Dariusz Sawicki

Dariusz Sawicki

Rejestracja-Samochodu.pl i nie tylko to ..... czyli wieści z urzędów i wiele więcej

Karta kredytowa TAK ale ... nie dla prowadzącego działaność gospodarczą ;(

Prowadzisz działalność gospodarczą i chciałbyś dostać kartę kredytową? Przygotuj się na przeprawę prawie jak kontrola urzędu skarbowego.....

karta kredytowa, działalność gospodarcza

Karta kredytowa pozwala na oszczędność pieniędzy - przez np. 54 można korzystać z darmowego kredytu (pod warunkiem jego terminowej spłaty). Ostatnio są też oferty pozwalające na zwrot np. 1% wydanych pieniędzy czyli za zakupy na 3000 zł dostajesz z powrotem 30 zł co daje np. w ciągu roku już 360 zł dodatkowego dochodu za zakupy, które i tak się robi i tak...

Karta dla osoby pracującej na etacie jest dostępna niemal od ręki. Wystarczy złożyć oświadczenie gdzie się pracuje i ile zarabia by po weryfikacji móc z niej korzystać.

Masz działalność gospodarczą? Przygotuj PIT za ubiegły rok + jeśli np. prowadzisz księgę przychodów i rozchodów wydruk z księgi od początku roku po dzień złożenia wniosku (wymagania Allior Banku i mBanku).
Dopiero po dokładnym prześwietleniu Twoich przychodów, kosztów, dochodów z ubiegłego roku oraz z każdego miesiąca bieżącego roku bank może da Ci kartę jak będziesz miał odpowiedni DOCHÓD.

PODSUMOWANIE:
1. Dlaczego w przypadku pracownika bank nie sprawdza jego dochodu - tylko przychód i to na podstawie oświadczenia?
2. Masz działalność to masz przechlapane i zapomnij o jakiejkolwiek prywatności - musisz na talerzu pokazać jakie masz obroty i ile zarabiasz by móc oszczędzać korzystając z karty kredytowej.

Pozdrawiam
Darek Sawicki

www.DRUKI.rejestracja-samochodu.pl
WYPEŁNIJ, WYDRUKUJ, WYŚLIJ! Blog  Memos© 2007-2018 Ekademia.pl | Polityka Prywatności | Regulamin


Produkty i Szkolenia Online

Nie jesteś zalogowany(a) Zaloguj się Utwórz konto


forked from Moodle