Postacie Mistrzowskie

  mistrzowie


Pamiętaj o tym, że Moc tego Rytuału nie traci nigdy na wartości. Możesz wziąć w nim udział za miesiąc, rok i za sto lat. Magia jest ponadczasowa i zawartego tu Rytuału możesz użyć zawsze!


Czy słyszałeś o mistrzu zwanym Saint Germain? A może imię Melchizedek brzmi znajomo? Serapis Bej, Sai Baba (mimo wszystkich kontrowersji) Budda, Jezus, Maryja … Wszyscy ci przewodnicy duchowi mają coś, co ich łączy. Po pierwsze cechuje ich ogromna znajomość trudów i piękna ludzkiego życia. Sami przecież istnieli w takiej formie tu, na Ziemi. I wszyscy oni w tej chwili są otwarci na współpracę z każdym rozwijającym się człowiekiem.

Po co w ogóle są potrzebni skoro nikt ani nic nie powinno stanąć w komunikacji między człowiekiem a Bogiem (Źródłem)? Mówi się, że często tłumaczą z „anielskiego” na ludzki, ponieważ jak nikt inny znają percepcję człowieka i rozumieją do czego dąży każda z Dusz. Dodatkowo potrafią wyjaśnić te przekazy, które w typowym dla ludzi rozumowaniu są zbyt skomplikowane by je pojąć. Ich energia jest człowiekowi o wiele bliższa niż energie anielskie, do których postrzegania na co dzień potrzebujemy wysokiej stabilnej wibracji.

Na tych zajęciach wyjaśnimy Ci jak z nimi współpracować. Pokażemy jak dowiedzieć się w czym mogą pomóc każdemu poszukującemu i jak adresować do nich swoje pytania. Wyjaśnimy Wam również jakie narzędzia wykorzystać, by zawsze mieć pewność, że `rozmawiasz z właściwą postacią, a nie z jej egregorem stworzonym sztucznie na przykład na potrzeby religii.

***

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:
Prowadzenie: Wiedźma Anja Anna
Czas trwania: 3 godz. 30 min. 
Cena: 97 zł

***

W razie pytań lub problemów technicznych pisz na maila: webinar@akademiaducha.pl.

Uwaga! Warunkiem obejrzenia nagrania jest założenie darmowego konta na platformie Ekademii. Opcje płatności pojawią się po wypełnieniu formularza, który kryje się pod żółtym przyciskiem "Zamawiam".

Kurs zostanie aktywowany automatycznie po zaksięgowaniu Twojej opłaty. Dlatego sugerujemy dokonanie opłat za pomocą szybkich płatności PayU. Tradycyjny przelew może nie zostać zaksięgowany na czas.


Po zaksięgowaniu przelewu zajrzyj do folderu Moje Produkty na portalu Ekademia. Tam znajdziesz zakupiony przez siebie produkt. Uwaga — nie przesyłamy linków!