Intensywny Program Zmiany Osobistej

UWAGA - Nowa niższa cena! Zamiast 1297 zł, zapłacisz tylko 1100 zł!

NOWOŚĆ! Komplet plików mp3 o wartości 197 zł dodajemy GRATIS


...czyli jak osiągnąć w życiu szczęście, poprawić relacje z samym sobą i z innymi i zacząć odnosić sukcesy?


Oferta | Plan zajęć | Gwarancja | Bonus


W jaki sposób prowadzone są nasze szkolenia on-line?

Najpierw otrzymujesz od nas na swoją skrzynkę email materiały szkoleniowe w postaci plików pdf i mp3.

Następnie otrzymujesz zadanie domowe do samodzielnej pracy.

Ostatni krok to indywidualne spotkanie z trenerem / psychologiem, najczęściej mailowe, w celu omówienia Twoich problemów, Twoich wątpliwości. Trener / psycholog pracuje z Tobą nad wybranymi przez Ciebie sytuacjami, które są dla Ciebie najtrudniejsze.


Pomyśl o sobie i swoim życiu... start w każdy poniedziałek!
Limitowana wersja z mp3 o wartości 197 zł GRATIS.


Jeśli uznasz, że chcesz postawić na swój rozwój osobisty, by osiągnąć w życiu szczęście, poprawić relacje z samym sobą, z innymi, zacząć budować satysfakcjonujące związki, nauczyć się właściwie zarządzać swoim czasem i zacząć odnosić sukcesy, to Intensywny Program Zmiany Osobistej jest właśnie dla Ciebie.

IPZO ukierunkuje i przyspieszy Twój rozwój osobisty.
Zatem zacznij budować swoją przyszłość juz teraz.
Od: Aneta Syńska
ipzo.pl

Witam Cię Serdecznie,

Od jakiegoś czasu otrzymuję wiele zapytań dotyczących przeprowadzania treningów czy konsultacji psychologicznych za pomocą internetu.

Pytają o to, przede wszystkim te osoby, których życie jest poukładane w taki sposób, że znalezienie czasu na godzinną konsultację raz w tygodniu, doliczając do tego dojazd do mnie, graniczy niemal z cudem.

Z tego powodu, albo zupełnie rezygnowali z wprowadzania zmian osobistych w swoim życiu, albo odłożyli je na później, albo zajęcia odbywały się nieregularnie, co ich jeszcze bardziej frustrowało.

Każdy z tych trzech wariantów zamiast im pomagać, pogłębiał jeszcze ich niezadowolenie względem siebie.

To smutne, jak człowiek ma szczerą wolę zmienić coś w swoim życiu na lepsze, a warunki zewnętrzne - czy to praca, czy sytuacja rodzinna - skutecznie mu to uniemożliwiają. Pewnie wiesz o czym mówię, prawda?

I właśnie dlatego, te osoby zaczęły coraz głośniej dopominać się o usługi konsultingowe przez internet.

W związku z tym, postanowiłam czynnie wprowadzić w życie ich postulaty Uśmiech i jak najszybciej uruchomić Intensywny Internetowy Program Zmiany Osobistej, składający się z indywidualnego CONSULTINGU i COACHINGU, który będę prowadzić wraz z zespołem psychologów. aonieważ internet, rządzi się swoimi własnymi prawami, będę zwracać się do Ciebie bezpośrednio per "Ty", zamiast "Pan/Pani". Mam nadzieję, ze Ci to nie będzie przeszkadzać, a nawet, że ta forma kontaktu będzie przez Ciebie preferowana.

Jeśli korzystasz z komputera na pewno rozumiesz, jak wiele korzyści może przynieść taki wirtualny konsulting. Przede wszystkim są to:
  • oszczędność czasu związana z dojazdami,
  • możliwość wybrania dowolnego czasu i miejsca wirtualnego "spotkania",
  • zwiększona dyskrecja - nikt nie zobaczy, dokąd idziesz, nikt nie musi nic wiedzieć,
  • częstszy kontakt z konsultantem,
  • trzykrotnie niższy koszt
  • intensywniejsza forma zajęć, a tym samym szybszy rozwój.

Internetowy Intensywny Program Zmiany Osobistej to indywidualny trening wyzwalania umiejętności społecznych, które pozwolą Tobie oraz każdej zdecydowanej na zmianę osobie, uzyskać korzystny wpływ na swoje życie.

Zapewniam Cię, że jeśli czujesz, że coś w Twoim życiu jest nie tak jak chcesz, to uczestnicząc w Programie, na pewno znajdziesz coś bardzo wartościowego dla siebie.

Czym jest CONSULTING i COACHING?


Consulting, to pomoc w rozwiązywaniu występujących problemów w komunikacji jednego człowieka ze sobą oraz innymi ludźmi w relacjach osobistych i zawodowych.
Osoba prowadząca consulting wspiera klienta w sposób obiektywny i niezależny, poleca konkretne rozwiązania problemów i pomaga wprowadzać je w życie, za pomocą coachingu.

Sprawdź czy Program jest dla Ciebie!

Zaznacz odpowiedzi, które najlepiej do Ciebie pasują:

Odczuwam, że życie przepływa mi przez palce i chce to jak najszybciej zmienić,
Już kilka razy podchodziłam do zmiany osobistej i coś zawsze nie wychodziło,
Jestem osobą mającą trudności z nawiązywaniem satysfakcjonujących kontaktów międzyludzkich,
Mam problem z utrzymywaniem pozytywnych relacji z innymi ludźmi, a szczególnie tymi, na których zależy mi najbardziej,
Odczuwam, że jestem przez kogoś wykorzystywana[[yes]] lub manipulowana[[yes]], i nie wiem jak sobie z tym radzić,
Moje związki partnerskie nigdy nie były w tak udane, jak powinny,
Mam kontakt z osobami, które potrafią mnie błyskawicznie zdominować, zdeprecjonować i sprawić, że odczuwam dyskomfort psychiczny,
Czasami mam wrażenie, że przyciągam do siebie niewłaściwych ludzi, i nie wiem czemu tak się dzieje,
Chcę, nauczyć się czerpać z życia satysfakcję, i uwolnić od ograniczeń które narzuca mi życie,
Chcę, zrozumieć przyczyny moich dotychczasowych niepowodzeń, i nauczyć się postępować inaczej,
Nie potrafię tak często, jak chcę, komuś odmówić i powiedzieć "nie".

Jeśli zaznaczone przez Ciebie zostało 5 lub więcej odpowiedzi, to Internetowy Intensywny Program Zmiany Osobistej jest dla Ciebie.

Podczas trwania Programu będziemy ćwiczyć te umiejętności, które zamiast być rozwijane, są przeważnie skutecznie tłumione przez nieżyczliwych - często sfrustrowanych ludzi - którzy za pomocą wielu metod wywierania wpływu, skutecznie niszczą w człowieku poczucie własnej wartości. Mogą to być osoby z bezpośredniego otoczenia (np. z domu, czy z miejsca pracy) czy osoby, których destrukcyjnemu wpływowi, ulega się nawet na odległość.

Internetowy Intensywny Program Zmiany Osobistej jest przeznaczony tylko dla tych osób, które są gotowe do przeprowadzenia istotnych zmian w swoim życiu.

Zatem zastanów się, czego TY oczekujesz od życia?


Uczestnictwo w Programie wymagać bowiem będzie wiele pracy własnej uczestnika. Będę zadawać trudne pytania, a co więcej wymagać na nie odpowiedzi. Będę wysyłać wiele materiałów do samodzielnej pracy, a następnie wymagać ich realizacji.

Pewnie się teraz zastanawiasz dlaczego?


Otóż z moich doświadczeń w prowadzeniu konsultacji wynika, że samo uczęszczanie na nie, jest nieskuteczne tak długo, jak długo osoba biorąca w nich udział, nie bierze w nich naprawdę czynnego udziału.

Samo przyjście na zajęcia, wysłuchanie trenera, przeczytanie nawet najwspanialszych materiałów szkoleniowych czy wysłuchanie nagrań, nie jest wystarczającym bodźcem do tego, by w człowieku "coś" się poruszyło i aby zaczął aktywnie się zmieniać. Do tego potrzeba jest czynna praca nad sobą.

Zauważ, jak wiele osób jeździ na najlepsze konferencje prowadzone przez wybitnych specjalistów, słucha ich, a nawet robi notatki, a potem wraca do domu i... dalej funkcjonuje tak jak wcześniej.

Dlatego, aby Intensywny Internetowy Program Zmiany Osobistej przyniósł Ci największą korzyść, będę bardzo restrykcyjnie sprawdzać Twoje postępy i zaangażowanie. Umiem sobie wyobrazić, jak się czuje człowiek, nawet go nie widząc.

Przeczytaj, co napisali inni, którzy już korzystali z moich porad przez internet:

"Jestem pod wrażeniem! Nie wiem jak Pani to robi, ale na podstawie w zasadzie tylko garstki pytań, wystawia Pani niesamowicie trafną ocenę osoby."

"Jestem naprawdę pod wielkim wrażeniem tego co przeczytałem. To co jest tam napisane zgadza się w 90-95%. Być może nawet w 100%. Wiele zdań, które można określić "oceną" jest strzałem w 10. To jest to, co myślę o sobie lub to, co myślą o mnie najbliższe mi osoby (...) Zastanawiałem się nawet czytając "profil" czy osoba, która opisuje to, nie jest kimś z moich znajomych - tak trafnie została ta charakterystyka opisana. Andrzej "

"Opis mojego profilu psychologicznego jest obiektywny i to jest dla mnie najważniejsze. Jeszcze raz dziękuję. Pozdrawiam. Ania"

"Test bardzo pomógł mi zlokalizować najsłabszy punkt i jego przyczynę i ten ciepły język jakim się Pani posługuje - działa uzdrawiająco. Tatiana"

Jedno co już teraz musisz wiedzieć na pewno...


Jeśli zdecydujesz się wziąć udział w programie, to w każdym momencie naszej wspólnej pracy, będę traktować Cię z szacunkiem i po przyjacielsku. Pamiętaj, że jako Twój osobisty konsultant, stoję zawsze po Twojej stronie. Nawet wtedy, gdy Cię będę ponaglać w podejmowaniu jakichś decyzji, zadawać trudne pytania czy wymagać więcej niż masz na to ochotę Uśmiech

Dlatego, jeśli czujesz gotowość do podjęcia satysfakcjonującej zmiany osobistej, serdecznie Cię zapraszam do wzięcia udziału w Intensywnym Internetowym Programie Zmiany Osobistej.

Jeśli chcesz spróbować zmienić swoje życie, zapoznaj się dokładnie z poniższymi informacjami i nie zwlekaj z decyzją.

Przygotowałam dla Ciebie dużo materiałów szkoleniowych. Poniżej znajdziesz wszystkie szczegóły działania Programu, ponieważ, chcę Ci umożliwić podjęcie decyzji o przystąpieniu do Programu w oparciu o rzetelną i wyczerpującą informacje. Tak, aby podjecie właściwej decyzji nie sprawiło Ci kłopotu.

Najpierw jednak przeczytaj poniższe stwierdzenia:
  • Nie zapisuj się, jeśli myślisz, że nagle zmieni się całe Twoje życie - jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. To nieprawa, nie otrzymasz od nas pigułki szczęścia. Dostaniesz wskazówki, jak pracować nad sobą by zmienić swoje nastawienie do siebie i innych, by czuć się dobrze ze sobą i z innymi, a w efekcie polepszyć jakość swojego życia.
  • Nie zapisuj się, jeśli nie chcesz intensywnie pracować nad sobą lub brakuje Ci na wszystko czasu.
  • Nie zapisuj się, jeśli spodziewasz się w ciągu 12 tygodni rozwiązać wszystkie problemy nagromadzone podczas całego Twojego życia.
  • Nie zapisuj się, jeśli koszt Programu jest dla Ciebie zbyt wysoki. Myśląc o wydanych pieniądzach, niewiele skorzystasz.

Jak to będzie wyglądać w praktyce?


Program trwa 12 tygodni, podczas których będziesz otrzymywać dostęp do specjalnych materiałów szkoleniowych.

Twoje korzyści z uczestnictwa w Programie:

wzmocnisz pewność siebie i odkryjesz Twoją prawdziwą wartość,
nauczysz się innego sposobu myślenia o sobie i innych,
nauczysz się patrzeć na ludzi w zupełnie inny sposób,
dzięki temu uzyskasz przewagę nad otoczeniem,
poznasz, na co Cię naprawdę stać,
zrozumiesz, jakimi technikami i taktykami posługują się Ci,
którzy chcą uzyskać nad Tobą przewagę,
zrozumiesz, co robisz nie tak, i dlaczego inni świadomie to wykorzystują do swoich celów,
nauczysz się strategii i taktyk, które po wprowadzeniu w życie pozwolą Ci skończyć z autosabotażem i otworzyć się na nową jakość życia!

Zakres Programu


Tydzień 1 - Twoja samoświadomość
Pierwszy tydzień przyniesie Ci szczegółową wiedzę o Twoich stanach wewnętrznych, preferencjach, możliwościach i ocenach intuicyjnych. Sprawdzisz swoją świadomość emocjonalną, ujrzysz wreszcie poprawną samoocenę i zobaczysz, jak to jest u Ciebie z wiarą w siebie, w poczuciem Twojej wartości, świadomości własnych możliwości, umiejętności, mocnymi i słabymi stronami, a także pewnością siebie.

Tydzień 2 - Co Ci daje bycie innym?
Zrozumiesz, że aby ludzie Cię szanowali, liczyli się z Twoim zdaniem i uznawali Cię za wartościowego człowieka, absolutnie nie musisz być takim człowiekiem, jak chcą inni. Wystarczy, że będziesz przestrzegać kilku zasad. A jakich, dowiesz się w tym tygodniu.

Tydzień 3 - Udoskonalanie mechanizmu samoregulacji.
W tym tygodniu będziesz się zajmować panowaniem nad emocjami, impulsami i możliwościami, czyli stworzysz sobie swój wewnętrzny system kontroli. Od niego bowiem zależy, co jeszcze osiągniesz w życiu.

Tydzień 4 - Stosowanie samokontroli i dyscypliny wewnętrznej
Nauczysz się patrzenia na siebie z perspektywy skutecznego funkcjonowania, samodzielności i uniezależnienia się od postaw, zachowań i poglądów innych osób. Poznasz zasady utrzymywania norm uczciwości, sumienności, elastyczności w dostosowywaniu się do zmian względem siebie i innych.

Tydzień 5 - Motywacja do zmian
Uporządkujesz swoje życie dosłownie i w przenośni. Postawisz sobie konkretne cele, priorytety, i nauczysz się jak skutecznie dążyć do nowych osiągnięć. Omówimy te skłonności emocjonalne, które prowadzą ludzi do nowych celów lub ułatwiają ich osiągnięcie, czyli dążenie do osiągnięć, zaangażowanie, inicjatywę i optymizm.

Tydzień 6 - Asertywność w życiu społecznym
Zobaczysz, jak posiadanie i wyrażanie własnego zdania oraz bezpośrednie wyrażanie emocji i postaw w granicach nie naruszających praw i psychicznego terytorium innych osób, jest Ci potrzebne do prawidłowego funkcjonowania w społeczeństwie. Nauczysz się zasad asertywności, bez zachowań agresywnych, a także obrony własnych praw w trudnych dla Ciebie sytuacjach.

Tydzień 7 i 8 - Najważniejsze umiejętności społeczne w relacjach osobistych i zawodowych
Czym jest i dlaczego jest taka ważna właściwa komunikacja z innymi, a także komunikacja z sobą. Stworzysz własną, komunikacyjną mapę siebie. Nauczysz się wzbudzania u innych pożądanych reakcji, czyli wpływania na nich, skutecznego porozumiewania się, łagodzenia konfliktów, przewodzenia, tworzenia więzi, współpracy i współdziałania.

Tydzień 9 - Myślenie pozytywne
Czym jest tajemnicza "moc przyciągania" i jak ją najskuteczniej wykorzystać we własnym życiu. Poznasz niezwykłe tajemnice największych sukcesmanów świata Uśmiech

Tydzień 10 - Empatia, czyli jak wroga przerobić na przyjaciela?
Nauczysz się patrzeć na innych z zupełnie innej perspektywy. Uświadomisz sobie uczucia, potrzeby i niepokoje innych osób, zaczniesz ich lepiej rozumieć, rozpoznawać emocjonalne prądy osób i grup.

Tydzień 11 - Tydzień dla Ciebie
W tym tygodniu skoncentrujesz się na pracy z wybraną przez Ciebie jedną cechą, która sprawia Ci największy kłopot. Może to być jedna z omawianych podczas programu, lub zupełnie dowolna. W tym tygodniu to Ty decydujesz, czym się będziemy zajmować.

Tydzień 12 - Zupełnie inny człowiek!
Uporządkowanie informacji o sobie - o nowym człowieku, którym jesteś. Być może osoby z Twojego otoczenia, nie zauważą w Twoim charakterze wielkiej zmiany, albo nie będą umieli jej sprecyzować, ale na pewno zauważą, że jesteś teraz zupełnie innym człowiekiem Uśmiech

To podstawowe aspekty programu, ale oczywiście nie wszystkie. Będziesz mieć do materiałów szkoleniowych mojego autorstwa, do ankiet sprawdzających Twoje wyniki, prezentacji, artykułów, fragmentów książek, i moich zapisków (consulting). Dodatkowo będę sprawdzać Twoje postępy na bieżąco je korygując (coaching).


Tygodniowy rozkład jazdy:


Rozpoczęcie zajęć - start zajęć w każdy poniedziałek.

Dzień 1 - otrzymasz materiały szkoleniowe (pdf i mp3) ze
szczegółowymi informacjami, dotyczącymi omawianego zagadnienia

Dzień 2 otrzymasz testy/zadania domowe do samodzielnego
przerobienia,

Dzień 3/4 - przesyłasz do mnie wykonane zadanie domowe,
po czym co jakiś czas otrzymujesz artykuł, fragment książki, etc.

Dzień 5 - odsyłamy Ci swoje uwagi.

Mam nadzieję, że wygląda to dla Ciebie bardzo ciekawie Uśmiech

Zauważ, że Intensywny Internetowy Program Zmiany Osobistej jest zdecydowanie bardziej intensywny niż tradycyjne zajęcia stacjonarne! A kosztuje 1/3 tego, co zajęcia prowadzone metodą tradycyjną. Zatem jeśli już teraz chcesz wiedzieć, ile kosztują...

...to zanim zaczniesz cokolwiek kalkulować, pomyśl ile Cię kosztuje 1 (słownie jeden) dzień, podczas którego jest Ci smutno, bo znowu ktoś lub coś Cię w życiu zawiodło, czujesz się źle, wszystko jest nie tak jak chcesz, i masz naprawdę dość wszystkiego. A teraz przemnóż to, przez ilość dni w miesiącu, kiedy tak się czujesz.

A teraz policz, ile to będzie w ciągu roku...

Życie jest zbyt krótkie na to, by pozwolić sobie na taki stan ducha!


psycholog on-lineUWAGA - Specjalna Gwarancja Satysfakcji
Jeśli w ciągu 10 dni od rozpoczęcia zajęć dojdziesz do wniosku, że to co Ci oferuję, nie odpowiada Ci, możesz zrezygnować. Wystarczy napisać e-mail, w którym konstruktywnie wyjaśnisz powody rezygnacji z udziału w Programie i poprosisz o zwrot pieniędzy. Bez problemu, bez dyskusji, bez ryzyka.Co jeszcze zawiera Intensywny Internetowy Program Zmiany Osobistej?Standard
Ankieta początkowa wyznaczająca obszary
Materiały do samodzielnej pracy pdf i mp3
Analiza profilu psychologicznego
Sprawdzanie 1 pracy domowej tygodniowo
Dodatkowe materiały szkoleniowe
Pomoc w tworzeniu life planu
Ankieta końcowa - podsumowująca
Niespodzianka
Uczestnicząc w tej edycji IPZO otrzymasz komplet książek 2 motywacyjnych "Efekt jojo w motywacji" oraz "Akademia Sukcesu" o łącznej wartości 74,80 zł
Serdecznie Cię zapraszam
Aneta Styńska, psycholog

Jeśli masz pytania...
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej...


Napisz do mnie e-mail!
Mój adres to: ipzo@psychorada.pl

PS.Aha i jeszcze jedno - nie zastanawiaj się długo - napisz do mnie od razu swoje pytania lub zgłoś swój udział, bo sprawa machinalnie odłożona na później przeważnie nie zostaje zrealizowana.