Pierwotna Alchemia - Żywioł Ziemi

  Ziemia

* Pamiętaj o tym, że Moc tego Rytuału nie traci nigdy na wartości. Możesz wziąć w nim udział za miesiąc, rok i za sto lat. Magia jest ponadczasowa i zawartego tu Rytuału możesz użyć zawsze! *


Jeśli pragniesz zacząć swój proces przebudzenia lub masz blisko siebie kogoś, kto potrzebuje obudzić w sobie Siebie, zaopatrz się w lekcje Akademii Ducha, wyjaśniające alchemiczną budowę człowieka. Każda Istota ludzka jest bowiem Zjednoczonym Ołtarzem Alchemicznym, w którym 4 żywioły - Woda, Ogień, Ziemia i Powietrze, płyną poprzez inkarnację by zrealizować Cel Duszy. Piątego Świętego Elementu.

Naucz się, jak pracować z własnymi emocjami (Żywioł Wody) i pomagać innym w opanowaniu odruchów. Dowiedz się, jak wesprzeć pasję poprzez Żywioł Myśli (Wiatr) i jak pomnożyć stan posiadania (Żywioł Ziemi) za pośrednictwem Żywiołu Ognia (Przemiany). Podstawy Pierwotnej Alchemii są gruntem, na którym Twoja Istota może rozkwitnąć swoim pełnym potencjałem.

Zasadź nową wersję Siebie w Ziemi, która jest Wiedzą. Znaną od tysiącleci, choć do tej pory - tajemną.

Stań się Arcydziełem Swojej Duszy.


Jakie korzyści odniesiesz z tej lekcji?

1. Otrzymasz dostęp do prawie 3-godzinnego nagrania audio lekcji Akademii Ducha o Żywiole Ziemi. Wykład prowadzi Wiedźma Anja Anna.

2. Zdobędziesz wiedzę na temat poniższych zagadnień:

  • Jakie jest alchemiczne znaczenie Ziemi,
  • Czym charakteryzują się osoby z dominującym Żywiołem Ziemi,
  • Poznasz magiczne znaczenie różnych gatunków roślin,
  • Co to są Dewy Roślin,
  • Jak zbierać ziemię w miejscach mocy,
  • Poznasz Duchy Ziemi,
  • Dowiesz się jacy Aniołowie są opiekunami Ziemi w Tobie,
  • Poznasz zaklęcie na połączenie Żywiołów w sobie.

3. Otrzymasz nagranie Rytuału Anielskiego, podczas którego możesz wejść w głęboki stan wizyjny, by poznać najważniejsze wskazówki dla Siebie w danym czasie.


UWAGA - każdy Rytuał przeprowadzony w sposób świadomy i w zgodzie z Wolną Wolą poszerza percepcję i zdejmuje blokady z postrzegania - jeśli nie jesteś gotów, daj sobie czas i wróć do tematu, gdy poczujesz, że to TU i TERAZ.


***


INFORMACJE ORGANIZACYJNE:
Prowadzenie: Wiedźma Anja
Cena: 
147 zł 98 zł

***

W razie pytań lub problemów technicznych pisz na maila: webinar@akademiaducha.pl.

ďťżUwaga! Warunkiem obejrzenia nagrania jest założenie darmowego konta na platformie Ekademii. Opcje płatności pojawią się po wypełnieniu formularza, który kryje się pod żółtym przyciskiem "Zamawiam".

Kurs zostanie aktywowany automatycznie po zaksięgowaniu Twojej opłaty. Dlatego sugerujemy dokonanie opłat za pomocą szybkich płatności PayU. Tradycyjny przelew może nie zostać zaksięgowany na czas.


Po zaksięgowaniu przelewu zajrzyj do folderu Moje Produkty na portalu Ekademia. Tam znajdziesz zakupiony przez siebie produkt. Uwaga — nie przesyłamy linków!