Zarządzanie czasem. 9 instrukcji krok po kroku do szybkiego wdrożenia w polskich warunkach
JAK POGODZIĆ TWÓJ PERFEKCJONIZM Z CIĄGŁYM BRAKIEM CZASU?

JAK POZBYĆ SIĘ STRESU, ŻE NIE ZDĄŻYSZ?


WERSJA AUDIO ZNANEGO EBOOKA

Zarządzanie czasem 9.0

"Jak dla mnie jest to genialne.
Najbardziej przydaje się wiedza o tym, jak sobie poradzić z problemami na samym początku zarządzania czasem. Nikt o tym nie pisze w taki sposób.
A technikę "telefonów" zastosowałem od razu. Naprawdę pomogło!

Artur

"Mnie w zarządzaniu swoim czasem irytuje poważnie to, że robię jednocześnie dziesiątki rzeczy i przez to nic nie mogę zrobić do końca w krótkim czasie. Jestem bardzo ambitny i najlepiej, żeby doba miała 48h, a ja nie musiałbym sypiać, będąc ciągle na wysokich obrotach.

Krzysztof

"Mój problem to priorytetyzacja zadań. Nie bardzo umiem uświadomić sobie w danym momencie, które zadanie jest najważniejsze, bo wszystkie wydają mi się jednakowo ważne. Nie wiem czym się kierować w określaniu ważności zadań. A tym bardziej jak robić to szybko bez zastanawiania się.

Monika

A Ty?

Naucz się jak ustalać codzienne priorytety
i trać czas tylko na to, co jest dla Ciebie ważne


Naucz się wybierać to, co ważne

i odrzucaj wszystko, co kradnie Ci czas


Naucz się delegować zadania
i zacznij korzystać z czasu innych


Naucz się zarządzać czasem
,
żeby przestało Ci go ciągle brakować


Poznaj 183 strony praktycznej wiedzy
i żyj bez stresu w tempie, które lubisz.Zarządzanie czasem 9.0
9 instrukcji krok po kroku do szybkiego wdrożenia w polskich warunkach.

Sylwester OskwarekZarządzanie czasem. 9 instrukcji krok po kroku do szybkiego wdrożenia w polskich warunkach


Oparta na polskich realiach.

     

Ta książka (pisana przez praktyka) różni się od innych o zarządzaniu czasem tym, że skupia się na ćwiczeniach. Teorię porusza tylko na ostatnich 30 stronach.

Przeznaczona jest dla osób, które szukają prostych, skutecznych rozwiązań. Zawiera 9 konkretnyh instrukcji wraz z ćwiczeniami do lepszego zarządzania czasem.

Każda z 9-ciu instrukcji zaczyna się od prostego ćwiczenia. Dzięki temu od razu widać efekty i praktyczne zastosowania przytaczanych przykładów.


Cena: 57,00 PLN
Dostawa: Gratis (pobranie pliku)


Ceń swój czas. Nie trać go na szukanie rozproszonej wiedzy.
Właśnie teraz masz ją przed sobą w najprostszej formie: krok po kroku.Zaskakująco proste i podane w przystępny sposób informacje o zarządzaniu czasem. Zawiera dużo informacji z zakresu motywacji.


Do każdej instrukcji przygotowano odpowiednie, proste ćwiczenie, które pozwoli na natychmiastową poprawę zarządzania czasem.
Każde z tych ćwiczeń jest tak przygotowane, aby można je było wykonać bez specjalnego wysiłku.

Wykonanie każdego z tych ćwiczeń bez specjalnego przygotowania i zaangażowania wystarczy do osiągnięcia 10 % poprawy efektywności. Wykonanie wszystkich 9 ćwiczeń może dać sumarycznie aż 90% poprawy.

Wszystkie te techniki autor zastosował osobiście. Poleca je również wszystkim uczestnikom swoich szkoleń. Są one w 100% sprawdzone i działają.


Zawartość książki:

Instrukcja 1: Jak wyznaczyć cel?

W instrukcji 1 dowiesz się, co zrobić, żeby w ciągu 5 minut wyznaczyć właściwy cel, dzięki któremu z łatwością zaczniesz ustalać codzienne priorytety. Zarządzanie czasem. 9 instrukcji krok po kroku do szybkiego wdrożenia w polskich warunkach

Instrukcja 2: Jak ustalić codzienne priorytety?

W instrukcji 2 poznasz dokładne techniki ustalania priorytetów dla każdego z codziennych zadań dzięki którym z łatwością pozbędziesz się spraw które pożerają Twój czas. Zarządzanie czasem. 9 instrukcji krok po kroku do szybkiego wdrożenia w polskich warunkach

Instrukcja 3: Jak nie stracić swojego celu z oczu i dlaczego jest to takie ważne?

Intrukcja 3 pokaże Ci, co zrobisz, żeby nie zapomnieć o swoim celu mimo codziennych, życiowych problemów. Dzięki temu już zawsze będziesz dobrze zarządzać swoim czasem. Zarządzanie czasem. 9 instrukcji krok po kroku do szybkiego wdrożenia w polskich warunkach

Instrukcja 4. Jak wytrwać w zarządzaniu czasem przez 10 dni?

Instrukcja 4 jest dla Ciebie, jeżeli masz już za sobą przygodę z zarządzaniem czasem i bardzo Cię to doświadczenie zniechęciło. Dowiesz się, jakie techniki pozwalają przetrwać najtrudniejszy moment i za miesiąc będziesz się śmiać z własnych wcześniejszych problemów.
Zarządzanie czasem. 9 instrukcji krok po kroku do szybkiego wdrożenia w polskich warunkach

Instrukcja 5. Jak przestać odkładać na później i działać natychmiast?

Instrukcja 5 pokaże Ci w jaki sposób poradzisz sobie z zadaniami, które ciągle odkładasz na później. Poznasz technikę, dzięki której zaczniesz żyć bez stresu i w tempie, jakie naprawdę lubisz.
Zarządzanie czasem. 9 instrukcji krok po kroku do szybkiego wdrożenia w polskich warunkach

Instrukcja 6. Jak delegować zadania?

Instrukcja 6 odkryje przed Tobą proste techniki delegowania zadań. Dowiesz się, jak skorzystasz z czasu innych ludzi i dzięki temu będziesz mieć więcej czasu dla siebie. Zarządzanie czasem. 9 instrukcji krok po kroku do szybkiego wdrożenia w polskich warunkach

Instrukcja 7. Jak się pozbyć złodziei czasu?


Instrukcja 7 zdradzi Ci kilka technik na proste i grzeczne pozbycie się ludzi i spraw, które skrycie kradną Twój czas. Dzięki ich zastosowaniu poczujesz prawdziwą ulgę i odprężenie.
Zarządzanie czasem. 9 instrukcji krok po kroku do szybkiego wdrożenia w polskich warunkach

Instrukcja 8. Jak nie czekać na innych?

Z instrukcji 8 dowiesz się co zrobić, żeby otrzymać na czas wszystkie zlecone prace. Dzięki tym technikom przestaniesz się martwić terminy spraw, które robią dla Ciebie inni. Zarządzanie czasem. 9 instrukcji krok po kroku do szybkiego wdrożenia w polskich warunkach

Instrukcja 9. Jak wytrwać przy zarządzaniu czasem na zawsze?

Z instrukcji 9 dowiesz się, jak wytrwać w zarządzaniu czasem raz na zawsze i poczujesz cudowny, kuszący zapach nadmiaru czasu. Zarządzanie czasem. 9 instrukcji krok po kroku do szybkiego wdrożenia w polskich warunkach

Teraz Ty też możesz poznać
9 instrukcji krok po kroku
do perfekcyjnego zarządzania czasem
i Wreszcie
Naprawdę Mieć Więcej Czasu.


Ten system stanowi tak naprawdę 9 konkretnych instrukcji krok po kroku przygotowanych dla Ciebie do szybkiego wdrożenia.
Do każdej instrukcji otrzymasz ćwiczenie, po którym poczujesz, jak Twój czas nagle sam zaczyna się pojawiać nie wiadomo skąd.


Każde z tych ćwiczeń jest tak przygotowane, żebyś mógł je wykonać bez żadnego wysiłku. Wystarczy, że bez specjalnego przykładania się uzyskasz z każdej z 9-ciu instrukcji jedynie 10% poprawy Twojej efektywności. Tych 9 drobnych elementów da Ci w sumie aż 90% efektów.


Z tego 183 str. EBooka dowiesz się:

1. Jak wyznaczyć cel, który będziesz w stanie osiągnąć?

2. Jak ustalić swoje codzienne priorytety?

3. Jak nie stracić swojego celu z oczu i dlaczego to ma takie znaczenie?

4. Jak wytrwać przez 10 dni przy zarządzaniu czasem i co Ci to da?

5. Jak sprawić, żeby nie odkładać spraw na później?

6. Jak dzielić się pracą z innymi i mieć dzięki temu więcej czasu?

7. Jak poradzić sobie z tymi, którzy zajmują Twój czas na rzeczy nieważne?

8. Jak przestać czekać na innych i nie dać się im zatrzymać?

9. Jak stosować te wszystkie metody już na zawsze i cieszyć się dużą ilością czasu?
Zarządzanie czasem. 9 instrukcji krok po kroku do szybkiego wdrożenia w polskich warunkach