* Pamiętaj o tym, że Moc tego Rytuału nie traci nigdy na wartości. Możesz wziąć w nim udział za miesiąc, rok i za sto lat. Magia jest ponadczasowa i zawartego tu Rytuału możesz użyć zawsze! *


Wkraczając na ścieżkę rozwoju duchowego, z każdym krokiem dostrzegamy i odczuwamy więcej, sięgamy wyżej, doświadczamy głębiej i mocniej. Niestety, w pewnym momencie stajemy przed ścianą naszej percepcji i często mamy poczucie, że nie możemy pójść dalej, mimo że wiemy, iż jest jeszcze tyle do odkrycia!


Doświadczamy nadal, ale nie jesteśmy w stanie ogarnąć tego, zrozumieć, wytłumaczyć, poskładać w całość. Czujemy się wtedy zagubieni, odczuwamy bezsens dotychczasowych działań, mamy moment zawahania i zadajemy sobie pytanie, czy to, czego dotknęliśmy, istnieje faktycznie, czy to tylko wytwór naszej wyobraźni...


Dzieje się tak, ponieważ nasza percepcja nie jest wystarczająco rozwinięta, nie jest gotowa na informacje i zdarzenia, jakich doświadczamy. To tak, jakbyśmy spotkali w dżungli obce plemię, które próbuje się z nami skomunikować, pokazać jak żyje, wytłumaczyć swoje postrzegania świata. A my nie jesteśmy w stanie nic zrozumieć… Widzimy, ale nie rozumiemy i czujemy się tym bardziej zagrożeni i zakłopotani.


Część z Was, wchodząc w stany medytacyjne, czasami zasypia w trakcie ich trwania. Dzieje się tak, ponieważ nasza Dusza nie zrobi nic przeciwko nam i nie dopuści nigdy do niczego, co mogłoby nam zaszkodzić. A wejście wyżej w duchowość, doświadczenie wyższych stanów wizyjnych bez odpowiednio rozwiniętej percepcji, mogłoby doprowadzić nas do głębokiego szoku. Dlatego zasypiamy i doświadczamy tylko na poziomie podświadomym. I właśnie z tego względu tak ważne jest, aby pracować nad naszym postrzeganiem, rozwijać je, aby uniknąć takich sytuacji i aby nasz rozwój spirytualny był płynny, mocny i bezpieczny.


Na webinarze dowiesz się między innymi:

* Czym jest percepcja i jak dużą odgrywa rolę w naszym rozwoju duchowym?
* Jakie są sposoby oczyszczania szyszynki i utrzymania higieny energetycznej.
* Usłyszycie autorskie metody poszerzanie percepcji — jak gimnastykować w życiu codziennym umysł świadomy oraz jak pracować nad własnymi darami parapsychicznymi.
* Poznacie techniki medytacyjne.

Wszystko zostanie zwieńczone RYTUAŁEM ANIELSKIM, w którym nauczysz się, jak tworzyć Miejsca Psychiczne.

***


Z uwagi na to, że Rytuały Anielskie odbywają się na poziomie Duszy, każda osoba biorąca udział w rytuale będzie wprowadzona w Nadświadomość, gdzie pozna swoje Zwierzęta Mocy, Przewodników i siły anielskie wspierające. Postrzeże również Naturę Duszy i otrzyma symbole do komunikowania się ze swoją Nadświadomością oraz z Aniołami i swoją duchowością.

UWAGA: Te warsztaty nie są wyłącznie panelem szkoleniowym. Uczestnictwo w nich bezpośrednio powoduje zmiany w życiu. Jeśli pragniesz, by Twój los się odmienił – Zapraszamy.

Stań się Arcydziełem Swojej Duszy!

***

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

Prowadzenie: Wiedźma Anja Anna 


Zapraszamy!

***

W razie pytań lub problemów technicznych pisz na maila: webinar@akademiaducha.pl.

Jak dołączyć do webinaru/ wykupić ofertę?
Do webinaru dołączysz poprzez platformę szkoleniową ekademia.pl.
Potrzebujesz zarejestrować swoje konto jeśli jesteś Nowym użytkownikiem platformy, a następnie klikąć w link przekierowujący do zakupu oferty.

Webinar (szkolenie on-line) zostanie aktywowany automatycznie po zaksięgowaniu Twojej opłaty. Dlatego sugerujemy dokonanie opłat za pomocą szybkich płatności PayU (karta, blik) lub PayPal. Tradycyjny przelew szczególnie zlecony na poczcie może nie zostać zaksięgowany na czas.
Po zaksięgowaniu przelewu zajrzyj do folderu Moje Produkty na portalu Ekademia. Tam znajdziesz zakupiony przez siebie produkt. 

Kiedy mogę wziąć udział w webinarze?
Po wykupieniu webinaru, otrzymujesz dostęp do nagrania na 730 dni od daty zakupu.

Z webinaru możesz skorzystać w dniu jego premiery, lub możesz korzystać w każdym innym wybranym przez siebie dniu. W okresie aktywności dostępu możesz dowolną ilość razy wracać do szkolenia w celu utrwalenia materiału. 

Serdecznie zapraszamy! 
webinar@akademiaducha.pl