Rytuał Uwolnienia

* Pamiętaj o tym, że Moc tego Rytuału nie traci nigdy na wartości. Możesz wziąć w nim udział za miesiąc, rok i za sto lat. Magia jest ponadczasowa i zawartego tu Rytuału możesz użyć zawsze! *


To wydarzenie jest o wolności! O jej każdym przejawie w widocznej dla nas skali i o jej istocie, o najwyższej wibracji z niej płynącej. Ale jest i o nas samych, o każdej iskierce woli i wolności w nas samych. Jesteśmy bowiem Bogiem w działaniu. Światłem w czynieniu.


Kim zatem jesteśmy w zaniechaniu działania, skoro mrok jest niczym innym, jak brakiem światła? Dzisiejszy świat rozrywają na strzępy trzy najgroźniejsze demony, o których słyszeliście, a być może karmicie je sobą na co dzień. Ich imiona to: ignorancja, lenistwo i tchórzostwo. Wszystkie one żyją w cieniu człowieka. W granicy zaniechania. Poza Światłem Boga, które - żyjąc w Tobie i tworząc Twoje życie - pragnie dobrem, miłością i mocą wydostać się na zewnątrz. Uczynić. Ustanowić wedle woli. Wedle wolności!


Cały wieczór będzie prowadzony w energiach w ten sposób, żeby obudzić wszystkie pierwiastki wolności w każdym, kto dostąpi Rytuału, którym zwieńczymy to szczególne spotkanie. Energia Rytuału jest tak silna, że spala schematy myślowe, wbijane nam do głowy od dziecka, niwelując tym samym blokady w ciele i w okolicznościach. Poprzez kontakt ze Źródłem podczas Rytuału oraz dzięki asyście Archaniołów Wszystkich Siedmiu Boskich Promieni, Rytuał jest bezpieczny. 


***


Będziesz miał możliwość wzięcia udziału w wyjątkowym Rytuale Uwolnienia, który swym zasięgiem obejmie cały świat i każdą osobę, która tego pragnie. Jeżeli jesteś gotowy, aby stawić czoła swojemu własnemu zniewoleniu, to znaczy, że jesteś gotowy na każdy następny krok, który poprowadzi Cię do WOLNOŚCI!


Rytuał uwolni Cię od poczucia winy, zgodnie z wolą Duszy i najwyższym dobrem. Podczas tej głębokiej podróży, głos Anji przeprowadzi Cię bezpiecznie przez proces zdejmowania blokad i wskaże nowe drogi i kierunki rozwoju, w których powinieneś się realizować zgodnie ze ścieżką Twojej Duszy. Podczas Rytuału Anielskiego zdejmiesz blokady, pieczęci i ograniczenia. Odblokujesz programy oraz otworzysz się na siebie i Wszechświat, abyś mógł doświadczać piękna życia, bez żadnych wpływów. Zobaczysz, czego naprawdę pragniesz, co Cię uszczęśliwia i sprawia, że rozkwitasz. Otwórz się na prawdę – Twoje życie już nigdy nie będzie takie samo!


Dołącz, gdziekolwiek jesteś! Jeśli czujesz, że to już Twój czas, by stać się WOLNYM - oto Twoja brama do nowego, pełnego Światła Życia!


***


Zapraszamy również każdego, kto chce się od czegoś uwolnić. Od nałogów, wpływu negatywnego innych osób, chorób, depresji, wrogów - w trakcie rytuału będzie możliwość, ażeby każdy czynnie odciął się od tego typu energii. 


W efekcie, zamiast być w pełni świadomymi i żyć zgodnie ze swoją wolną wolą i celem Duszy, popełniamy ciągle te same błędy. Wtłaczamy się w kolejne schematy, nie potrafimy wyjść z uzależnień – od konkretnych emocji, uczuć, zachowań, powiązań. To nie musi tak wyglądać. Jeżeli czujesz się gotowy, aby zakończyć to doświadczenie i rozpocząć swoje życie podejmij decyzję – teraz! Jesteś odważny i świadomy. Nie potrzebujesz już dłużej doświadczać z zamkniętymi oczami, tę lekcję masz za sobą. Przygotuj się na nowy strat, pozbywając się swoich ograniczeń. Zdejmij wszystkie blokady, pieczęci i programy. Otwórz się na cud życia!


***


W trakcie Rytuału Twoje Ciało zostanie dokładnie przeskanowane energetycznie przez energię Anielską i Archanielską, a wzmocnienie siły Magii da Ci pełen uważności, przepiękny proces uwalniający. 


W trakcie Rytuału możliwe będą następujące działania:


* Uwolnienie się od blokad związanych z traumami;


* Uwolnienie się od programów ograniczających, generujących lęki, dekoncentrujących - jeśli Twój stan energetyczny jest spowodowany działaniem zewnętrznych czynników limitujących, ich wpływ na Ciebie zostanie zlikwidowany, zgodnie z Twoim Prawem do jedności Ciała, Umysłu i Ducha w najwyższej ich formie;


* Uwolnienie się z pieczęci kościelnych i inicjacji nakładanych przez sekty i organizacje, a także pozbycie się podczepów energetycznych - wszystko, co Twoje Ciało Świetliste uzna za niewłasne, szkodliwe oraz nienaturalne zostanie wyrzucone z Ciebie, a miejsce po tym - wypełnione najświętszym Światłem Źródła


* Oczyszczenie i uzupełnienie Światłem każdego z czakramów i każdej meridiany - uwaga, możliwe mocne doznania w ciele! Jeśli pragniesz ich uniknąć, przygotuj sobie naczynie z wodą lub krysztal górski (kwarc biały) - w trakcie szkolenia powiem, jak odprowadzić odruchy i komunikaty Ciała w żywą tkankę Wody;


* Oczyszczenie aury;


* Ustawienie w sobie wibracji tego, co pragniemy przyciągnąć do swojej Rzeczywistości dzięki prawy poprzez Wdzięczność, Przebaczenie oraz Otwartość;


* Dowiesz się również jakie zagrożenia we współczesnym Świecie, mające na celu pozbawienie nas wolnej woli;


*Nauczysz się Techniki zabezpieczania się przed próbami programowania/nakładania blokad i pieczęci.


Z uwagi na to, że Rytuały Anielskie odbywają się na poziomie Duszy, każda osoba biorąca udział w rytuale będzie wprowadzona w nadświadomość, gdzie pozna swoje Zwierzęta Mocy, Przewodników i siły anielskie wspierające. Postrzeże również naturę Duszy i otrzyma symbole do komunikowania się ze swoją nadświadomością oraz z Aniołami i swoją duchowością.


Stań się Arcydziełem Swojej Duszy!


***


Ze środka Atlantyku, z autostrady do nieba i z każdego zakątka świata, gdziekolwiek wtedy będziesz! 

Nie ma większej inwestycji w siebie, jak ta, która daje możliwość zmiany, rozwoju i wzrostu. 

Łączmy się Duchem, tu nic nas nie ogranicza!INFORMACJE ORGANIZACYJNE:


Prowadząca: Wiedźma Anja Anna

Cena: 99 zł


W razie pytań lub problemów technicznych pisz na maila: webinar@akademiaducha.pl.


Zapraszamy!


Uwaga! Warunkiem obejrzenia nagrania jest założenie darmowego konta na platformie Ekademii. Opcje płatności pojawią się po wypełnieniu formularza, który kryje się pod żółtym przyciskiem "Zamawiam".


Kurs zostanie aktywowany automatycznie po zaksięgowaniu Twojej opłaty. Dlatego sugerujemy dokonanie opłat za pomocą szybkich płatności PayU. Tradycyjny przelew może nie zostać zaksięgowany na czas.


Po zaksięgowaniu przelewu zajrzyj do folderu Moje Produkty na portalu Ekademia.pl Tam znajdziesz zakupiony przez siebie produkt. Uwaga — nie przesyłamy linków!


© 2007-2019 Ekademia.pl | Polityka Prywatności | Regulamin


Produkty i Szkolenia Online

Nie jesteś zalogowany(a) Zaloguj się Utwórz konto


forked from Moodle