Posłuchaj dzisiaj: Jak zbudować zaufanie klienta i dramatycznie zwiększyć sprzedaż?

poniedziałek, 23 czerwiec 08, 19:31

Nie miałeś okazji słuchać mojego wykładu w sobotę? A może chciałbyś odświeżyć sobie pamięć? Możesz już dzisiaj, ale jeszcze tylko przez kilka dni poznać bardzo szczegółowo omówione w sobotę:

 • 3 techniki powiększania sprzedaży
 • Technikę sprzedaży wielostopniowej
 • Potęgę odwracania ryzyka

W związku z tym, że mimo wszystko dla części osób i być może dla Ciebie też nasza propozycja "udział w darmowym szkoleniu w zamian za złożenie zamówienia" wydawała się podejrzana, postanowiliśmy zrobić krok w Twoją stronę.

Mimo iż zastrzegaliśmy, że nagranie z weekendowego szkolenia będzie dostępne tylko dla uczestników pełnego szkolenia, zmieniliśmy zdanie.

Już dzisiaj możesz przesłuchać połowę z 5 godzin weekendowego szkolenia, ponieważ

zamiast 18 godzin, całe szkolenie
"Niewidzialne Techniki Sprzedaży"
będzie trwało w sumie 24 godziny!


(5 godzin już nagranych
i 19 godzin na żywo).

Aby już dzisiaj dowiedzieć się, jak zbudować zaufanie klienta i dramatycznie zwiększyć sprzedaż w Twojej firmie, przesłuchaj nagranie z sobotniego szkolenia, które poprowadził Dariusz Świerk.

Oto instrukcje, jak już za chwilę otrzymać dostęp do połowy z 5 godzinnego szkolenia za darmo. Jutro opublikujemy drugą połowę.

 1. Na samym dole strony www.ekademia.pl/blog/skomentuj/224 dodaj komentarz do mojego postu. Będziesz musiał się zalogować na Ekademii lub utworzyć nowe konto, jeśli go jeszcze nie masz.
  .
 2. W komentarzu do tej strony napisz w sposób konkretny i w przynajmniej 4 zdaniach

  W jaki sposób zamierzasz wykorzystać wiedzę uzyskaną na szkoleniu „Niewidzialne Techniki Sprzedaży”w Twoim biznesie?
  .
 3. W zamian za Twój komentarz otrzymasz ode mnie e-mailem hasło oraz link do formularza z zamkniętą na razie ofertą szkolenia.
  .
 4. Złożysz zamówienie na tej stronie - UWAGA: Nie zwracaj na razie uwagi na prośby o opłacenie szkolenia. Nie wymagamy od Ciebie opłacenia tego szkolenia - przesłuchaj darmowe nagrania i podejmij decyzję dopiero w środę.
  .
 5. Gdy tylko złożysz zamówienie na tej stronie, od razu (bez płacenia) otrzymasz dostęp na 4 dni do 5h szkolenia dostępnego pod tym samym adresem - pamiętaj, że musisz być zalogowany, aby otrzymać dostęp do nagrań.

To już wszystko. Działaj szybko - tylko do 23:59 we wtorek umożliwiamy dostęp do tych nagrań bez płacenia za udział w szkoleniu.

Przypominam - złożenie zamówienia nie obliguje Ciebie do jego opłacenia. To Twoja decyzja. My chcemy na szkoleniu tylko zdecydowane i gotowe do działania osoby.

P.S. Już w tę środę, o godzinie 12:00 będziesz mógł opłacić udział w szkoleniu "Niewidzialne Techniki Sprzedaży". Już dzisiaj mamy 107 zainteresowanych tym szkoleniem i kilkanaście osób zdeklarowanych na 100%. Sprzedaż zamkniemy o 23:59 w poniedziałek, 30 czerwca. Będzie bardzo mało czasu na reakcję, bo liczba miejsc w tej niskiej cenie jest ograniczona.

Komentarze
Newsletter

Niewidzialne Techniki Sprzedaży

Poznaj najskuteczniejsze sposoby podniesienia sprzedaży w Twojej firmie nawet o kilkadziesiąt procent rocznie...

Zapisz się teraz