Dariusz Sawicki

Dariusz Sawicki

Rejestracja-Samochodu.pl i nie tylko to ..... czyli wieści z urzędów i wiele więcej

Obrzydliwie bogaty i Audi A6 allroad......

Obrzydliwie bogato wyposażone jest Audi A6 allroad. Obrzydliwie bogaty możesz zostać słuchając rad Piotra Majewskiego. Obrzydliwie bogaty zapadło mi w pamięci gdy zobaczyłem kilka lat temu kurs Piotra Majewskiego. Lata lecą a ja do znowu słucham nagrania promującego ten kurs.


zostań obrzydliwie bogaty i kup audi a6 allroad

Kilka dni temu w programie De Lux nadawanym w TVN pokazano luksusową wersję tego samochodu. Obrzydliwie bogaty - usłyszałem i miałem tylko jedno skojarzenie: Piotr Majewski i jego kurs.

Kurs którego idea to zarabianie na wiedzy. Wiedza którą posiadasz lub której poszukują ludzie w sieci a Ty możesz jej dostarczyć zarabiając na tym pieniądze.

Co jakiś czas wracam do tego nagrania. Inspiruje mnie do zarabiania na wiedzy. Ja osobiście mam wiedzę na temat rejestracji samochodu i wszystkiego co się z tym wiąże.
Dzielę się wiedzą udzielając porad na forum czy przez telefon. Zarabiam na niej także pasywnie sprzedając druki umów kupna samochodu, darowizn, upoważnień do rejestracji samochodu i reprezentacji w urzędach, umów dwujęzycznych lub w językach obcych i wielu innych potrzebnych ludziom kupujących czy też sprzedających samochody.

Jednak to nie wszystko, obrzydliwie bogaty to dla mnie motywacja by wprowadzić do sprzedaży poradniki on-line, płatne porady i konsultacje oraz sprzedawać ubezpieczenia komunikacyjne (OC, AC) przez moją stronę.

Zaraziłem się idą dzielenia się wiedzą i zarabiania na niej słuchając Piotra Majewskiego, Mirka Szmajdy i Wandy Loskot, którzy zachęcają do skorzystania z ich bardzo bogatego doświadczenia.

pozdrawiam

i zachęcam do słuchania nagrania Piotra Majewskiego
oraz do korzystania z jego rad.

Darek Sawicki Blog  Memos© 2007-2018 Ekademia.pl | Polityka Prywatności | Regulamin


Produkty i Szkolenia Online

Nie jesteś zalogowany(a) Zaloguj się Utwórz konto


forked from Moodle