Muzyczny Rytuał Szamański. Przywołanie Zwierząt Mocy!Pamiętaj o tym, że Moc tego Rytuału nie traci nigdy na wartości. Możesz wziąć w nim udział za miesiąc, rok i za sto lat. Magia jest ponadczasowa i zawartego tu Rytuału możesz użyć zawsze!


Dzikość. 

Bębny.

Mocny rytm, który łączy się w pulsem Twojej krwi i od tej pory płynie wraz z nią do Twoich najdawniejszych inkarnacji, by przypomnieć Ci o przyjaźni z najpierwotniejszymi totemami Natury. Zwierzęta Mocy, Zwierzęta Mocy, Zwierzęta Mocy!

Każde z nich, które swoim działaniem jest gotowe stanąć po Twojej stronie Rzeczywistości, przybędzie do Ciebie. Przypłynie, przyleci, przybiegnie z całą Mocą swojej Duszy, by wesprzeć Twoją w działaniu. Rozpoznaj je. Zaprzyjaźnij się z nimi. 

Pozwól, by przybyły do Ciebie i otworzyły Twoje zmysły na swoją Naukę. Każde z nich przekazuje Ci to, co głęboko wpisane w jego Naturę. Uczą zwinności, sprytu, seksualnego wyzwolenia, opiekuńczości, przywracają umiejętność odczuwania i wyrażania radości, pomagają nam odbudować połączenie... z nami samymi! Połączenie Święte, wynikające z naszego Życia na Ziemi i korzystania z jej darów. Połączenie pierwotne, nieskażone cywilizacyjnymi przekłamaniami, naturalne i obecne w nas odkąd wcielamy się w Życie w Materii, lecz najczęściej zablokowane przez tysiące czynników wywołujących chaos i dezorganizację...


Skup się.


Poczuj, jak Rytm kołysze się w Tobie i sprawia, że każda z Twoich tkanek wibruje jego Potęgą. Poczuj, jak krople melodii wsiąkają w Twoje włosy i skórę. Przygotuj się na niezwykłe doświadczenie Pełni w obliczu Magii i Muzyki, które przepłyną zgodnie przez Twoje Życie, budząc w Tobie zapomnianą Moc, która - być może jedną inkarnację, być może wszystkie znane Ci wieczności - czekała w głębi Ciebie, by się uwolnić!


Rytuał, który stworzyliśmy, jest niezwykle potężny. Wszystko, czym jesteśmy - nie tylko ja tym razem, lecz również każdy z Muzyków (tutaj poznasz nas lepiej: link do opisu Muzyczne Crew), łączy się dla Was w tym Czynieniu. Każdy z nas bowiem wszedł w Rytuał bardzo głęboko już tworząc go, więc wszystko to, czym żyjemy, co udało nam się zdobyć jako doświadczenie, co przetrwaliśmy i z czym zwyciężyliśmy bądź od czego się nauczyliśmy jest do Twojej dyspozycji. Jeśli otworzysz się na Muzykę, otworzysz się również na Magię, ponieważ w tym Czynieniu są one równorzędne, płyną w Harmonii, a Intencja nadaje im kierunek. 

Całość naszego procesu jest chroniona i strzeżona przez Siły Anielskie i Archanielskie - możesz więc bezpiecznie udać się w podróż swojego Życia do Wnętrza Siebie, a Archanioł Ariel, czyli Lew Boży (Odwaga Boża) poprowadzi Cię przez Rytuał i pomoże Ci ucennić się we wszystko, co może być Ci potrzebne do dalszej wędrówki poprzez Rzeczywistość. 


Jeśli chcesz wiedzieć, czym ten Rytuał różni się od tych, które znasz, TO WIDEO przybliży CI nieco jego styl.


Z całą pewnością Szamańskie Przywołanie Zwierząt Mocy nie jest sytuacją, w której potrafiłbyś zasnąć! Tak więc zapraszam do udziału wszystkie rytualne śpiochy. To dla Was szansa, by w pełni świadomie doznać Magii i zaobserwować uzdrawiające i wypełniające łagodnym zrozumieniem działanie Istot Anielskich w obrębie ludzkiego Życia. 

Rytuał ten ma swoją datę premiery, podyktowaną korzystnymi dla tego działania aspektami planet. Lecz gdy już zostanie opublikowany, możesz zrobić go w dowolnym terminie. Jego energia bazowa została ustanowiona podczas kreacji - a dokładniej, na studyjnym nagraniu, podczas którego wykonaliśmy i zarejestrowaliśmy ten niezwykły szamański trans do wnętrza Instynktu. Woda, na której oparte jest działanie, to Woda z Lourdes oraz Woda towarzysząca nam podczas każdej muzycznej sesji. Twój wybór terminu nie zmieni zatem energetyki Czynienia. 

Rytuał możesz wykonać wiele razy - za każdym razem z pewnością odkrywać będziesz w nim kolejne Głębie. Gwarantujemy, ze nawet przy 12-tym przesłuchaniu jest on zaskakujący i mocno wspierający alchemicznie. 


Każda intencja, którą wnosisz w Sercu, może być również wniesiona w Rytuał. Jeśli mocno czegoś pragniesz bądź zależy Ci na jakiejś sprawie, poproś Siły Anielskie i Archanielskie o interwencję. Z pewnością uniosą Twoją prośbę na swoich skrzydłach wprost do Źródła, a w świecie pomogą Ci odnaleźć wszelkie warunki, dzięki którym możliwa będzie fizyczna manifestacja. 

Posłuchaj Instynktu i Intuicji. 


Spotkajmy się po aktywnej stronie Granicy Działania!

Powodzenia!


Z uwagi na to, że Rytuały Anielskie odbywają się na poziomie Duszy, każda osoba biorąca udział w rytuale będzie wprowadzona w nadświadomość, gdzie pozna swoje Zwierzęta Mocy, Przewodników i siły anielskie wspierające. Postrzeże również naturę Duszy i otrzyma symbole do komunikowania się ze swoją nadświadomością oraz z Aniołami i swoją duchowością.

Stań się Arcydziełem Swojej Duszy!


Ze środka Atlantyku, z autostrady do nieba i z każdego zakątka świata, gdziekolwiek wtedy będziesz! 

Nie ma większej inwestycji w siebie, jak ta, która daje możliwość zmiany, rozwoju i wzrostu. 

Łączmy się Duchem, tu nic nas nie ogranicza!


INFORMACJE ORGANIZACYJNE:


Prowadzenie: Wiedźma Anja Anna

Cena: 99 zł


W razie pytań lub problemów technicznych pisz na maila: webinar@akademiaducha.pl.

Zapraszamy!

Uwaga! Warunkiem obejrzenia nagrania jest założenie darmowego konta na platformie Ekademii. Opcje płatności pojawią się po wypełnieniu formularza, który kryje się pod żółtym przyciskiem "Zamawiam".


Kurs zostanie aktywowany automatycznie po zaksięgowaniu Twojej opłaty. Dlatego sugerujemy dokonanie opłat za pomocą szybkich płatności PayU. Tradycyjny przelew może nie zostać zaksięgowany na czas.


Po zaksięgowaniu przelewu zajrzyj do folderu Moje Produkty na portalu Ekademia.pl Tam znajdziesz zakupiony przez siebie produkt. Uwaga — nie przesyłamy linków!


© 2007-2019 Ekademia.pl | Polityka Prywatności | Regulamin


Produkty i Szkolenia Online

Nie jesteś zalogowany(a) Zaloguj się Utwórz konto


forked from Moodle