nieaktywny

Witam i cieszę się z Twojego sukcesu.

Czy już wiesz, że pieniędzy na świecie jest za dużo dla nas wszystkich?

Czy już wiesz, że pieniądze powstają z powietrza? Zostają wytwarzane dosłownie z niczego? Narodowy Bank Polski potrafi stworzyć z 1000pln złożonych do depozytu ponad 27000pln. Czy to nie cudowne? To zwykły system, zwykła maszynka. Ale czy Ty już wiesz kim jesteś? Jesteś maszynką do robienia pieniędzy!!! Właśnie tak wspaniałym cudem wytwarzającym wszelkiego rodzaju dobra: Pieniądze, samochody, biżuterię, wspaniałe domy. Tak właśnie. Tworzysz je z atomów i przyciągasz do swojego świata ! Uważaj przyciągasz także pożary, biedę, głód, zabójstwa. Przyciągasz wszystko o czym pomyślisz.


Wiele lat temu Scrully Blotnick przeprowadził badanie wśród 1500 osób. Badanych podzielono na dwie kategorie. Kategoria A objęła ludzi, którzy stwierdzili, że najpierw dążyliby do zdobycia pieniędzy, a dopiero potem robiliby to, co chcieli. Zaliczono do niej ponad 1245 osób. W kategorii B znalazło się 255 osób, które deklarowały, że w pierwszej kolejności rozwijałyby swoje zainteresowania i ufały, że pieniądze przyjdą w ślad za tym.

Co się stało?

Dwadzieścia lat później w całej badanej grupie było 101 milionerów. Tylko jeden wywodził się z kategorii A. Pozostałych 100 z kategorii B, grupy osób, które twierdziły, że najpierw realizowałyby swoje pasje i pozwoliły, aby pieniądze przyszły później. W tym właśnie kryje się wskazówka, jak wytworzyć pieniądze.

Na czym się koncentrujesz — na pieniądzach czy na pasji?