Egzorcyzmy - pokonaj siły ciemności!Pamiętaj o tym, że Moc tego Rytuału nie traci nigdy na wartości. Możesz wziąć w nim udział za miesiąc, rok i za sto lat. Magia jest ponadczasowa i zawartego tu Rytuału możesz użyć zawsze!


Każdy egzorcyzm, niezależnie od tego, czy przebiega w sposób łagodny, czy też osiąga bardzo brutalne zakresy, to nic innego jak Rytuał Uwolnienia. Sama nazwa mówi o tym, że to, co znajduje się wewnątrz - w tym przypadku obecność innej, wrogiej bądź obcej wobec człowieka tożsamości - zostaje wyrzucone, wyeksmitowane, wyciągnięte na zewnątrz. Wygnane ze Świątyni Twojego Ciała bez możliwości powrotu do niego. Technicznie rzecz biorąc egzorcyzm jest rozkazem, wydanym w imieniu Boga demonowi bądź każdej innej upostaciowionej negatywnej energii, by uwolnić osobę spod wpływu wszystkich sił, które nie są zgodne z Wolną Wolą i z Najwyższym Źródłem. 


Jako egzorcystka praktykująca od ponad 12 lat, dostrzegłam wiele niepokojących tendencji, które w trakcie szkolenia opiszę ze szczegółami. Moda na zabawy z ezoteryką zbiera swoje żniwo głównie wśród tych, którzy - bez szacunku do Starych Sztuk - bawią się energiami w imię szukania nowych doznań. Tymczasem taka "rozrywka" może kosztować więcej niż człowiek jest w stanie unieść! 


Nie zawsze jednak splątanie demoniczne lub opętanie czy też stan zagrożenia Siłami Ciemności wynika z osobistej praktyki człowieka i jego wyborów. Czasami to zwyczajnie efekt znalezienia się w niefortunnym punkcie Czasu i Przestrzeni, w którym energia o tożsamości wycelowanej przeciwko Naturze człowieka znalazła sobie w nim dom i w żaden sposób nie chce dać się przepędzić. Niekiedy nie mamy do czynienia z demonami, a jedynie z myślokształtami bądź Duszami zmarłych, które - nie znajdując spokoju - usiłują zakłócać go innym i będą to robić, dopóki nie zostaną odesłane do Światła.


W trakcie tych warsztatów poruszone zostaną następujące tematy:

* Po czym poznać, że to opętanie? Prosty test - zdiagnozuj się!

* Jakie energie mogą zniewalać człowieka i na jakiej zasadzie?

* Jak sprawdzić, z jakimi Istotami masz do czynienia? Naucz się legitymować tożsamości na poziomie Światła!

* Błogosławieństwo - najlepszy egzorcyzm, czyli jak bronić się... od wewnątrz!

* Archanioł Michael, Archanioł Metatron oraz Maryja - jak pracować z nimi ku Uwolnieniu?

* Praca z energiami naturalnymi ziemskimi - minerały, zioła, sól, ziemia, woda, formuły ochronne i talizmany

* Medalion Świętego Benedykta, Krucyfiks i Różaniec - jak przygotować się do walki

* Jak zabezpieczyć potrzebującego pomocy i jak zminimalizować ewentualne szkody wywołane przez upostaciowione Zło - BHP pracy z energiami w przypadku opętania


Całości dopełni oczywiście Rytuał Archanielski. Archanioł Michael pomoże nam pokonać wszelkich wrogów naszej Wolności i integralności w imieniu Boga w nas, na mocy Wolnej Woli, którą wyrazimy. Ten Rytuał zapewni Ci opiekę anielską oraz ochroni tych, których powierzysz pod święte działanie Jezusa, Maryi oraz Michaela. Jeśli uważasz, że TY potrzebujesz pomocy - zrób go osobiście. Jeśli od opętania chcesz uwolnić inną osobę - musi wydać ona na to zgodę albo przyzwolić, nie możesz robić tego bez jej Wiedzy. Jeśli pragniesz oczyścić energię jakiegoś szczególnego miejsca (na przykład firmy lub domu albo przestrzeni, na której dokonano czegoś bardzo negatywnego), najlepiej miej przy sobie zdjęcia pomieszczeń bądź spisany odręcznie adres. Jeśli możesz, wstaw swój komputer, tablet bądź cokolwiek, przez co łączysz się z nami by słuchać webinaru, i niech Rytuał dokona się właśnie tam, gdzie jest najbardziej potrzebny. Zmiana energetyczna zarówno w osobach, jak i w powierzonych sytuacjach i procesach, będzie natychmiastowa. 


Jeśli mamy do czynienia z osobą opętaną mocą określonej substancji, na przykład narkotyków lub "leków", najniekorzystniej byłoby gdyby w stanie rytualnym była czysta od tego wpływu - w przeciwnym razie Rytuał również się odbędzie i zadziała, ale z dużym prawdopodobieństwem można założyć, że osoba zaśnie bądź straci przytomność. 


UWAGA! To nie jest jedynie panel szkoleniowy. To informacje, dopełnione praktyką.

Jeśli potrzebujesz pomocy bądź własną decyzją postanawiasz walczyć ze Złem i pomóc innym w odzyskaniu Wolności za pomocą technik spirytualnych - jestem tu dla Ciebie.

Spotkajmy się po aktywnej stronie Granicy Działania!


***


INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

Prowadzenie: Wiedźma Anja Anna

Cena: 99 zł


Stań się Arcydziełem Swojej Duszy!


***


W razie pytań lub problemów technicznych pisz na maila: webinar@akademiaducha.pl.

Uwaga! Warunkiem obejrzenia nagrania jest założenie darmowego konta na platformie Ekademii. Opcje płatności pojawią się po wypełnieniu formularza, który kryje się pod żółtym przyciskiem "Zamawiam".


Kurs zostanie aktywowany automatycznie po zaksięgowaniu Twojej opłaty. Dlatego sugerujemy dokonanie opłat za pomocą szybkich płatności PayU. Tradycyjny przelew może nie zostać zaksięgowany na czas.


Po zaksięgowaniu przelewu zajrzyj do folderu Moje Produkty na portalu Ekademia. Tam znajdziesz zakupiony przez siebie produkt. Uwaga — nie przesyłamy linków!