Postacie Mistrzowskie

  mistrzowie


Czy słyszałeś o mistrzu zwanym Saint Germain? A może imię Melchizedek brzmi znajomo? Serapis Bej, Sai Baba (mimo wszystkich kontrowersji) Budda, Jezus, Maryja … Wszyscy ci przewodnicy duchowi mają coś, co ich łączy. Po pierwsze cechuje ich ogromna znajomość trudów i piękna ludzkiego życia. Sami przecież istnieli w takiej formie tu, na Ziemi. I wszyscy oni w tej chwili są otwarci na współpracę z każdym rozwijającym się człowiekiem.

Po co w ogóle są potrzebni skoro nikt ani nic nie powinno stanąć w komunikacji między człowiekiem a Bogiem (Źródłem)? Mówi się, że często tłumaczą z „anielskiego” na ludzki, ponieważ jak nikt inny znają percepcję człowieka i rozumieją do czego dąży każda z Dusz. Dodatkowo potrafią wyjaśnić te przekazy, które w typowym dla ludzi rozumowaniu są zbyt skomplikowane by je pojąć. Ich energia jest człowiekowi o wiele bliższa niż energie anielskie, do których postrzegania na co dzień potrzebujemy wysokiej stabilnej wibracji.

Na tych zajęciach wyjaśnimy Ci jak z nimi współpracować. Pokażemy jak dowiedzieć się w czym mogą pomóc każdemu poszukującemu i jak adresować do nich swoje pytania. Wyjaśnimy Wam również jakie narzędzia wykorzystać, by zawsze mieć pewność, że `rozmawiasz z właściwą postacią, a nie z jej egregorem stworzonym sztucznie na przykład na potrzeby religii.


Prowadzenie: Wiedźma Anja Anna
Czas trwania: 3 godz. 30 min.

Masz jakieś pytania lub wątpliwości?
Chętnie odpowiemy:
biuro@akademiaducha.pl

© 2007-2018 Ekademia.pl | Polityka Prywatności | Regulamin


Produkty i Szkolenia Online

Nie jesteś zalogowany(a) Zaloguj się Utwórz konto


forked from Moodle