VII Świątynia Magii i Dźwięku - dzień 3

*** VII Świątynia Magii i Dźwięku ***

Miejsce Mocy – Gabrielnia

''Czy jesteście w stanie wyobrazić sobie miejsce tętniące magią oraz żywą inspirującą kreacją? Miejsce, w którym duchowość i rozwój są tak naturalne, płynne i wszechobecne? Miejsce, w którym wspólne obcowanie oparte jest na miłości, głębokim zrozumieniu oraz akceptacji człowieczeństwa w jego pełnym przejawieniu? To miejsce to Świątynia Magii i Dźwięku, którą cyklicznie doświadczamy w ukochanej Gabrielni...''

Drodzy podróżnicy duchowi, mamy wielką przyjemność zaprosić Was na pierwszą w tym roku Gabrielnię, czyli VII Świątynię Magii i Dźwięku. Spędzimy pięć cudownych dni które naładują nasze akumulatory na najbliższy wiosenno-letni czas. 

Przed nami majówka pełna Magii, Duchowości, Rozwoju, Kreacji i Inspiracji. Jeżeli jesteś gotów przeżyć ten czas wspólnie z Akademią i czekałeś na to całą Zimę, wiedz, że to inwestycja w siebie, która procentować będzie już zawsze. Będzie to pierwsza edycja Gabrielni w tym roku, dlatego nie może Was na niej zabraknąć! 

Z tej okazji Wiedźma Anja oraz ekipa Akademii Ducha przygotowali dla Was masę niespodzianek.Dzień 3 (czwartek) – 03.05.2018

SZCZĘŚCIE drogą Doświadczeń Anielskich - nauka i praktyka rozumienia Sił Światła

Czym jest energia Anielska i Archanielska?

Siły anielskie odwiecznie przenikają się ze sferą życia ziemskiego, ponieważ Aniołowie i Archaniołowie są naszymi przewodnikami i pomocnikami pomiędzy sferą naszego Najwyższego Światła, a krainą najgłębszych instynktów. Są z nami od zawsze do zawsze - dlatego też niektórzy przestali je dostrzegać, a subtelne dowody ich istnienia spychają w granice słowa "przypadek". Zupełnie niepotrzebnie! Zauważanie działań sfery anielskiej i połączenie się w czynieniu z tą subtelną, choć najmocniejszą z możliwych do poczucia przez człowieka energią jest równoznaczne z odpamiętaniem, jak działa w każdym z nas boski pierwiastek. To nasze własne Światło, obudzone i wzmocnione, działa jak telefon - zawsze w kontakcie ze Źródłem i z tym, co mamy w sercu. Podczas tych zajęć dowiesz się:

* Jaka jest Natura Istot Anielskich?

* Jak komunikować się z Aniołami i w jakich przypadkach mogą nam pomóc?

* Aniołowie i Archaniołowie 7 Boskich Promieni

* Wyjaśnienie działania Pieczęci Siedmiu Archaniołów i innych symboli, które służą do pracy z Aniołami

* Frekwencje - jak przywoływać pomoc Aniołów przy pomocy kamieni, roślin i zaklęć

* Jak osobiście tworzyć modlitwy i działania łączące człowieka z energią anielską


Całość szkolenia w tym dniu podsumuje Rytuał Anielski, w którym poznacie działanie Sił Anielskich w praktyce. Jest to również Rytuał, w który wnosicie swoje prośby - przygotujcie więc listę intencji ze szczególnym wskazaniem na to, co pragniecie przyciągnąć do swojej Rzeczywistości poprzez uczestnictwo w Warsztatach i w samym Rytuale. Jest to ważne, ponieważ już tego pierwszego dnia rozpoczynamy ogromny, głęboki Proces Przemiany - wszystko, co się wydarzy, będzie wchodziło w jego skład i zaowocuje dokładnie tak, jak wskażesz swoją decyzją i pragnieniem. Podczas tego Rytuału możliwe jest również oczyszczenie się z negatywnej energii rodowej - wchodzić w działania będziemy bowiem przy głębokiej muzyce wibracyjnej (misy, gongi, instrumenty dawne) i pierwsze, co zrobimy, to ukłon w kierunku energii Przeszłości. Jeśli więc pragniesz oczyścić się z tego, co podróżuje za Tobą wbrew Twojej Woli lub tez zapragniesz podziękować swoim Przodkom - będzie taka możliwość. 

UWAGA: Ten Rytuał jest Rytuałem Oczyszczającym i podczas jego trwania istnieje możliwość pozbycia się pieczęci, blokad, programów, inicjacji i sakramentów. Jeśli masz Wolę, by to zrobić, przygotuj się na mocny proces, podczas którego każda z przeszkód zostanie w Przeszłości jako wspomnienie, Ty zaś otrzymasz możliwość otworzenia się na to, co Nowe i nieobciążone. To działanie wymaga Twojego pozwolenia i decyzji, dzięki której pozwolisz sobie pozostawić w tyle to, co Ci nie służy.

Ze środka Atlantyku, z autostrady do nieba i z każdego zakątka świata, gdziekolwiek wtedy będziesz!


INFORMACJE ORGANIZACYJNE:
Data: 03.05.2018
Godziny: 16:00 – 00:00
Prowadząca: Wiedźma Anja Anna

Cena: 155 zł


Uwaga! Warunkiem obejrzenia nagrania jest założenie darmowego konta na platformie Ekademii. Opcje płatności pojawią się po wypełnieniu formularza, który kryje się pod żółtym przyciskiem "Zamawiam".


Kurs zostanie aktywowany automatycznie po zaksięgowaniu Twojej opłaty. Dlatego sugerujemy dokonanie opłat za pomocą szybkich płatności PayU. Tradycyjny przelew może nie zostać zaksięgowany na czas.


Po zaksięgowaniu przelewu zajrzyj do folderu Moje Produkty na portalu Ekademia. Tam znajdziesz zakupiony przez siebie produkt. Uwaga — nie przesyłamy linków!


© 2007-2019 Ekademia.pl | Polityka Prywatności | Regulamin


Produkty i Szkolenia Online

Nie jesteś zalogowany(a) Zaloguj się Utwórz konto


forked from Moodle