Top Seo MasterClass

Nowe metody pozycjonowania linkami lub zwrot pieniędzy

Dam Ci materiały o nowych metodach linkowania. Jeśli Ci się nie spodoba – w ciągu 30 dni poproś o zwrot kasy.


screen z lekcji top seo masterclass


Otrzymasz dostęp do ponad 20 lekcji z porcją praktycznych porad. Od razu powiem Ci, że nigdzie indziej takich nie znajdziesz – ani za darmo ani za pieniądze!

Może myślisz, że to ściema, bo w Internecie znajdziesz wszystko, wystarczy poszukać? No właśnie! Tylko to szukanie i selekcjonowanie materiałów zajmuje bardzo dużo czasu.

Wiem, bo sam to przerabiałem, gdy zaczynałem zdobywać tę wiedzę. Czasem po kilu godzinach przeglądania różnych stron natrafiałem na coś wartego uwagi. A potem wielkie rozczarowanie, bo okazywało się, że nie było nic warte.

Chcesz uniknąć szukania i takiego rozczarowania? Korzystaj ze sprawdzonych rozwiązań, podanych na tacy.

Każda lekcja, to: nagranie video, tłumaczące wszystko, opis metody, niezbędne linki, checklisty, przedstawienie narzędzi (opcjonalnie), szablony do pracy (opcjonalnie), dostęp do tajnej grupy wsparcia na Facebooku, gdzie masz bezpośredni kontakt ze mną i innymi uczestnikami kursu.

Kto gwarantuje wysoki poziom merytoryczny lekcji i instrukcji?

Sławomir GdakNazywam się Sławek Gdak. Od 6 lat pomagam małym przedsiębiorcom w uzyskiwaniu lepszej widoczności ich strony w wyszukiwarkach, aby ich biznes był stabilniejszy i bardziej dochodowy.

Swoją wiedzę udostępniam na blogu www.blog.gdaq.pl, oraz w bardzo popularnym bezpłatnym poradniku „Kurs pozycjonowania stron”.

Jestem autorem kursów on-line: „SEO Copywriting”, „SEO Guru”, „SEO Content Marketing”, „Łowca Fraz” oraz tego – „Top Seo MasterClass”.

Branża SEO mnie nienawidzi, bo ujawniam sekrety najdroższych profesjonalistów. W pewien sposób Odczarowuję SEO, udowadniając, że to nie czarna magia, tylko zestaw konkretnych i łatwych do opanowania technik pozycjonowania. Jeśli więc gdzieś spotkasz się ze złośliwym komentarzem na mój temat – to już wiesz, skąd to się bierze.

gwarancja

GWARANCJA

Kup dostęp i przekonaj się osobiście, ile to warte i jak działa i sprawdza się u Ciebie. Jeśli w ciągu 30 dni zrezygnujesz – oddam Ci pieniądze!

Wystarczy e-mail na adres: wsparcie@gdaq.pl Jeśli nie wypróbujesz – nigdy się nie dowiesz, czy to nie jest najlepsza propozycja szkolenia z pozycjonowania, jaką masz w życiu.