Telepatia 2 - poziom zaawansowany***
Inspiracja do Lekcji została już wysłana TELEPATYCZNIE do tych, którzy są na nią osobiście zaproszeni. Tym razem nie wysyłam informacji na Facebooku. Połączcie się z ENERGIĄ MNIE i poczujcie, czy macie tego maila w Duszy:
Jestem DUMNA i SZCZʦLIWA, że możemy… już nie DZIELIĆ, a ŁĄCZYĆ Czas i Przestrzeń we wspólnym Mistrzostwie i osiągać Pełnię Siebie odkrywając swój POTENCJAŁ i wydarzając go Sobą - Arcydziełem Duszy!

Miłość i Moc, Miłość i Moc, Miłość i Moc!

Dla notatkowców, którzy potrzebują Kluczy i Wskazówek w konkretach, czyli pozdro mat-fiz - dzięki że istniejecie! I szczególny buziak dla wszystkich z Wenus lub ze Słońcem w Pannie. Bądźcie skonkretyzowani w następujących kierunkach:

1. Zbieżne i Rozbieżne - jak wchodzić na zbieżną częstotliwość… bądź jej uniknąć! Zaplanuj odpowiedzialnie, z czym się łączysz i jakie połączenia ze sobą akceptujesz!
2. Praca z Dźwiękami: Binaural Beats, Tony Izochroniczne, Bębnienie Różniczkowe, Brain Waves oraz… piosenki i melodie, które znasz!
3. Praca z Ruchem: powtarzając ruch Mistrza wchodzisz we wspólną falę Obecności, czyli jak nauczyć się Karate z Internetu a języka obcego… z języka ciała!
4. Praca z Bodźcami Wizualnymi - UWAGA, wybierz swój NEONOWY KOLOR przed zajęciami i połącz się z jego Energią*, by nauczyć się powodować wpływy bodźcami wizualnymi… i odbierać je selektywnie!
5. Znaczenie NEONÓW w Komunikacji, w Uzdrawianiu oraz - SZCZEGÓLNIE! - w 2020 roku!
6. Praca z Bodźcami Smakowymi - substancje Zbieżne oraz Rozbieżne
7. Omówienie Fali/ Częstotliwości na przykładzie Narkotyków, Leków, Seriali, Książek, Plotek… i Religii!
8. Synchronizacja, czyli jak spotkać los, który chcesz spotkać, oraz Rozproszenie, czyli jak nie zostać zauważonym (rozmycie obecności)
9. Zdalne Przebywanie - wyjście do Umiejętności Wychodzenia z Ciała (Szkolenie OOBE i wychodzenie z gęstości fizycznej)
10. Slowing/Fastening - czyli wygimnastykuj swoje postrzeganie Czasu… i pracuj bezpośrednio z substancją jego pojmowania! (pożyczanie minut, wolniejsze i szybsze Czasy)
11. Nauka postrzegania Gęstości i Warstw - Chmury, Dym, Woda, Ziarna/Ziemia, Muzyka
12. Poznaj Rytm Mózgu, by używać go jak najlepiej!
13. Rytuał Archanielski połączenia Ciebie z Tobą zgodnie z BOSKIM DNA, które w sobie posiadasz! 
Zawołanie w Jedność i Obecność, a następnie wejście w Obecność i we Wzajemność, by połączyć się telepatycznie z każdym Miejscem, Czasem, Kwiatem, Drzewem, Frekwencją oraz Osobą, którą wybierzecie!

** Spotkajmy się po Aktywnej Stronie Granicy Działania!

Zadanie domowe przed Lekcją… a co! Kto Bogatemu zabroni? Wiedza jest najwspanialszym, co można posiadać - i by takie Bogactwo należało również do Ciebie, uczciwie je zdobądź. Wybierz jeden szczególny kolor w jego - UWAGA, TO WAŻNE!!! - jarzeniowym, NEONOWYM, radioaktywnym lub też lśniącobrokatowym, lecz w każdym razie absolutnie KRZYKLIWYM nasyceniu. Połącz się z tym kolorem wedle swojej Intuicji - poczytaj o nim, stwórz na komputerze bądź w telefonie folder ze zdjęciami rzeczy TYLKO tego koloru, najlepiej “upolowanymi” przez Ciebie w Przestrzeni publicznej od teraz do czasu połączenia się we wspólnym Czynieniu. Dla równowagi, fraktalizując wątek, KONKURS - zrób ZDJĘCIE swojej frekwencji NEONOWEJ, którą reprezentujesz i którą tym samym wnosisz w Rytuał. Może to być kompozycja przedmiotów o tych gradientach, Twoja własna twórczość artystyczna lub innego rodzaju Sztuka, która pozwoli Tobie oraz NAM WSZYSTKIM połączyć się z Mocą tego Koloru. Uwolnij się artystycznie w swoim Działaniu. Może to być Potrawa, Obraz, Mandala, Kwiaty, a nawet garść Nici! Ważne, by przedstawiało dokładny KOLOR oraz portretowało jego Charakter. Najlepsze prace zostaną nagrodzone w sposób szczególny. Lecz niespodziankowy. Nagrody będą bowiem WZAJEMNE wobec Dzieła. Uśmiech Powodzenia!

**Jesli jest Wolną Wolą tej osoby skomunikować się z Tobą bądź nie jest to opcja zablokowania na Mocy Wolnej Woli tej osoby. Wszystko, co czynimy, jest zgodne z Boskim Źródłem i zgodne z Wolą Duszy. KAŻDEJ, zaangażowanej w Proces na każdym etapie jego trwania.

Miłość i Moc, Miłość i Moc, Miłość i Moc!

***

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:
Prowadząca: Wiedźma Anja Anna

Jeśli masz pytania techniczne dotyczące webinaru, skontaktuj się : webinar@akademiaducha.pl

***

Widzimy się po aktywnej stronie Granicy Działania!!!
Stań się Arcydziełem Swojej Duszy!
Ze środka Atlantyku, z autostrady do nieba i z każdego zakątka świata, gdziekolwiek wtedy będziesz!

***
UWAGA: Te warsztaty nie są wyłącznie panelem szkoleniowym. Uczestnictwo w nich bezpośrednio powoduje zmiany w życiu. Jeśli pragniesz, by Twój los się odmienił - zapraszamy!

Nie ma większej inwestycji w siebie jak ta, która daje możliwość zmiany, rozwoju i wzrostu.
Gotowi, aby obudzić swoją wewnętrzną potęgę?

Zapraszamy!

Jak dołączyć do webinaru/ wykupić ofertę?
Do webinaru dołączysz poprzez platformę szkoleniową ekademia.pl.
Potrzebujesz zarejestrować swoje konto jeśli jesteś Nowym użytkownikiem platformy, a następnie klikąć w link przekierowujący do zakupu oferty.

Webinar (szkolenie on-line) zostanie aktywowany automatycznie po zaksięgowaniu Twojej opłaty. Dlatego sugerujemy dokonanie opłat za pomocą szybkich płatności PayU (karta, blik) lub PayPal. Tradycyjny przelew szczególnie zlecony na poczcie może nie zostać zaksięgowany na czas.
Po zaksięgowaniu przelewu zajrzyj do folderu Moje Produkty na portalu Ekademia. Tam znajdziesz zakupiony przez siebie produkt. 

Kiedy mogę wziąć udział w webinarze?
Po wykupieniu webinaru, otrzymujesz dostęp do nagrania na 730 dni od daty zakupu.

Z webinaru możesz skorzystać w dniu jego premiery, lub możesz korzystać w każdym innym wybranym przez siebie dniu. W okresie aktywności dostępu możesz dowolną ilość razy wracać do szkolenia w celu utrwalenia materiału. 

Serdecznie zapraszamy!