Oczyszczanie energetyczne – Rytuał Oczyszczający

Oczyszczanie Energetyczne – Rytuał Oczyszczający

Webinar (szkolenie internetowe)Możesz kupić najpiękniejszy dom, jaki potrafisz sobie wyobrazić. Możesz wypełnić go dziełami Sztuki i inspiracjami, zaopatrzyć w najlepsze meble i przeżyć w nim najcudowniejsze momenty. Możesz podzielić się jego Magią z każdym, kogo wystarczająco cenisz. Ale jeśli nigdy, przenigdy w nim nie posprzątasz...

Twoje Ciało jest Twoim domem. To pojazd, w którym Dusza przemierza inkarnacje, w którym tętni każde z Twoich pragnień i zapisane jest każde z doświadczeń. Każdy Magiczny Moment jest jak dzieło Sztuki, które go wzbogaca. Każda myśl to inspiracja, która zaprasza Cię do podążenia za nią wgłąb siebie. Każdy, z kim spędzasz Czas, spędza go również z Tobą i razem tworzycie Magię, którą nazywamy Życiem. Ale, jeśli nigdy, przenigdy w sobie nie posprzątasz...


Nasze czakramy energetyczne są nieodzownie połączone z gruczołami, powodującymi pływami hormonalnymi w ludzkim organizmie. Każda czakra ma więc bezpośredni wpływ na to, jak wygląda stan Twojego zdrowia, jak kształtuje się Psychika, w jaki sposób zapisujesz w sobie kolejne dni - czy robisz to z wdzięcznością, ucenniając się w każdy kolejny przeżywany moment, czy może pamiętasz jedynie sytuacje stresowe i budujące napięcie. W świecie koegzystujemy z każdą obecną wibracją na wielu zasadach, lecz jedną z najważniejszych, a  zarazem podstawową, jest Prawo Przyciągania. Jeśli w twojej strukturze energetycznej zapisany jest żal, smutek, złość, zmęczenie - to właśnie to przyciągniesz do siebie jak magnes, i to właśnie tym się wypełnisz, choć wybierasz możesz spośród wszystkich smaków, kolorów, zapachów, dźwięków i wibracji świata!


Dlatego też podstawą higieny energetycznej jest nie tylko wietrzenie poglądów, sprzątanie na Strychu Wyobraźni i porządkowanie Piwnicy Podświadomości. Konieczne jest również oczyszczanie czakramów, a co za tym idzie - każdego pojedynczego atomu Ciała, w obrębie którego każdy z nich pulsuje swoją energią i na które ma wpływ. Tak więc, w ramach przygotowania się na nowy, pełen wyzwań i zaskoczeń, lecz jakże przełomowy rok, zapraszam Cię na Rytuał Oczyszczający, w trakcie którego Twoje Ciało zostanie dokładnie przeskanowane energetycznie przez energię Anielską i Archanielską, a wzmocnienie siły Magii mocą Muzyki da Ci pełen uważności, przepiękny proces uwalniający.


W trakcie Rytuału możliwe będą następujące działania:

* Uwolnienie się od blokad związanych z traumami - dzięki połączonej sile Białej Szałwii (Księżyc) i Palo Santo (Słońce) przeniesionych wibracją Muzyki poczujesz delikatne rozpuszczanie spięć i blizn energetycznych.

* Uwolnienie się od programów ograniczających, generujących lęki, dekoncentrujących - jeśli Twój stan energetyczny jest spowodowany działaniem zewnętrznych czynników limitujących, ich wpływ na Ciebie zostanie zlikwidowany, zgodnie z Twoim Prawem do jedności Ciała, Umysłu i Ducha w najwyższej ich formie.

* Uwolnienie się z pieczęci kościelnych i inicjacji nakładanych przez sekty i organizacje, a także pozbycie się podczepów energetycznych - wszystko, co Twoje Ciało Świetliste uzna za niewłasne, szkodliwe oraz nienaturalne zostanie wyrzucone z Ciebie, a miejsce po tym - wypełnione najświętszym Światłem Źródła.

* Oczyszczenie i uzupełnienie Światłem każdego z czakramów i każdej meridiany - uwaga, możliwe mocne doznania w ciele! Jeśli pragniesz ich uniknąć, przygotuj sobie naczynie z wodą lub krysztal górski (kwarc biały) - w trakcie szkolenia powiem, jak odprowadzić odruchy i komunikaty Ciała w żywą tkankę Wody.

* Oczyszczenie aury.

* Ustawienie w sobie wibracji tego, co pragniemy przyciągnąć do swojej Rzeczywistości dzięki prawy poprzez Wdzięczność, Przebaczenie oraz Otwartość.


Pamiętaj! Ten Rytuał możesz powtarzać zawsze, gdy poczujesz, że coś bądź ktoś usiłuje Cię splątać bądź wybrudzić energetycznie. Możesz go również przekazać tym, którzy najbardziej go potrzebują. Nie ma on daty ważności - działanie, którego dokonamy wspólnie, nie wyczerpuje się. Stanowi połączenie pomiędzy siłą Anielską a ludzkim zrozumieniem. Dlatego też pamiętaj! Każdy Rytuał Anielski jest okazją, by poprosić o spełnienie intencji, by wnieść najważniejsze dla siebie sprawy na ołtarz. Niezależnie do tematyki zajęć- Aniołowie i Archaniołowie wysłuchają tego, z czym w Sercu się do nich zwrócisz.


Widzimy się po aktywnej stronie Granicy Działania! Stań się Arcydziełem Swojej Duszy!


Ze środka Atlantyku, z autostrady do nieba i z każdego zakątka świata, gdziekolwiek wtedy będziesz!


INFORMACJE ORGANIZACYJNE

Cena: 99 pln

Prowadząca: Wiedźma Anja Anna


Zapraszamy!


Uwaga! Warunkiem obejrzenia nagrania jest założenie darmowego konta na platformie Ekademii. Opcje płatności pojawią się po wypełnieniu formularza, który kryje się pod żółtym przyciskiem "Zamawiam".


Kurs zostanie aktywowany automatycznie po zaksięgowaniu Twojej opłaty. Dlatego sugerujemy dokonanie opłat za pomocą szybkich płatności PayU. Tradycyjny przelew może nie zostać zaksięgowany na czas.


Po zaksięgowaniu przelewu zajrzyj do folderu Moje Produkty na portalu Ekademia. Tam znajdziesz zakupiony przez siebie produkt. Uwaga — nie przesyłamy linków!