Sławomir Śniegocki Profil osobisty


 

Sławomir Śniegocki

Sławomir Śniegocki 

Sławek Śniegocki

Sławek Śniegocki, inwestor, manager, sędzia Cashflow, doradca i coach finansowy, pośrednik nieruchomości, autor poradników na tematy finansowe i inwestycyjne.

Od kilkunastu lat zajmuje się inwestowaniem w nieruchomości, akcje, kontrakty terminowe, fundusze inwestycyjne, numizmatykę. Stworzył i kierował kilkoma własnymi firmami. Zarządzał jako manager sprzedażą i zakupami w największych międzynarodowych sieciach handlowych obecnych w Polsce. W ostatnich kilku latach zdobył również doświadczenie jako doradca finansowy w zakresie zarządzania programami finansowymi i emerytalnymi w jednej z największych firm finansowych.

Autor poradników na temat wychodzenia z zadłużenia, sposobów budowania niezależności finansowej i psychologii inwestowania. W swoich publikacjach oraz na stronieWWW, przekazuje praktyczną wiedzę i dzieli się własnym doświadczeniem inwestycyjnym, pokazując sposoby unikania błędów finansowych, które popełnia większość.

Jako manager, coach i autor, motywuje współpracowników i czytelników do samodzielnego osiągania sukcesów. Zajmuje się istotniejszą stroną inwestycji czyli osobą inwestora. Propaguje rozpoczynanie inwestowania od podstaw czyli lepszego wykorzystania zasobów, które posiada każdy inwestor i zmiany jego przekonań finansowych. Uczy lepszego wykorzystywania własnego czasu, zarządzania dochodami i wydatkami, inwestowania w podnoszenie umiejętności inwestycyjnych.

Wierzy, że najlepsze rezultaty daje dzielenie się wiedzą, dlatego też stworzył i redaguje autorską stronę http://www.slaweksniegocki.pl/dącą platformą wymiany praktycznych technik, strategii i narzędzi, które najlepiej sprawdzają się na drodze od wychodzenia z zadłużenia do budowania finansowej niezależności.

Jest autorem bestsellerowych poradników wydanych przez wydawnictwo Złote Myśli oraz Helion "Inwestuj we własny Dług", ( "Inwestuj we własny dług" - Sławomir Śniegocki ) oraz "Inwestuj we własny Etat". Książki są dostępne zarówno w wersji elektronicznej w księgarniach internetowych, jak i w wersji drukowanej w sieci księgarń EMPiK, w innych dobrych księgarniach a także w sieciach hipermarketów.

 

Pełna nazwa:Sławomir Śniegocki
Adres:ul. Kazimierza Wielkiego 19/2, 40-766
Telefon:600420929
Lokalizacja:Katowice, Poland
E-mail: slawek@slaweksniegocki.pl
Strona WWW:http://www.SlawekSniegocki.pl