcej o efektywnym pisaniu cv i samej rekrutacji. A jeśli długo szukasz pracy i na wysłanych 10 cv nie dostajesz co najmniej jednego zaproszenia na rozmowę kwalifikacyjną to znak, że coś jest nie tak z Twoim cv. Te filmy na pewno pomogą Ci w lepszej prezentacji swoich umiejętności, osiągnięć i Twojej osoby przydatności dla firmy..

W Kierowanym CV
Zobaczysz Szansę Dla Siebie

Być może Twoja ścieżka kariery nie jest prosta  i być może obawiasz się, że z tego powodu nie znajdujesz pracy. Pomogę Ci napisać wersję cv  ”bardziej strawną” dla czytającego. Jeśli Ty im nie ułatwisz czytania, to kto to za Ciebie zrobi?

Ten wykład to jest również moja pomoc dla Ciebie. Wiem, że samemu tak wszystko od zera zaczynać jest ciężko. Dlatego posłuchaj jak to wszystko naprawdę się odbywa.

Wysyłasz Kierowane CV i Dostajesz Zaproszenia Na Rozmowy Kwalifikacyjne

Czy zastanawiałeś się nad tym, czy opis Ciebie jako pracownika i sposób opisania przez Ciebie na papierze Twoich dokonań mają jakieś znaczenie? Wypróbuj moje porady. Napisz nawet kilka wersji cv posługując się moimi sugestiami. Sam przekonasz się, jak to naprawdę działa!

Przedstawione w filmie uwagi mogą okazać się kluczowe dla osób chcących dostać się do firm, które nie prowadzą oficjalnej rekrutacji. Nawet jeżeli okazałoby się, że większość przedstawionych technik już znasz, to ten wykład sprawi, że ponownie zastanowisz się: Co jeszcze mogę zrobić, aby tam pracować?

Zamawiając szkolenie otrzymujesz:

·         dostęp do dwóch  filmów (razem 1h 40 minut), które możesz obejrzeć bezpośrednio w internetowej przeglądarce

·         333333 ; letter-spacing: 0,25pt"> 2 pliki dźwiękowe MP3 z wykładu

plus Specjalny Bonus (więcej informacji na dole, przy formularzu zamówienia).

Masz zagwarantowaną możliwość odsłuchiwania i ściągania plików przez 30 dni od momentu złożenia zamówienia.

Dzięki plikowi dźwiękowemu możesz słuchać wykładu na swoim odtwarzaczu MP3.

Gwarancja Satysfakcji

Daję 100% gwarancji, że oferowane szkolenie będzie dla Ciebie wartościowe. Potwierdzają to Ci, którzy już je widzieli. Gdyby jednak okazało się, że jest inaczej, to wystarczy, że w ciągu 30 dni poinformujesz mnie o tym, a ja w tym czasie odeślę Ci zapłaconą kwotę.

Zamów dostęp do filmów już teraz
i jak najszybciej poznaj metody dzięki którym
w 3 miesiące większość poszukujących znajduje pracę!
Nie zwlekaj.

Ile To Kosztuje?

Zdobycie prezentowanej na filmie wiedzy kosztowało mnie wiele miesięcy doświadczeń, opłacenia kilkutysięcznych (tak!) rachunków za wiedzę ekspertów od Zarządzania Kapitałem Ludzkim oraz mnóstwa czasu na różne eksperymenty. Żadna książka, choćby najgrubsza i najmądrzejsza nijak się ma do tego co sprawdzono w życiu.

Ty nie musisz aż tyle inwestować. Ja już sprawdziłam, co działa. Za jedyne 57 zł dostajesz ode mnie gotową wiedzę, przykłady i system, co krok po kroku musisz zrobić, aby być atrakcyjnym kandydatem na pracownika. Stosując się do przedstawionych metod będziesz mógł wreszcie chodzić na rozmowy kwalifikacyjne. Dzięki temu bardzo szybko znajdziesz pracę, której dziś potrzebujesz.

Najlepiej zamów już teraz.

Zakupu dokonujesz wypełniając poniższy formularz. Po kliknięciu na dole na przycisk "Składam zamówienie..." system przeniesie Cię na stronę, gdzie można dokonać zapłaty (przelewem lub kartą kredytową).

Po otrzymaniu przeze mnie zapłaty na swój adres e-mail otrzymasz potwierdzenie dostępu do szkolenia.

Na obejrzenie filmu i ściągnięcie udostępnionych materiałów masz aż 30 dni.

BONUS
Wizytówki Poszukującego Pracy
GRATIS

Chcesz otrzymać dodatkowo bardzo skuteczne przykłady „wizytówek” osoby poszukującej pracy? Jako dodatek do tego szkolenia, załączam teraz bonus w postaci pliku w Wordzie z wzorami wizytówek. Nie daj się zaskoczyć: to nie są zwyczajne wizytówki! Od razu po wykładzie możesz stworzyć własne, wykorzystując gotowe wzory.

Nareszcie Poradzisz Sobie
z Brakiem Odzewu Na Wysyłane CV

Przedstawiony na filmie sposób pisania życiorysu  znacznie zwiększy Twoje szanse na naszym bardzo konkurencyjnym rynku. Już za chwilę możesz poznać sposób, dzięki któremu Twoja oferta będzie unikalna i przyciągnie do Ciebie więcej tych najbardziej wartościowych pracodawców.

Szkoda czasu na dalsze eksperymenty. Nie trać pieniędzy i czasu zastanawiając się, co robisz nie tak!  Zobacz co takiego (sprawdzonego) możesz szybko zrobić, aby zwiększyć ilość zaproszeń na rozmowy kwalifikacyjne.

Zapisz się na szkolenie
„Jak napisać kierowane cv i wygrać z konkurencją w poszukiwaniu lepszej pracy”
teraz!

Pozdrawiam.
Anna Sawczuk

Właściciel serwisu www.aktiff.com.pl i blogów Własna firma-jak zarabiać wykorzystując swój talent?  oraz  Praca i kariera – jak pogodzić marzenia z rzeczywistością?

PS. Już od jutra możesz zwiększyć swoje szanse na pracę. Wprowadź metody, które prezentuję na wykładzie, a z powodzeniem będziesz mógł przebierać w ofertach! I to bez obawy o małe wynagrodzenie.

Zapisy wstrzymane

© 2007-2018 Ekademia.pl | Polityka Prywatności | Regulamin


Produkty i Szkolenia Online

Nie jesteś zalogowany(a) Zaloguj się Utwórz konto


forked from Moodle