Kredyty KOD

Kredyty KOD

Tutaj możesz zakupić kredyty umożliwiające wypożyczanie oraz kupowanie pojedynczych zasobów w kursach różnych autorów na Ekademii oraz wszystkich platformach obsługiwanych przez Ekademię.

Możliwość wypożyczania lub kupowania poszczególnych zasobów w wybranych* kursach na Ekademii oraz innych platformach zarządzanych przez Ekademię.

Kredyty umożliwią Ci dostęp tylko do interesujących Cię części kursów bez potrzeby inwestycji w całość.

 • Każdy fragment kursu udostępniony przez jego twórcę w systemie kredytów, możesz kupić lub wypożyczyć na przynajmniej 30 dni i studiować go w tym czasie dowolnie często.

 • Kredyty nie mają terminu ważności - możesz wykorzystać je od razu, albo studiować powoli wedle własnych możliwości.

 • Notatki, które utworzysz, pozostaną dla Ciebie dostępne bezterminowo.

 • Wypożyczając poszczególne wykłady możesz we własnym tempie studiować i wdrażać wiedzę z interesujących Cię kursów. 30 dni to wystarczająco dużo czasu, aby dokładnie przestudiować pojedynczy materiał.

 • Każdy materiał udostępniony w systemie kredytów ma swój koszt w kredytach. Cenę ustala twórca kursu, ale za każdym razem otrzymasz informację o koszcie materiału zanim zdecydujesz się na opłacenie go kredytami.

Wybierz Pakiet Cena Koszt 1 kredytu
47 kredytów 47 zł 1 zł
97 kredytów
97 zł 1 zł
197 kredytów
197 zł 1 zł
297 kredytów
297 zł 1 zł
497 kredytów
497 zł 1 zł
997 kredytów
997 zł 1 zł

 • To jest prezent.

  Aby zrobić komuś prezent, podaj w sekcji Twoje dane kontaktowe dane tej osoby (przynajmniej jej imię i e-mail). Utworzymy dla niej konto i powiadomimy o produkcie, gdy zapłacisz. Jeśli chcesz otrzymać rachunek/fakturę, wypełnij Dane do FV.

 • Szt.
  1
 • Dostęp na 365 dni
 • Cena
  47,00
 • SUMA (PLN)
  47,00
   - Te pola są wymagane

Twoje dane kontaktowe


@
Uwaga: Twój adres e-mail musi być prawdziwy
Podaj nr komórki, aby otrzymać SMS o opłaceniu.

Dane do FV


Więcej informacji

* Rozumiem, że płacę za dostęp do usluga na okres 365 dni. Wyrażam zgodę na wykonanie usługi przed ustawowym terminem 14 dni na zwrot co jest równoważne z utratą ustawowego prawa do zwrotu pieniędzy w ciągu 14 dni od zakupu. Powyższy zapis NIE dotyczy gwarancji udzielonych przez Organizatora lub zapisanych w Regulaminie oraz sytuacji, gdyby usługa została wykonana niezgodnie z ofertą.

* Rozumiem, że otrzymam 47 kredyt/ów, które mogę użyć do wypożyczania na 30 dni poszczególnych zasobów, które tego wymagają. Ważność tych kredytów nie wygasa, ale wymagany jest aktywny dostęp do tego produktu, aby z nich korzystać.

* Oświadczam, że zapoznałem się z treścią Regulaminu Platformy i Polityki Prywatności Platformy i je w całości akceptuję, w tym zgadzam się na przetwarzanie danych osobowych podanych w tym formularzu przez Operatora Platformy (IMPLE P.S.A.) konieczne w celu założenia konta i realizacji zamówienia i innych celach opisanych w ww. dokumentach.

* Zgadzam się na przekazanie ww. danych osobowych do Majewski Business Consulting Piotr Majewski i ich przetwarzanie w celu realizacji zamówienia.

Zarówno formularz zamówienia, jak i formularz logowania są zabezpieczone połączeniem z naszym serwerem szyfrowanym niemożliwym do złamania kluczem 128-bit

Dodatkowo tożsamość naszego serwera potwierdza certyfikat SSL wydany przez instytucję autoryzującą. Ważność certyfikatu można sprawdzić klikając na https albo na ikonkę obok adresu strony.

Certyfikat obejmuje wiele naszych domen, więc może wskazywać inną domenę. Istotna jest informacja: "Tożsamość zweryfikowana", "Ten certyfikat jest ważny" itd.

Następnie wybierzesz formę płatności

 Majewski Business Consulting
Organizator / Administrator danych Majewski Business Consulting

Majewski Business Consulting Piotr Majewski
ul. Łańcucka 12a lok 8, 80-809 Gdańsk PL | 0048502246045
NIP: PL5851392623 | REGON: 192790177