Lekcja IX. Biała Magia cz. 1

 
 Lekcja IX. Biała Magia cz. 1Czwartkowa Lekcja Akademii Ducha
Kochani Poszukiwacze, Magowie, Wiedźmy, Istoty Światła, Alchemicy i ludzie kierujący się Światłem! Mamy wielką przyjemność zaprosić Was na pierwszą lekcję na temat Białej Magii. Czwartkowe spotkania to już tradycja Akademii Ducha. Na naszych zajęciach stawiamy przede wszystkim na odblokowanie Waszych naturalnych umiejętności, Magię Anielską, praktykę oraz poszerzanie świadomości. Podczas wykładów prowadzonych przez Wiedźmę Anję macie możliwość zadawania pytań, testowania nowo poznanej Wiedzy oraz zapewniacie sobie wsparcie innych odważnych ludzi, którzy postanowili wziąć stery życia w swoje ręce i z pełną odpowiedzialnością projektują je przy pomocy nowo poznanych technik.
*****"Serce! Wszystko zaczyna się od serca które wierzy, (…) Przepowiednie, wiara, modlitwa… to wszystko formy magii. Cuda przytrafiają się tylko tym, którzy wierzą. To prawda. Wierz w istnienie magii, wierz w swoją własną siłę… tylko ci, którzy wierzą w te dwie rzeczy. mogą używać magii."Zastanawiasz się... Czym właściwie jest Magia i jaki wpływ może mieć na Twoje życie? Osoba uprawiająca czary to wiedźma, mag, a może szaman? Jak odróżnić Białą Magię od Czarnej i w swojej praktyce nie przekroczyć cieniutkiej linii, która je dzieli? Aby się tego dowiedzieć, weź udział w czwartkowej lekcji na temat Białej Magii. Zapoznasz się z historią magii od tej strony, od której jeszcze nie było dane Ci spojrzeć. Podczas wykładu wiedźma Anja wprowadzi Cię w tajniki Magii, tak abyś od tej chwili bezpiecznie oraz odpowiedzialnie kroczył po jasnej stronie mocy!

Podczas zajęć omówimy:

- Podział na Białą i Czarna Magię.
-Techniki jednoznacznie kojarzone z dobrą stroną mocy.
- Dokumenty rytualne.
- Oś wiedzy – planowanie rozwoju.
- Zioła, które powinny się znaleźć w każdej wiedźmiej apteczce oraz na ołtarzu.
- Podstawy Magii Świec.
- Współpraca z Siłami/ Mocami: Archaniołowie i Aniołowie, Przewodnicy, Ród i wsparcie rodziny, Wniebowstąpieni Mistrzowie i inne postaci mistrzowskie.
- Ćwiczenia percepcyjne.
- Małe kroczki na drodze rozwoju.
- oraz inne...
***
Wykład zakończymy Rytuałem Archanielskim.


Z uwagi na to, że Rytuały Anielskie odbywają się na poziomie Duszy, każda osoba biorąca udział w rytuale będzie wprowadzona w Nadświadomość, gdzie pozna swoje Zwierzęta Mocy, Przewodników i siły anielskie wspierające. Postrzeże również Naturę Duszy i otrzyma symbole do komunikowania się ze swoją Nadświadomością oraz z Aniołami i swoją duchowością. ***

UWAGA: Te warsztaty nie są wyłącznie panelem szkoleniowym. Uczestnictwo w nich bezpośrednio powoduje zmiany w życiu. Jeśli pragniesz, by Twój los się odmienił - zapraszamy. 
Stań się Arcydziełem Swojej Duszy!


*****

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:
Prowadząca: Wiedźma Anja Anna
Cena: 130zł


Zapraszamy!


  Uwaga! Warunkiem uczestniczenia w Webinarze jest założenie darmowego konta na platformie Ekademii. Opcje płatności pojawią się po wypełnieniu formularza, który kryje się pod żółtym przyciskiem "Zamawiam".


Kurs zostanie aktywowany automatycznie po zaksięgowaniu Twojej opłaty. Dlatego sugerujemy dokonanie opłat za pomocą szybkich płatności PayU. Tradycyjny przelew może nie zostać zaksięgowany na czas.

  pomoc techniczna: webinar@akademiaducha.pl