Większy ruch na stronach z wyższych pozycji w Google? Klienci, sława, pieniądze?

Sławek Gdak

Nie patrz już z zazdrością na tych, co zajmują wysokie pozycje w wynikach wyszukiwania Google.

Ty też tak możesz.

Wielkość firmy nie ma tu znaczenia.

Chcesz więcej odwiedzin, zapisów na listę, zapytań, no i przede wszystkim więcej zamówień? Bez kupowania reklam oczywiście, bo to nie ta droga.

To łatwe.

Strony idą w górę na frazy, które do tej pory były dla Ciebie bezużyteczne lub… nieosiągalne. Klienci szybciej Cię znajdują i co więcej, są prawie gotowi na zakup, bo nie robisz już tego na ślepo.

Po 6 latach pracy, setkach dobrze wypozycjonowanych stron, po przetestowaniu mnóstwa metod seo, odkryłem wzorzec.

Jeśli samodzielnie pozycjonujesz strony, a nie widzisz zbyt wielkich efektów albo zamiast nich spadki, to znaczy, że robisz coś źle albo nie robisz tego, co po prostu DZIAŁA.

Bez tego, co działa obecnie w SEO, masz przerąbane. Tylko reklamy mogą uratować Twój biznes, ale one są coraz droższe i…. coraz mniej efektywne!

Zupełnie inaczej jest z ruchem organicznym, który jest za darmo i ma wyższy stopień zaufania do treści, niż jakakolwiek reklama!

Gdy klient wchodzi na Twoją stronę z wyszukiwarki, w odpowiedzi na swoje zapytanie i znajduje dokładnie to, czego szuka, masz go, jest Twój!

Jedna rzecz, która Cię ustawia w pozycjonowaniu!

Pozycjonowanie jest znacznie prostsze, niż myślisz. I nie wymaga ogromnych zaplecz (choć one bardzo pomagają) ani tajnych technik (nie ma takich!).

Pozycjonowanie nie wymaga 5 lat studiów ani super hackerskich umiejętności.

To prawda, są tak zwane “trudne frazy”, o które wszyscy się biją i zdobycie wysokiej pozycji na nie graniczy z cudem.

Ale nimi się nie przejmuj, pokażę Ci jak zdobywać wysokie i co najważniejsze dochodowe pozycje bez tej ciągłej walki z dużymi agencjami i spamerami.

CHCESZ większy ruch na stronach z wyższych pozycji w Google?

Przedstawiam Ci:

TOP SEO MASTERCLASS

Przystępne metody pozycjonowania linkami

To WSZYSTKO, czego potrzebujesz, by samodzielnie zdobywać wyższe pozycje w Google, większy ruch, klientów i pieniądze.

Od 6 lat pomagam przedsiębiorcom taki, jak ty, w generowaniu ruchu z wyszukiwarek, aby ich biznes był stabilniejszy i bardziej dochodowy za pomocą każdego rodzaju produktów i usług, jakie w danym momencie pozwalają mi ten cel realizować najlepiej.

Ruch, klienci i pieniądze, oto, co dają wyższe pozycje w Google, które możesz zająć z moją pomocą.

I to wcale nie musi trwać latami, bo pierwsze efekty możesz dostrzec już po miesiącu!

Metody linkowania, które Ci zaproponuję powstały w wyniku moich wieloletnich eksperymentów i pracy z moimi klientami.

Nie tylko wiem, co działa, ale też co jesteś w stanie samodzielnie zrobić!

Czym więc jest TOP SEO MASTERCLASS?

To systematyczny program zdobywania linków, które podnoszą pozycje Twojej strony.

Nie są to szybkie, hackerskie metody linkowania, które w jeden dzień przeniosą Cię na pierwsza pozycję, a w nocy… wyrzucą poza TOP 100.

Mówimy po poważanych i bezpiecznych metodach, które nie narażają Cię na filtr ani bana ze strony Google. Program rozwoju rozpisany jest na 10 miesięcy pracy ze stroną. Możesz w każdej chwili zrezygnować, ale po co, skoro chcesz mieć wyższe pozycje?


Co miesiąc 3 nowe lekcje z unikatowymi metodami

JAK TO DZIAŁA?

Świetnie!

Aaaa, Ty pytasz jak działa i wygląda program?

Co miesiąc otrzymujesz 3 lekcje zdobywania linków, od razu na 3 poziomach: Podstawowym, średnio zaawansowanym i zaawansowanym, czyli to jest dla każdego.


Każda lekcja przedstawia konkretną metodę zdobywania linków tak, by uczestnik - czyli TY - od razu mógł ją zastosować u siebie i wbijać na wyższe pozycje.

Do tego daję i omawiam narzędzia, które Ci wszystko ułatwiają i znacznie przyspieszają osiąganie wyższych pozycji.

Niech tylko Cię nie zmyli poziom podstawowy! To nie jest dla przedszkolaków, tylko dla poważnych osób.

Okazuje się, że w tym pędzie do wyższych pozycji wiele osób zapomina o prostych i podstawowych metodach, które przy minimalnym wysiłku potrafią zaskoczyć skokiem strony. Warto to wiedzieć, nawet, jeśli pozycjonujesz od lat.

Ale tak, lekcje są proste i łatwe do zrozumienia, więc każdy może to zrobić, bez wcześniejszego doświadczenia.

Wybacz, że nie dam Ci teraz listy tych lekcji, bo to są tak konkretne metody pozycjonowania. Ale mogę Ci opowiedzieć o bezpłatnych dodatkach, jakie otrzymasz! Chcesz?

BONUSY O WARTOŚCI 5 TYS. ZŁ.

Łączna wartość bonusów na 3 wszystkich poziomach wynosi blisko 5 tys. zł. niektórzy z autorów zakazali mi o nich mówić w szczegółach w obawie, że ludzie zaczną kupować to szkolenie tylko ze względu na ich bonus!

Ale najważniejsze jest to, że te bonusy realnie pomagają moim uczniom w zastosowaniu metod linkowania prezentowanych w lekcjach. To nie są bonusy jak u większości sprzedawców takie zapchaj dziury, aby zwiększyć wartość produktu!

Wywalczyłem dla Ciebie wartościowe bonusy od poważnych firm z branży. Każdy dodatek do tego szkolenia ma więc dużą wartość, bo stoją za tym między innymi:

logo- ahrefs160
logo-brand24-160
logo-brandle160

logo-whitepress160
logo-textbookers160
seohost160

clusteric_logo140
propartner160-1
logo-sentione160

Zacznę może od tego co otrzymasz ode mnie od razu po odebraniu dostępu do szkolenia jeszcze dziś!

 • Monitoring pozycji strony w Google - Niezbędne narzędzie dzięki, któremu będziesz wiedział każdego dnia na jakich pozycjach utrzymuje się Twoja strona i będziesz mógł sprawdzić także dane historyczne. W ramach bonusu otrzymujesz monitorowanie 1 strony na 40 fraz kluczowych, lub 2 stron po 20 fraz kluczowych o wartości 27 zł miesięcznie.
 • 100 zł na kampanie White Press - Narzędzie, które wspomaga proces publikacji Twoich artykułów na innych stronach począwszy od napisania artykułu, poprzez znalezienie serwisu do publikacji artykułu, aż po jego publikację. W ramach bonusu otrzymujesz 100 zł na kampanie.
 • Chuck Link - Dzięki temu narzędziu w bardzo szybki sposób zweryfikujesz raporty linków przygotowywane dla Ciebie przez zewnętrznych dostawców. Dzięki niemu sprawdzenie czy na 200 stronach znajduje się link do Twojej witryny zajmie Ci nie godzinę, ale dosłownie kilka sekund.
 • Szablon oceny jakości stron - Ten szablon ułatwi Ci proces wyboru najbardziej wartościowych stron do publikacji Twoich artykułów co pozwoli Ci wybrać same perełki, zaoszczędzić czas i pieniądze
 • Szablon e-mail - Szablon e-maila do współpracy z blogerami pozwoli Ci zaoszczędzić czas na jego przygotowanie. Wypełnij tylko brakujące pola w szablonie i e-mail gotowy!

Pamiętaj, że to bonusy tylko z pierwszego miesiąca, a kolejne przyniosą m.in.:

 • Raporty Ahrefs - Raporty z narzędzi do analizy linków są niezbędne, aby sprawdzić jak pozycjonuje się Twoja konkurencja, a także sprawdzić w jakiej kondycji jest Twoja strona. Dzięki tym raportom dużo szybciej będziesz w stanie przeskoczyć strony konkurencji, a także poprawić swój profil linków. W ramach bonusu otrzymujesz dostęp do raportów z 10 stron miesięcznie o wartości 250 zł (co miesiąc).
 • Pakiet Premium na 2 miesiące w Brand24 - Najpopularniejsze w Polsce, a znane i na świetnie narzędzie, które monitoruje za Ciebie obecność Twojej marki w internecie. Jeśli chcesz wiedzieć co piszą o Tobie, Twojej firmie czy Twoich produktach nie musisz już ślęczeć i wyszukiwać tych informacji Brand24 zrobi to za Ciebie. W ramach bonusu otrzymujesz pakiet Premium na 2 miesiące o wartości 598 zł.
 • Nagranie webinaru - audyt seo blogów - dla uczestników szkolenia "Top Seo MasterClass" przeprowadziłem audyt seo jednej ze stron uczestników szkolenia, aby pokazać Ci jakiego typu błędy najczęściej pojawiają się na stronach www. Powiedziałem też o tym jak je naprawić, abyś mógł to sprawdzić i zmienić na swojej stronie. Bardzo pouczające 1,5 godzinne szkolenie, które nie jest dostępne w sprzedaży, a wycenione przeze mnie na 197 zł, choć autor audytowanej strony normalnie musiałby za takie informacje zapłacić dużo więcej.
 • Lista blogów dofollow - Lista zawiera 60 blogów z których możesz pozyskać linki bez parametru nofollow czyli przenoszące moc seo. Takie blogi to nie lada gratka, dość ciężko je znaleźć, dlatego przygotowałem specjalnie dla Ciebie tę listę, aby zaoszczędzić Ci czas na ich poszukiwanie.
 • Nagranie webinaru - audyt seo sklepów - przeprowadziłem audyt seo sklepów internetowych. Do audytu zebrałem kilkanaście sklepów uczestników szkolenia i w każdym z nich znalazłem minimalnie 2 błędy. Na tej podstawie przeanalizowaliśmy blisko 30 błędów najczęściej pojawiających się w sklepach internetowych. Dzięki obejrzeniu tego materiału i Ty będziesz wiedział co powinieneś poprawić na swojej stronie, aby była ona lepiej indeksowana przez wyszukiwarki internetowe.
certyfikat

Jeszcze jedno, po przejściu całego programu, jeśli chcesz, możesz otrzymać certyfikat! To znaczy, jeśli zdasz egzamin, bo musisz się wykazać wiedzą, a co.

A taki certyfikat ma znaczenie, jeśli chcesz się gdzieś zatrudnić a pracodawca pyta Cię o kompetencje w SEO. Tak, to wtedy Ci pomoże. Czasem klienci mogą Cię zapytać o taki certyfikat, zwłaszcza, gdy zobaczą, jakie rezultaty osiągasz!

PODSUMOWAUJĄC: TOP Seo MasterClass to program szkoleniowy, gdzie co miesiąc dostajesz 3 praktyczne lekcje linkowania, które pomagają Ci wynieść wyżej dowolną stronę.

Kto gwarantuje wysoki poziom merytoryczny lekcji i instrukcji?

Nazywam się Sławek Gdak. Od 6 lat pomagam małym przedsiębiorcom w uzyskiwaniu lepszej widoczności ich strony w wyszukiwarkach, aby ich biznes był stabilniejszy i bardziej dochodowy.

Swoją wiedzę udostępniam na blogu www.blog.gdaq.pl, oraz w bardzo popularnym bezpłatnym poradniku „Kurs pozycjonowania stron”.

Jestem autorem kursów on-line: „SEO Copywriting”, „SEO Guru”, „SEO Content Marketing”, „Łowca Fraz” oraz tego – „Top Seo MasterClass”.

Branża SEO mnie nienawidzi, bo ujawniam sekrety najdroższych profesjonalistów. W pewien sposób Odczarowuję SEO, udowadniając, że to nie czarna magia, tylko zestaw konkretnych i łatwych do opanowania technik pozycjonowania. Jeśli więc gdzieś spotkasz się ze złośliwym komentarzem na mój temat – to już wiesz, skąd to się bierze.

Dla kogo to jest?

Dla każdego, kto pozycjonuje strony, a więc:

 • Dla pozycjonerów, którzy chcą wzbogacić, lub usystematyzować swoją wiedzę i otrzymać gratis narzędzia, ułatwiające pracę.
 • Dla właścicieli firm, którzy nie chcą tracić pieniędzy, bo wolą sami, pewnie i bezpiecznie pozycjonować swoje strony, bez narażania ich na ryzyko filtra lub bana.
 • Dla agencji reklamowych, które obsługują wielu klientów i chcą przeszkolić swoich pracowników z nowych, skutecznych metod linkowania.

Czym to się różni od szkoleń SEO, dostępnych na polskim rynku?

Wiem, jak to jest, gdy jedziesz na całodniowe szkolenie, a tam same podstawy albo żadnych konkretów do zastosowania.

Albo, gdy kupujesz szkolenie online, a tam nic nowego albo stare metody.

Na TOP SEO MASTERCLASS daję Ci sprawdzone metody, które obecnie używam ja i moi klienci.

Konkrety, przykłady i narzędzia - to jest TOP SEO MASTERCLASS.

Co ważne - na bieżąco aktualizuję ten program! Dodaję narzędzia, nowe materiały lub aktualizacje, gdyby się coś zmieniło! Ten program żyje!

LINKI pomogą Ci wybić się w TOPACH GOOGLE, a ten program Cię przez to przeprowadzi - krok po kroku, co miesiąc wyżej.

Ile to musi kosztować?

Miejmy to za sobą, bo pewnie zastanawiasz się, ile tysięcy musi kosztować taka praktyczna i aktualna wiedza na temat SEO?

Skoro szkolenia są po kilkaset złotych, to pewnie tego się spodziewasz?

Nie, nie tysiące, nie setki, lecz tylko 97 złotych miesięcznie!

Tylko 97 złotych miesięcznie.

Co miesiąc 3 nowe lekcje, narzędzia i gratisy. Aha, w każdej chwili możesz zrezygnować, jeśli się nad tym teraz zastanawiasz.

To jak, ruszamy strony w górę?

GWARANCJA

Kup za 97 zł dostęp na 30 dni i przekonaj się osobiście, ile to warte i jak działa i sprawdza się u Ciebie. Jeśli w ciągu 30 dni zrezygnujesz – oddam Ci 2 razy więcej!

Wystarczy e-mail na adres: wsparcie@gdaq.pl Jeśli nie wypróbujesz – nigdy się nie dowiesz, czy to nie jest najlepsza propozycja szkolenia z pozycjonowania, jaką masz w życiu.