Pierwszy Dan Uwodzenia

Jak Podrywać Oszałamiająco Piękne Kobiety?

Tutaj Poznasz 10 Prostych I Ultraskutecznych Sekretów Jak Uwodzić Inteligentne I Seksowne Kobiety.


Bądź Skuteczny Jak Michael Jordan, Szybki Jak Lamborghini I Męski Jak Rocky Balboa!!!


Jeśli szukasz sposobu, na poznanie dziewczyny swoich snów, bądź też chcesz zostać zawodowym uwodzicielem to lektura tej strony może być najlepiej zainwestowanymi minutami w Twoim życiu!


OD:  „Sensei”
TEMAT: Poznaj sekretny system budowania wspaniałych relacji z kobietami

Drogi (Przyszły) Uwodzicielu

Od tysięcy lat, wszystkim cywilizacjom, kulturom i religiom, wielkim wojnom i rewolucjom towarzyszyły kobiety. Mężczyźni potrzebowali ich od zarania dziejów. To jest życie. Mnie oszukasz, przyjaciela oszukasz, mamusie oszukasz, ale życia nie oszukasz. Świat poszedł do przodu, pojawiły się komputery, amfetamina, samoloty, ale co z tego jeżeli mamy takie same potrzeby w stosunku do kobiet jak nasi przodkowie. Można, więc z łatwością stwierdzić, że reguły rządzące zdobywaniem kobiet są niezmienne.

Wiem jak trudne są początki, dlatego gratuluje Ci, ponieważ jeżeli tu jesteś tzn. że wykonałeś milowy krok do realizacji swoich marzeń. Większość facetów tylko śni o kobietach, a ty już działasz, idź za ciosem i zdobywaj wiedzę!

Ja sam 11 lat temu kiedy byłem jeszcze piękny i młody … jak również nieśmiały, cichy i zamknięty w sobie, zapragnąłem mieć dziewczynę... No i tu, już na samym starcie pojawiał się problem. Nie potrafiłem i nie miałem odwagi zagadać do żadnej atrakcyjnej dziewczyny. Wychodziłem z założenia, że najpewniejszym sposobem by nigdy nie dostać kosza, jest nie rozmawianie z kobietami. Sprytne, zgodzisz się ze mną, prawda?

Na szczęście pewnego razu koledzy z podwórka namówili mnie na wspólny wyjazd. Tam zacząłem poznawać pewne triki i zdobywać informacje na temat uwodzenia kobiet. Rewolucyjne wręcz dla mnie było poznanie prawdy, że kobiety mają podobne pragnienia jak faceci. Obalono mi mity na temat kobiet, w które wtedy wierzyłem, takie jak to że:

- kobiety szukają idealnie umięśnionych facetów,
- facet musi być bogaty,
- kobiety są zimne i twarde jak skały, zupełnie nie czułe na nasze zaloty,
- że najlepiej gdyby facet był gwiazdą rocka, projektował rakiety dla NASA i wyglądał jak Brat Pitt na raz!

Prawdą jest, że kobiety marzą by przybył do nich książę z bajki i uratował z wieży nudnego oraz samotnego życia. Jednak wbrew naszym męskim przekonaniom, nie musi on przygalopować na białym rumaku, w lśniącej zbroi i wymachując mieczem. Kluczem tej historii, jest sam fakt pojawienia się księcia. Po prostu trzeba ruszyć tyłek i pofatygować się do niej!

To był dla mnie przełom, całkowita zmiana myślenia na temat uwodzenia kobiet. Zacząłem podejmować próby poznawania kobiet, zdobywałem wiedzę z wszelkich możliwych źródeł takich jak Internet (wtedy jeszcze przez modem), książki i własne bolesne nieraz przeżycia. Jednak zawsze najcenniejszą wiedzę dostawałem od starszych kolegów.

Dziś po wielu latach doświadczeń, wiem, że uwodzenie jest grą, w której wystarczy poznać kilka zasad i trików. Dzielę się z Tobą moimi przemyśleniami abyś wiedział, że sekrety o których mówię, pomogą Ci spełnić Twoje najskrytsze marzenia dotyczące kobiet. Czytając ten tekst, jesteś na początku wielkiej przygody, która odmieni Twoje życie. Przygotuj się na wielkie, pozytywne zmiany w swoich relacjach z kobietami.


Poznaj już dziś sekretne metody uwodzenia kobiet!
Czy chciałbyś zdobyć wymarzoną kobietę? Odczuwasz głód emocjonalnego związku i pragniesz stworzyć, cudowną relacje opartą na zaufaniu, miłości, przyjaźni i rewelacyjnym seksie? A może wolisz, zostać zawodowym uwodzicielem? Chciałbyś jadać chleb z wielu pieców i co ranek budzić się u boku innej kobiety. Być jak James Bond, szarmancki, tajemniczy i uwielbiany przez kobiety?

Niezależnie od drogi, którą chcesz podążać, niezwykle przydatne, wręcz niezbędne, jest poznanie technik uwodzenia kobiet.

Dowiedz Się, Jak Stworzyć Cudowny Związek Z Wymarzoną Kobietą, Lub Jak Zostać Kolekcjonerem Kobiecych Westchnień

Jeśli myślisz, że współczesny Romeo lub Casanova by zdobyć kobiece serce musi mieć do dyspozycji super sportowe auto, willę i zawsze tysiące złotych w kieszeni to jesteś w błędzie. Powiem więcej, te gadżety rzadko kiedy wystarczają by uwieść kobietę ( osobiście znam posiadaczy takich luksusów, którzy, pomimo tego dobrobytu, mieli olbrzymie problemy z kobietami.) Uwodzenie rządzi się własnymi prawami. Zdradzę Ci Sekrety, dzięki którym będziesz mógł umawiać się z każdą kobietą, której zapragniesz.


Sekret 1: Sekret Pierwszego Wrażenia i Zwrócenia Na Siebie Uwagi – jako prawdziwy facet, zdziwisz się jak wielki diabeł tkwi w szczegółach. Poznasz kilka prostych prawd, dzięki którym od startu będziesz zdobywał same plusy u kobiet.

Sekret 2: Sekret Rozpoznania Kobiety - stara prawda głosi, że każdy jest inny. Twoim zadaniem jest określenie, która "inność" Ciebie pociąga najbardziej. Jest to kluczowa sprawa. Większość facetów o tym zapomina, lub co bardziej prawdopodobne, po prostu o tym nie wie. Przez to są skazani na dłuuuuugie poszukiwania wymarzonej kobiety.

Sekret 3: Sekretne Miejsca Kobiet -jednym z najczęstszych pytań jakie słyszę jest: "Sensei, gdzie mam szukać kobiety dla siebie?" W tej części zdradzę Ci dokąd udać się w poszukiwaniu kobiety dla Ciebie.

Sekret 4: Sekret Przyciągania Wzroku Kobiet – dowiesz się jak wyróżnić się z tłumu facetów i sprawić by kobieta uznała właśnie Ciebie za obiekt swojego zainteresowania. Jeśli się przyłożysz, to jesteś wygrany (mocne!)

Sekret 5: Sekret Pierwszego Kontaktu- zdradzę Ci jak podejść do kobiety, tak aby uznała Ciebie za gościa, z którym warto pogadać. Jak sprawić byś został facetem godnym uwagi.

Sekret#6 Sekret Pewności Siebie- bolączka większości facetów. Często nawet najwięksi twardziele gdy mają podejść do kobiety, stają się przerażeni jakby zobaczyli dziewczynkę z filmu The Ring. Jeśli posiadasz widoczną (nie przesadzoną!) pewność siebie, to sukces masz już prawie zagwarantowany. Jest to umiejętność, którą wręcz musisz posiąść! W tym odcinku przekażę Ci jak to zrobić (ważne!)

Sekret#7 Sekret Rozmowy Z Kobietami - pokażę Ci jak rozpocząć rozmowę z wybraną przez Ciebie kobietą. Proste i skuteczne metody, pomagające nawiązywać nowe znajomości z kobietami

Sekret 8 Sekret Zdobywania Kontaktu – najczęściej pojawiające się pytanie w głowie większości facetów widzących seksowną dziewczynę: "jak zdobyć jej numer telefonu?". Po tej części będziesz wiedział, jak sprawić by kobieta z przyjemnością dała Ci swój numer telefonu ( kluczowe)

Sekret#9 Sekret Spędzania Czasu Z Kobietami - poznasz rewelacyjny sposób na poznanie sposoby myślenia kobiet. Dowiesz się czego pragną kobiety, co możesz zrobić aby widziały w Tobie super faceta.

Sekret#10 Sekret Pierwszej Randki - dowiesz się gdzie zaprosić kobietę na pierwszą randkę, jak się zachowywać i o czym mówić, jak słuchać, by uznała Cie za interesującego, oryginalnego faceta.

Tak więc, otrzymasz ode mnie ultra dawkę wiedzy. Wszystko to w super wygodnej postaci wideo. 11 nagrań, które będziesz mógł pochłaniać jedno za drugim, a potem wracać, powtarzać i utrwalać. W sumie ponad godzina skondensowanej wiedzy w formie video na stronie www. Wystarczy że usiądziesz wygodnie, klikniesz myszką w link, który pojawi się wewnątrz kursu, odprężysz się i zaczniesz oglądać.

Otrzymasz narzędzia, wiedzę i wsparcie, których wartość rynkowa to ponad 79 zł. Dziś możesz zdobyć Pierwszy Dan za jedyne 7!!!

To jest wartość rynkowa, jeśli jednak weźmiemy pod uwagę, że dzięki tej wiedzy skończą się Twoje koszmary w relacjach z kobietami i zaczniesz realizować swoje marzenia to WARTOŚĆ RZECZYWISTA jest nie do przecenienia.

Pewnie zastanawiasz się dlaczego tak tanio? Ponieważ to Twoja pierwsza lekcja. Wyobraź sobie, że widzisz na ulicy, piękną, zmysłową kobietę, która jest ucieleśnieniem Twoich marzeń. Możesz albo podejść i ją zdobyć, albo się ślinić pod nosem i pójść dalej. W pierwszym przypadku będziesz cieszył się jak mały chłopiec z pierwszej bramki strzelonej z przewrotki. Uznasz, że to była najlepsza decyzja więcej Twoim życiu. W drugim wrócisz do domu i będziesz pluł sobie w brodę, że nie spróbowałeś....a co gorsza, wiesz, że nigdy więcej możesz już jej nie spotkać!
Dokładnie tak samo jest z moją propozycją dla Ciebie, więc podejmij teraz decyzję:

Nieeee, ja nie wiem, muszę się zastanowić, chyba wolę siedzieć w kącie i marszczyć freda.
VS
TAK, mam cohones, podchodzę i zdobywam Ją!


Do zobaczenia w środku!


Być może nadal obawiasz się, że wydane na Twoją edukacje pieniądze i poświęcony czas zostaną stracone. Być może próbowałeś już uwodzić kobiety lecz zamiast porządnie przysiąść do tego zadania i zdobyć odpowiednią wiedzą, poznać technikami to Ty chwytasz się wielu czasami bardzo różnych pomysłów na raz. Być może nie chcesz się przyznać do myśli, że to, co robisz może nie mieć sensu i jesteś skazany na porażkę.

Jeśli takie myśli chodzą Ci po głowie... nie jesteś sam. Znam to. Przeszedłem przez to i wiem jak się pozbyć tych wątpliwości. Podzielę się z Tobą moimi wszystkimi doświadczeniami - nie staraj się zdobywać kobiet, racjonalnymi argumentami bądź też „na czuja”.

Masz 30 Dni Na Przetestowanie Systemu Uwodzenia Za Darmo

Nie będę Cię prosił, abyś mi zaufał na słowo. Nie ma takiej potrzeby, ponieważ moja pewność w wartość tej wiedzy i pomocy pozwala dać Tobie 30 DNIOWĄ GWARANCJĘ SATYSFAKCJI. Wiem, że ta wiedza odmieni Twoje życie, poznanie sekretów systemu uwodzenia kobiet, zrewolucjonizuje Twoje podejście. Jeśli jednak w ciągu 30 dni od zakupu stwierdzisz, że to nie dla Ciebie, oddam Ci wszystkie pieniądze, bez pytania o powód. Jeśli ta wiedza nie będzie według Ciebie warta swej ceny, nie jestem godzien by zatrzymać Twoje pieniądze.Do Ciebie należy teraz podjęcie jednej prostej decyzji.
Wiesz co powinieneś zrobić.
Wypełnij formularz po prawej i poznaj sekrety.


PS Zdecydowana większość początkujących uwodzicieli odpada w przedbiegach, ponieważ nie znają tych sekretów i starają się zdobyć kobiece względy po omacku! Bądź mądrzejszy!

Jest wiele prawd związanych z kobietami, ale tylko dwie dotyczące facetów :

  • Jedni śnią o kobietach, myślą o nich, pragną ich i.... na tym kończą!
  • Pozostali zaś po prostu działają... wśród kobiet.


Dobra wiadomość jest taka, że dzięki wiedzy którą tutaj znajdziesz, sam możesz wybrać do której grupy chcesz należeć. Jednak uwaga! Uwodzenie nie jest intuicyjne, szczególnie w typowo męskim mniemaniu! Kobiety myślą emocjami, podczas gdy faceci szukają racjonalnych rozwiązań. Więc jeśli będziesz uwodził kobiety „na chłopski rozum” to prawdopodobnie czeka Cię przeprawa przez mękę. Zastanów się czy warto samemu wyruszać w tą drogę bez odpowiedniego wsparcia?

Polecam przyjemniejszą wersję, jaką jest po prostu poznanie trików i technik od kogoś, kto tą drogę już przebył. Oszczędzi Ci to wiele czasu i jeszcze więcej stresu. Pomyśl, czyż nie łatwiej wykorzystać wiedzę specjalisty niż poświęcać całe życie na eksperymenty?

Drobna inwestycja, która rozwiąże Twoje problemy i pomoże Ci znaleźć drogę do kobiecych serc...