Wpływ żywienia na stan zdrowia skóry i sierści

kurs 1 szt. Dostęp na 365 dni

97.00 PLN

 Zapraszamy Państwa na szkolenie on line

WPŁYW ŻYWIENIA NA STAN ZDROWIA SKÓRY I SIERŚCI

psy

Rolą groomera,  hodowcy jest nie tylko prawidłowe utrzymanie i pielęgnowanie podopiecznego, ale także doradztwo w zakresie prawidłowego utrzymania sierści i skóry.

W ramach szkolenia omówimy:

 1. Rolę poszczególnych składników na wzrost włosa
  1. rola białka
  2. rola pierwiastków śladowych
  3. synteza pigmentu włosa
 2. Jakość łoju
  1. rola nienasyconych kwasów tłuszczowych
  2. rola witaminy A
 3. Bariera skórna
 4. Wpływ witamin z grupy B na wygląd i funkcję skóry i sierści
 5. Wartości referencyjne zawartości składników mineralno-witaminowych

Udział w kursie potwierdzany jest imienny certyfikatem uczestnictwa w postaci pliku PDF.

certyfikat

Oferta sprzedażowa

AkademiaZOO
Sprzedawca / Administrator danych AkademiaZOO

Agnieszka Sobolewska
ul. Jagodowa 12, Zielonka, 86-005 Białe Błota PL | 502566530
NIP: 953-220-93-89 | REGON: 340226212

Wypełnij ten formularz i złóż zamówienie...

Następnie wybierzesz formę płatności
To jest prezent.
Aby zrobić komuś prezent, podaj w sekcji Twoje dane kontaktowe dane tej osoby (przynajmniej jej imię i e-mail). Utworzymy dla niej konto i powiadomimy o produkcie, gdy zapłacisz. Jeśli chcesz otrzymać rachunek/fakturę, wypełnij Dane do FV.

Twoje dane kontaktowe *    - Te pola są wymagane

@
Uwaga: Twój adres e-mail musi być prawdziwy
Podaj nr komórki, aby otrzymać SMS o opłaceniu.

Dane do FV


Więcej informacji

* Rozumiem, że płacę za dostęp do kursu na okres 365 dni. Wyrażam zgodę na wykonanie usługi przed ustawowym terminem 14 dni na zwrot co jest równoważne z utratą prawa do zwrotu pieniędzy po wykonaniu usługi. Powyższy zapis NIE dotyczy gwarancji udzielonych przez Organizatora (w tym opisanej wyżej) lub zapisanych w Regulaminie oraz sytuacji, gdyby usługa została wykonana niezgodnie z ofertą.

* Oświadczam, że zapoznałem się z treścią Regulaminu Platformy i Polityki Prywatności Platformy i je w całości akceptuję, w tym zgadzam się na przetwarzanie danych osobowych podanych w tym formularzu przez Operatora Platformy (Majewski Business Consulting Piotr Majewski) konieczne w celu założenia konta i realizacji zamówienia i innych celach opisanych w ww. dokumentach.

* Zgadzam się na przekazanie ww. danych osobowych do Agnieszka Sobolewska i ich przetwarzanie w celu realizacji zamówienia.

Zgadzam się na przetwarzanie ww. danych osobowych w celach marketingu bezpośredniego produktów i usług zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem EU o Ochronie Danych 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. przez Agnieszka Sobolewska.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowych dotyczących produktów i usług w rozumieniu Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. od Agnieszka Sobolewska.

Wyrażam zgodę na wykorzystanie telefonu i innych telekomunikacyjnych urządzeń końcowych dla celów marketingu bezpośredniego produktów i usług zgodnie z Art. 172 Ustawy Prawo telekomunikacyjne przez Agnieszka Sobolewska.

Następnie wybierzesz formę płatności

256-bit SSL Bezpieczne połączenie

Zarówno formularz zamówienia, jak i formularz logowania są zabezpieczone połączeniem z naszym serwerem szyfrowanym niemożliwym do złamania kluczem 128-bit

Dodatkowo tożsamość naszego serwera potwierdza certyfikat SSL wydany przez instytucję autoryzującą. Ważność certyfikatu można sprawdzić klikając na https albo na ikonkę obok adresu strony.

Certyfikat obejmuje wiele naszych domen, więc może wskazywać inną domenę. Istotna jest informacja: "Tożsamość zweryfikowana", "Ten certyfikat jest ważny" itd.


© 2007-2020 Ekademia.pl | Polityka Prywatności | Regulamin


Produkty i Szkolenia Online

Nie jesteś zalogowany(a) Zaloguj się Utwórz konto


forked from Moodle