Posiądź Starą Wiedzę [pakiet trzech webinarów]Pamiętaj o tym, że Moc tych Rytuałów nie traci nigdy na wartości. Możesz wziąć w nich udział za miesiąc, rok i za sto lat. Magia jest ponadczasowa i zawartych tu Rytuałów możesz użyć zawsze!


Wielu z nas posiada w sobie Starą Wiedzę. To informacje, które zostały zaszyte głęboko w nas. To wiedza, którą gromadziliśmy przez liczne wcielenia. To doświadczenia i wiadomości, które zostały w nas zakodowane i czasem trudno jest uzyskać do nich dostęp na pstryknięcie palców. Chociaż często czujemy podskórnie, że tkwią w nas i chcą się wydostać na zewnątrz. Że mogą nam pomóc pewniej kroczyć po duchowej i czysto ludzkiej ścieżce. Że są nam w stanie pokazać drogę, dopomóc poradzić sobie z wątpliwościami, strachem, że mogą ujawnić nam znacznie więcej niż będziemy w stanie odkryć zupełnie sami, nawet gdybyśmy chodzili po tym świecie 200 lat. Wesprzeć nas mogą też duchowi przewodnicy, których energia wskazuje kierunek i dodaje otuchy oraz egregory, na które składa się energia setek pokoleń, ich myśli i wiara. Dlatego też postanowiliśmy zebrać trzy webinary dotyczące tych różnych aspektów Starej Wiedzy, które dajemy Wam w promocyjnej cenie.


Co zyskasz dzięki zawartym tu wykładom oraz Rytuałom?

1. Przeniesiesz się w czasy i miejsca, w których Twoja Dusza niegdyś zdobywała swe doświadczenia i wiedzę.

2. Poznasz ścieżki swej Duszy, jej wybory oraz te cechy, które cenisz w sobie najbardziej, aby zyskać świadomość i poznanie.

3. Nauczysz się jak współpracować z Postaciami Mistrzowskimi.

4. Dowiesz się w czym mogą Ci pomóc Postacie Mistrzowskie i jak adresować do nich swoje pytania.

5. Dowiesz się czym są egregory energetyczne, jak się je tworzy i jaką mają moc.

6. Nauczysz się korzystać z dobrych egregorów i chronić się przed złymi.


Te oraz wiele innych zagadnień, które pomogą Ci na Twojej duchowej drodze do szczęścia i zostania najlepszą wersją samego siebie, znajdziesz w naszym specjalnym pakiecie. Zapłacisz za niego teraz tylko 155 zł zamiast 349 zł!


A oto webinary wchodzące w skład pakietu:

1. Regres. Podróż po dawnych inkarnacjach

2. Postacie Mistrzowskie

3. Egregory Energetyczne


Pamiętaj, że każdy z naszych Rytuałów wieńczących dany webinar możesz wykonać w dowolnie wybranym przez siebie czasie i miejscu. Nigdy nie stracą swej Mocy!


***

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

Prowadzenie: Wiedźma Anja

Cena: 349 zł 155 zł

***UWAGA: Te warsztaty nie są wyłącznie panelami szkoleniowymi. Uczestnictwo w nich bezpośrednio powoduje zmiany w życiu. Jeśli pragniesz, by Twój los się odmienił - zapraszamy!


***


W razie pytań lub problemów technicznych pisz na maila: webinar@akademiaducha.pl.

Uwaga! Warunkiem obejrzenia nagrania jest założenie darmowego konta na platformie Ekademii. Opcje płatności pojawią się po wypełnieniu formularza, który kryje się pod żółtym przyciskiem "Zamawiam".


Kurs zostanie aktywowany automatycznie po zaksięgowaniu Twojej opłaty. Dlatego sugerujemy dokonanie opłat za pomocą szybkich płatności PayU. Tradycyjny przelew może nie zostać zaksięgowany na czas.


Po zaksięgowaniu przelewu zajrzyj do folderu Moje Produkty na portalu Ekademia. Tam znajdziesz zakupiony przez siebie produkt. Uwaga — nie przesyłamy linków!