Dziady 2018*** DZIADY ***

Magia Rodowa

WEBINAR (warsztaty on-line)


W samym środku jesiennej pogody, kiedy dni są krótsze, a noce dłuższe, kiedy bliżej nam do nostalgii niż do zabawy, nadchodzi ten magiczny dzień, gdy Świat Żywych i Umarłych oddziela bardzo cienka granica – Święto Dziadów. Podczas tej wyjątkowej nocy Żywi mogą oddać największą przysługę zagubionym Duszom i wskazać drogę do Nawii. Jest to przypomnienie jednej z ważniejszych przesłań Słowiańskiej wiary – nie tylko duchy mogą oddać przysługę żywym ale i żywi duchom – dzięki temu, jedni i drudzy istnieją w wiecznym, nieskończonym i nieograniczonym Świecie.

Energia dnia z 31 października na 1 listopada jest szczególna, gdyż zaciera się granica pomiędzy światem żywych i umarłych i właśnie w tym szczególnym dniu kontakt z drugą stroną jest łatwiejszy niż kiedykolwiek. Po dziś dzień celebrujemy ten niezwykły czas, świętując Samhain, Halloween czy Dziady.

Żeby zrozumieć, dokąd idziesz, musisz wiedzieć, skąd przychodzisz. Poza wiedzą o naszych poprzednich inkarnacjach, o tym, z jakiego gwiezdnego sytemu pochodzimy i jakie są nasze równoległe systemy zdobywania doświadczeń, potrzebujemy więc zrozumieć coś, z czym nie rozstajemy się od pierwszego do ostatniego oddechu na Ziemi. Potrzebujemy zrozumieć KREW. Poznać, uszanować i uświęcić własny RÓD. Zrozumieć, że Czas i Miejsce w którym się urodziliśmy jest nieprzypadkowy, a doprowadziły nas do tego wybory, wypadki i decyzje naszych PRZODKÓW. Gdyby nie ich determinacja, geny, charaktery oraz świadomość nie byłoby nas tutaj.

Spotkajmy się po aktywnej stronie Granicy Działania!

Miłość i Moc, Miłość i Moc, Miłość i Moc!


***


Z uwagi na to, że Rytuały Anielskie odbywają się na poziomie Duszy, każda osoba biorąca udział w rytuale będzie wprowadzona w nadświadomość, gdzie pozna swoje Zwierzęta Mocy, Przewodników i siły anielskie wspierające. Postrzeże również naturę Duszy i otrzyma symbole do komunikowania się ze swoją nadświadomością oraz z Aniołami i swoją duchowością.***


Ze środka Atlantyku, z autostrady do nieba i z każdego zakątka świata, gdziekolwiek wtedy będziesz! 
Nie ma większej inwestycji w siebie, jak ta, która daje możliwość zmiany, rozwoju i wzrostu. 
Łączmy się Duchem, tu nic nas nie ogranicza!
INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

  • Prowadząca: Wiedźma Anja Anna 
  • Data: 31.10.2018
  • Godzina 18:00 – 23:55
  • Cena: 99 pln

Uwaga! Warunkiem obejrzenia nagrania jest założenie darmowego konta na platformie Ekademii. Opcje płatności pojawią się po wypełnieniu formularza, który kryje się pod żółtym przyciskiem "Zamawiam".


Kurs zostanie aktywowany automatycznie po zaksięgowaniu Twojej opłaty. Dlatego sugerujemy dokonanie opłat za pomocą szybkich płatności PayU. Tradycyjny przelew może nie zostać zaksięgowany na czas.


Po zaksięgowaniu przelewu zajrzyj do folderu Moje Produkty na portalu Ekademia.pl Tam znajdziesz zakupiony przez siebie produkt. Uwaga — nie przesyłamy linków!© 2007-2019 Ekademia.pl | Polityka Prywatności | Regulamin


Produkty i Szkolenia Online

Nie jesteś zalogowany(a) Zaloguj się Utwórz konto


forked from Moodle