RYTUAŁ RATUNKOWY

* Pamiętaj o tym, że Moc tego Rytuału nie traci nigdy na wartości. Możesz wziąć w nim udział za miesiąc, rok i za sto lat. Magia jest ponadczasowa i zawartego tu Rytuału możesz użyć zawsze! *


Zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie każdego, kto potrzebuje wsparcia i pomocy w którejkolwiek dziedzinie życia. Wiedźma Anja przygotowała dla Ciebie Rytuał Ratunkowy, w którym połączysz się bezpośrednio z Mocą Anielską i Archanielską. Dzięki temu będziesz mógł wyrazić swoją intencję oraz swoją potrzebę, Istoty Anielskie wysłuchają Cię, a Ty otworzysz się na ich pomoc.


Spektrum działania Rytuału jest bardzo szerokie, sprawdzi się w przypadku kiedy potrzebujesz pomocy w zakresie:
* swojego bezpieczeństwa, 

* swojego zdrowia,

* zwyciężeniu jakiejś okoliczności,

* oczyszczenia,

* odcięcia się od wpływu negatywnych energii.


Biorąc udział w Rytuale Anielskim, otrzymasz pomoc na która się otwierasz, której potrzebujesz, zgodnie ze swoją intencją. Rytuał wypełni Cię energią oraz oczyści z tego co pragniesz zostawić za sobą i z czego pragniesz się uwolnić.


UWAGA! Rytuał Ratunkowy ma bardzo mocne działanie. Przygotuj świecę, bo świeca słucha, i połącz się z mocą Rytuału, wyraź swoje powody i doświadczaj najpiękniej i najwyżej. Przekonaj się jak działają Aniołowie oraz Archaniołowie i jak każdy z nich jest w stanie Ci pomóc i Cię obronić. Zaufaj sobie, zaufaj swoim odczuciom i nie bądź bezbronny już nigdy więcej.


Widzimy się po aktywnej stronie Granicy Działania! Stań się Arcydziełem Swojej Duszy!
Ze środka Atlantyku, z autostrady do nieba i z każdego zakątka świata, gdziekolwiek wtedy będziesz!

***

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:
Prowadzenie: Wiedźma Anja Anna
Cena: 99 zł

Zapraszamy!

***

W razie pytań lub problemów technicznych pisz na maila: webinar@akademiaducha.pl.

Uwaga! Warunkiem obejrzenia nagrania jest założenie darmowego konta na platformie Ekademii. Opcje płatności pojawią się po wypełnieniu formularza, który kryje się pod żółtym przyciskiem "Zamawiam".


Kurs zostanie aktywowany automatycznie po zaksięgowaniu Twojej opłaty. Dlatego sugerujemy dokonanie opłat za pomocą szybkich płatności PayU. Tradycyjny przelew może nie zostać zaksięgowany na czas.


Po zaksięgowaniu przelewu zajrzyj do folderu Moje Produkty na portalu Ekademia. Tam znajdziesz zakupiony przez siebie produkt. Uwaga — nie przesyłamy linków!