Wpływ żywienia na stan zdrowia skóry i sierści

Pielęgnacja sierści jest ważnym elementem utrzymania prawidłowej funkcji okrywy włosowej i skóry. Poza zabiegami pielęgnacyjnymi istotny wpływ ma stosowanie odpowiedniej diety oraz dodatków mineralno – witaminowych.

Zapraszamy Państwa na szkolenie on line

WPŁYW ŻYWIENIA NA STAN ZDROWIA SKÓRY I SIERŚCI

psy

Rolą groomera, hodowcy jest nie tylko prawidłowe utrzymanie i pielęgnowanie podopiecznego, ale także doradztwo w zakresie prawidłowego utrzymania sierści i skóry.

W ramach szkolenia omówimy:

 1. Rolę poszczególnych składników na wzrost włosa
  1. rola białka
  2. rola pierwiastków śladowych
  3. synteza pigmentu włosa
 2. Jakość łoju
  1. rola nienasyconych kwasów tłuszczowych
  2. rola witaminy A
 3. Bariera skórna
 4. Wpływ witamin z grupy B na wygląd i funkcję skóry i sierści
 5. Wartości referencyjne zawartości składników mineralno-witaminowych

Udział w kursie potwierdzany jest imienny certyfikatem uczestnictwa w postaci pliku PDF.

certyfikat

 • Szt.
  1
 • Dostęp na 365 dni
 • Cena
  97,00
 • SUMA (PLN)
  97,00
   - Te pola są wymagane

Twoje dane kontaktowe


@
Uwaga: Twój adres e-mail musi być prawdziwy
Podaj nr komórki, aby otrzymać SMS o opłaceniu.

Dane do FV


Więcej informacji

* Rozumiem, że płacę za dostęp do kursu na okres 365 dni. Wyrażam zgodę na wykonanie usługi przed ustawowym terminem 14 dni na zwrot co jest równoważne z utratą prawa do zwrotu pieniędzy po wykonaniu usługi. Powyższy zapis NIE dotyczy gwarancji udzielonych przez Organizatora (w tym opisanej wyżej) lub zapisanych w Regulaminie oraz sytuacji, gdyby usługa została wykonana niezgodnie z ofertą.

* Oświadczam, że zapoznałem się z treścią Regulaminu Platformy i Polityki Prywatności Platformy i je w całości akceptuję, w tym zgadzam się na przetwarzanie danych osobowych podanych w tym formularzu przez Operatora Platformy (Majewski Business Consulting Piotr Majewski) konieczne w celu założenia konta i realizacji zamówienia i innych celach opisanych w ww. dokumentach.

* Zgadzam się na przekazanie ww. danych osobowych do Agnieszka Sobolewska i ich przetwarzanie w celu realizacji zamówienia.

Zarówno formularz zamówienia, jak i formularz logowania są zabezpieczone połączeniem z naszym serwerem szyfrowanym niemożliwym do złamania kluczem 128-bit

Dodatkowo tożsamość naszego serwera potwierdza certyfikat SSL wydany przez instytucję autoryzującą. Ważność certyfikatu można sprawdzić klikając na https albo na ikonkę obok adresu strony.

Certyfikat obejmuje wiele naszych domen, więc może wskazywać inną domenę. Istotna jest informacja: "Tożsamość zweryfikowana", "Ten certyfikat jest ważny" itd.

Następnie wybierzesz formę płatności

AkademiaZOO
Organizator / Administrator danych AkademiaZOO

Agnieszka Sobolewska
ul. Jagodowa 12, Zielonka, 86-005 Białe Błota PL | 502566530
NIP: 953-220-93-89 | REGON: 340226212