Chcesz nauczyć się edytować fotografie?
Może myślisz: To zbyt trudne dla mnie.

Zapewniam Cię, że dzięki temu wideo kursowi w ciągu kilku godzin opanujesz większość czynności potrzebnych w edycji fotografii.

Między innymi dowiesz się jak wykonać:
  • zmianę wielkości fotografii,
  • kadrowanie,
  • poprawienie jasności i kontrastu,
  • zmianę nasycenia i koloru,
  • wygładzanie i wyostrzanie,
  • zamianę kolorowej fotografii na czarno-białą,
  • i wiele innych.
Wykonasz także ćwiczenie praktyczne na dołączonej fotografii.
Poprowadzę Cię krok po kroku - nagrałem dla Ciebie szczegółowy film instruktażowy do tego ćwiczenia.

Wiedza zawarta w tym materiale jest warta 57 złotych.
Jest ona niezwykle przydatna dla początkujących fotografów i osób, które dopiero zaczynają fascynującą przygodę z fotografią. Mimo to, ten kurs dostępy jest za darmo.

Dlaczego rozdaję tę wiedzę za darmo?

Chcę, aby moje kursy były jak najlepsze. Aby dzięki nim jak najwięcej osób nauczyło się dobrze fotografować i edytować fotografie. Dlatego zależy mi na Twojej opinii i Twoich pytaniach.

Ten kurs jest za darmo,
bo wierzę, że po jego obejrzeniu przyślesz do mnie opinię na jego temat.
bo wierzę, że zadasz mi pytania, które Cię nurtują w związku z fotografią.
bo chcę Ci dać coś za darmo.

Mało tego!
Mam dla Ciebie bonus !

To moja publikacja.
Kilkunasto stronicowy, ilustrowany e-book pod tytułem:
"Jak przygotować fotografię do publikacji w internecie"
o wartości 19,90zł . Otrzymasz go za darmo, pod jednym warunkiem:
przyślesz mi swoją opinię na adres e-mail kursy @ fotofree .pl
Możesz także nagrać filmik na YouTube i przysłać mi link do niego.

Pierwsze opinie na temat kursu:

Dziękuję za udostępnienie mi tego kursu. Jest bardzo przejrzysty, ciekawy jak dla amatorów bardzo polecam!!! Ja już troszeczkę jestem dalej. Jedyny problem jaki mnie gnębi jest ustawienie świateł w małym studiu fotograficznym. Ale ten kurs mogę polecić moim znajomym!
Barbara Nowak

Witam serdecznie,
ten krótki kurs z pewnością pomoze wielu początkujacym którzy chca zgłebiac tajniki fotografii i jej obróbki ja juz nieco wiecej sie sama nauczyłam jednak i w tym krótkim kursie znalazłam ciekawostki dla siebie miedzy innymi tabele rozmiarów zdjęć jak równiez nową umiejętność obsługi tego programu Uśmiech ukazanie nowych efektów zwróciło moja szczególna uwage i zacheciło do częstszego otwierania programu do obróbki zdjęć Uśmiech

Magdalena Serwaczek

Kurs: ”błyskawiczna edycja fotografii” jest przejrzysty, ciekawy. Jestem amatorem, jak większość zwykłych ludzi. Znalazłem wiele ciekawych informacji, które mi się przydadzą. Dziękuje. Pozdrawiam.
Bogdan Rybczak

Witam serdecznie
Drodzy Państwo chciałbym dodać tylko jedno - jest to bardzo fajny i zarazem ciekawy program do edycji zdjęć. Mam nadzieję, że będzie coraz więcej tematów związanych z edycją zdjęć. Gorąco pozdrawiam redakcję.
Krzysztof Krupa

Kurs jest rewelacyjny, szybko można zobaczyć najważniejsze operacje na zdjęciach i to za darmo.
Patryk Szadkowski

Jak na pierwszy kurs video dotyczący fotografii muszę powiedzieć że jest bardzo przyjazny dla użytkownika - prościej się już chyba nie dało.
Osoba uczestnicząca w kursie krok po kroku zapoznaje się z obsługą programu do edycji zdjęć. Kurs jest przeznaczony dla osób dopiero wkraczających w świat fotografii.
Jeśli kupiłeś sobie aparat i zaczynasz swoją przygodę ten kurs jest dla Ciebie. Dodał bym tylko jakiś podkład muzyczny w tle - z muzyką nauka lepiej wchodzi do głowy : ) [...]
Może warto wspomnieć o zapisywaniu zdjęcia na komputerze - program zapisuje zdjęcie jako wszystkie pliki jeśli będzie osoba która "słabo" porusza się po komputerze może się ciężko wystraszyć - zapisałem zdjęcie na dysku i nie chce się otworzyć.
Krzysztof Olejniczak