Grażyna Preska Profil osobisty


 

Grażyna Preska

Grażyna Preska 

Niegdyś pracowałam w sferze ubezpieczeń zagranicznych towarzystw ubezpieczeniowych. Dało mi to dużo doświadczenia w dziedzinie biznesu, wartości praktycznych szkoleń, biznesu, inwestycji, zabezpieczeń itp. Dziś, już jako rencistka sama inwestuję, uczę się i osobom zainteresowanym polecam zdobywanie praktycznej wiedzy w dziedzinie finansowej - dążenia do finansowej wolności.

Wbrew pozorom szkolenia te świetnie się "sprzedają" i można dobrze zarobić, co potwierdziło mi się już od 1-szego miesiąca mojej współpracy z FTS, ale ogólnie lubię programy rozwijające w ludziach wiedzę finansową, od podstaw, bo nic nie daje tak dużej satysfakcji, jak pomoc ludziom w zdobywaniu wiedzy, która wyciągnie ich z problemów finansowych, a jeszcze lepiej gdy prowadzi ich do wolności finansowej.

Zaczynałam współpracę z programami partnerskimi nie umiejąc nic, od Złotych Mysli, które dziś dają dodatkowy dochód pasywny, a i mnie bezpośrednio udaje się coś sprzedać , ostatnio nawet coraz lepiej. Te kursy dają niezły dochód. lecz najlepsze jest to, co daje dochód pasywny. Takie programy partnerskie lubi większość partnerów.

Nie można jednak bazować na jednym, dwóch programach, tak jak nie można robić zbyt wiele na raz. Na mnie pora zająć się też cnebPoints. Tak też robię - zaczynam. Szeroki zasób wiedzy z jaką program się dzieli, daje duże możliwości. Niestety, w tym wszystkim najważniejsze jest uczenie się, nawet jeśli jest to tylko współpraca partnerska, nauka jest podstawą dla osiągnięcia sukcesu.


 

Pełna nazwa:Grażyna Preska
Lokalizacja:Myślachowice, Poland
Strona WWW:http://grazynapreska.pl/
ID Skype: grazynapreska
Facebook:
Twitter: