Pragniesz zarabiać duże pieniądze na Allegro?

Chcesz wykorzystać magię aukcji z licytacją?

Nie wiesz czy zdecydować się na sprzedaż w stałej cenie, czy przez licytację?

To Klienci Zaczną Podwyższać Ceny

Przedstawiam nagranie, które pokaże Ci jak wykorzystać magię licytacji do stałego podwyższania cen sprzedaży. Nareszcie zrozumiesz na czym polega sprzedaż na Allegro na aukcjach z licytacją. Dowiesz się dlaczego niektórzy klienci lubią kupować na aukcjach z licytacją i są gotowi często dużo więcej zapłacić niż gdybyś sprzedawał w stałej cenie.

Oto unikalny wywiad z Anną Dmochowską, jednym z czterech największych sprzedawców na Allegro, którzy sprzedają głównie na aukcjach z licytacją.

Zaoszczędzisz Czas i Pieniądze

Zanim zaczniesz eksperymentować z aukcjami z licytacją posłuchaj doświadczeń kogoś, kto już wiele sprawdził na swojej skórze. Będziesz wiedzieć, czy masz wystarczający kapitał do sprzedaży na aukcjach z licytacją, czy masz odpowiednie narzędzia, na jak długo wystawiać poszczególne aukcje, jakie formy promocji stosować.

Jeżeli od dłuższego czasu zajmujesz się sprzedażą na Allegro, a dotąd nie stosowałeś sprzedaży na aukcjach z licytacją, to sprawdź czy czasem ta forma sprzedaży nie byłaby dla Ciebie korzystniejsza.

Zdobędziesz Wiernych Klientów

Klienci zaczną postrzegać zakupy u Ciebie jako unikalną okazję. Będą wracać częściej i więcej kupować. Będziesz mógł bliżej poznać wielu allegrowiczów, którzy dotąd tylko obserwowali Twoje aukcje. Zaczniesz wyróżniać się na Allegro. To są niektóre korzyści sprzedaży na aukcjach z licytacją.

Z wywiadu dowiesz się jak nawiązywać relacje z klientami i jak je utrzymywać. Zrozumiesz dlaczego w sprzedaży na aukcjach z licytacją tak ważna jest sprawna komunikacja.

Sprawdzone Informacje

Prowadzący rozmowę:

Mirosław Szmajda
jest ekspertem od sprzedaży internetowej. Specjalizuje się w sprzedaży na Allegro. Jest właścicielem serwisu SprzedawcaInternetowy.pl.

W celu zachęcenia do rozpoczynania sprzedaży internetowej od Allegro zorganizował akcję „Zacznij Od Allegro”, gdzie prezentuje różne metody przydatne przydatne w sprzedaży internetowej. Jego celem jest pomaganie innym w uruchomieniu i rozwijaniu ich biznesów w Internecie.
Rozmówca:

Anna Dmochowska
jest jednym z największych sprzedawców na Allegro na aukcjach z licytacją. Codziennie na swoich kilku kontach ma wystawionych około dwóch tysięcy aukcji z różnego rodzaju odzieżą.

Po pięciu latach działalności na Allegro, zaczynając najpierw od zakupów dla siebie, dziś ma taką sprzedaż, że w swojej firmie musi zatrudniać kilkunastu pracowników. Niedługo otworzy swój pierwszy tradycyjny sklep.

Wiele Przykładów
i Konkretnych Wskazówek

W tym specjalnym nagraniu usłyszysz odpowiedzi na następujące pytania:
 • Na czym polega sprzedaż na aukcji z licytacją?
 • Dlaczego niekiedy warto stosować sprzedaż na licytacjach zamiast w stałej cenie?
 • Jakie są zalety sprzedaży na licytacjach?
 • Jakie ryzyko wiąże się ze sprzedażą na licytacjach?
 • Jakie korzyści można odnieść ze sprzedaży z ceną minimalną i bez niej?
 • Jakie formy promocji można wykorzystywać do aukcji z licytacją?
 • Z jakimi problemami można zetknąć się w sprzedaży na Allegro?
 • Jakiego rodzaju narzędzia powinny stosować osoby, które zamierzają sprzedawać na aukcjach z licytacją?

Poznasz niejedną tajemnicę

Dowiesz się o której godzinie nie warto sprzedawać na Allegro. Poznasz porę roku, która jest najbardziej ryzykowna jeśli chodzi o rozpoczynanie biznesu na Allegro. Poznasz nieznane fakty, z którymi musisz się liczyć jeżeli chciałbyś wystawiać jednocześnie kilkaset, czy nawet kilka tysięcy aukcji.

Zobacz co inni
mówią o tym nagraniu

Wywiad z Anna Dmochowską jest SUPER i przyjemnie się go słucha. Jestem mile zaskoczona nagraniem z Anną Dmochowską. Ten wywiad dał mi kilka wskazówek co do sprzedaży na Allegro. Ania przekonała mnie do wystawiania produktów na licytacjach i do promowania swych aukcji (choć to drożej wychodzi). Pytania są przemyślane i celowe dzięki czemu i odpowiedzi są ciekawe. Jestem na etapie tworzenia nowej strony i wszelkie rady są dla mnie cenne.

Teresa Barańczuk, Gabinet Zdrowia i Urody ALOES

Bardzo dużo dowiedziałam się z tej rozmowy, jest naprawdę pouczająca, ponieważ wypowiadał się sprzedawca doświadczony, który prowadzi taką sprzedaż już jakiś czas i wypowiadał się na podstawie doświadczenia. Były tam cenne wskazówki jak w ogóle prowadzić swój biznes nie tylko w Internecie, ale również może to się tyczyć ogólnie innej formy sprzedaży, o tym jak trzeba dbać i doglądać swojego biznesu. Jak się zdobywa doświadczenie metodą prób i błędów. I, że trzeba analizować te błędy i pogłębiać swoją wiedzę. Dziękuję, że mogłam usłyszeć taką wiedzę, niektóre wskazówki wykorzystam.

Anna Winiarska

Rozmowa na pewno ciekawa, zawiera sporo informacji nt. sprzedaży na Allegro. Może będzie dla mnie inspiracją do wyprzedania wszystkiego co w domu przestało być potrzebne? W każdym razie jakby nie było - skorzystałam sporo.

Teresa

Uważam ten wywiad za niezmiernie ciekawy i wartościowy - z przyjemnością odsłuchałam go dwa razy, tak aby móc zrobić notatki. Wiele bardzo cennych rad - ja w każdym razie tak je postrzegam, jako osoba jeszcze bez doświadczeń w sprzedaży na Allegro. Niektóre z nich zastosowałam m.in. tę dotyczącą sprawdzenia wyników aukcji zakończonych (a nie sugerowania się tylko tym, że towar jest wystawiany do sprzedaży). Serdecznie dziękuję za ten wywiad.

Grażyna Król

Przesłuchałem całość i przyjąłem do wiadomości parę rzeczy, które rozszerzyły moje spojrzenie odnośnie sposobów sprzedaży na Allegro. Bardzo przydatne dla tych, którzy na co dzień interesują się tym i handlują - to poszerza horyzonty. Dla mnie jako laika dodatkowa porcja ciekawostek, które w przyszłości być może wykorzystam.

Darek

Wysłuchałam. Bardzo interesująca i konkretna. Dobrze też, że ostrzega, żeby nie pchać się na hurra w to wszystko.

Grażyna

Słuchaj
Tak, Jak Ci Jest Najwygodniej

To specjalne nagranie zostało odpowiednio zredagowane, aby dostarczało najbardziej wartościowych informacji, bez zbędnych dłużyzn i zająknięć. Możesz je odsłuchać zaraz po opłaceniu zamówienia, w swoim komputerze, bezpośrednio ze strony internetowej. Możesz też ściągnąć plik dźwiękowy MP3 i odsłuchać je w dogodnym dla siebie momencie, nawet bez dostępu do sieci. Możesz go na przykład odsłuchać na swoim odtwarzaczu MP3.

Zaczynając na Allegro
będziesz dużo lepiej przygotowany

Będzie Ci łatwiej ocenić jaki musisz zgromadzić kapitał i z jakim ryzykiem wiąże się sprzedaż na aukcjach z licytacją. A jednocześnie nauczysz się dostrzegać atrakcyjność sprzedaży na aukcjach z licytacją.

Zamawiając nagranie otrzymujesz:

 • dostęp do 50 minutowego dźwiękowego nagrania, które możesz odsłuchać bezpośrednio w internetowej przeglądarce

 • plik dźwiękowy MP3 z nagraniem

 • możliwość uzyskania odpowiedzi na pytanie związane ze sprzedażą na aukcjach z licytacją (forum Zapytaj)

Masz zagwarantowaną możliwość odsłuchiwania i ściągania plików przez rok od momentu złożenia zamówienia.

Dzięki dostępowi do pliku MP3, wywiad możesz zapisać na dysku. Dzięki temu nie będziesz uzależnionym od dostępu do Internetu. Możesz do niego wrócić w dowolnym momencie.

Dzięki plikowi dźwiękowemu możesz słuchać wykładu na swoim odtwarzaczu MP3.

Gwarancja Satysfakcji

Daję 100% gwarancji, że oferowany wywiad będzie dla Ciebie wartościowy. Gdyby jednak okazało się, że jest inaczej, to wystarczy, że w ciągu 30 dni poinformujesz mnie o tym, a ja odeślę Ci zapłaconą kwotę.

Zamów dostęp do nagrania już teraz
i jak najszybciej poznaj metody dzięki którym
można uzyskiwać nawet
kilkusetprocentowe marże!

Nie zwlekaj.

Ile To Kosztuje?

Żadna książka, choćby najgrubsza i najmądrzejsza nijak się ma do tego co sprawdzono w życiu. Dlatego tę tak cenną wiedzę otrzymujesz od praktyków.

Za podaną obok kwotę dostajesz gotową wiedzę i przykłady z życia wzięte.

Nie musisz ryzykować tyle, ile musieli ryzykować Ci, którzy startowali na Allegro przed Tobą. Oni już sprawdzili co działa.


Najlepiej zamów już teraz.

Zakupu dokonujesz wypełniając poniższy formularz. Po kliknięciu na dole na przycisk "Składam zamówienie..." system przeniesie Cię na stronę, gdzie można dokonać zapłaty (przelewem lub kartą kredytową).

Po otrzymaniu przez system płatności zapłaty na swój adres e-mail otrzymasz automatycznie potwierdzenie dostępu do szkolenia.

Na zapoznanie się z nagraniem i ściągnięcie udostępnionych materiałów masz 3 miesiące czasu


Nareszcie Zrozumiesz
Jak Się Zarabia na Allegro
Na Aukcjach Z Licytacją

Przedstawione w nagraniu sposoby sprzedaży na aukcjach z licytacją na Allegro znacznie zwiększą Twoje szanse na tym bardzo konkurencyjnym rynku. Już za chwilę możesz poznać sposób, dzięki któremu Twój sposób sprzedaży może być skuteczniejszy.

Zamów specjalne nagranie
„Jak zarobić na Allegro na aukcjach z licytacją”
teraz!

ZAMAWIAM TO SPECJALNE NAGRANIE

Mirek Szmajda

Pozdrawiam.
Mirek Szmajda

Właściciel serwisu SprzedawcaInternetowy.pl, redaktor Biuletynu Sprzedawcy Internetowego oraz organizator akcji "Zacznij od Allegro".

PS. Już od jutra możesz wystartować z aukcjami z licytacją i sprzedawać w cenach z wysoką marżą, które klienci sobie sami ustalają.

Jeżeli masz problemy z zamówienie - kliknij tutaj i zobacz instrukcję na wideo jak zamówić szkolenie.

GWARANCJA SATYSFAKCJI: Jeżeli w ciągu 30 dni od daty zamówienia audycji napiszesz do mnie, że ten zakup nie ma dla Ciebie żadnej wartości, odeślę Ci zapłaconą kwotę.