Masz czas do 11:00 w sobotę aby załapać się na darmowe 4h szkolenie

piątek, 20 czerwiec 08, 00:14

Witam,

(ten post jest bardzo ważny i straci ważność w sobotę wieczorem)

Mam dla Ciebie fenomenalną propozycję nie wymagającą od Ciebie wydawania pieniędzy, ale musisz NATYCHMIAST zareagować.

Przeczytaj ten post bardzo dokładnie. Znajdziesz w nim instrukcje, w jaki sposób możesz za darmo w ten weekend wziąć udział w 4 godzinnym szkoleniu pt. „Niewidzialne Techniki Sprzedaży”.

Analizując Twoje i pozostałych osób na mojej liście odpowiedzi na badania (zobacz), komentarze i zadawane mi pytania na blogu (zobacz) zdałem sobie sprawę, że moje typowe, 8 godzinne, sprzedawane korporacjom za ciężkie pieniądze szkolenie nie jest odpowiednie dla Ciebie i pozostałych klientów Piotra. Brakuje większej ilości konkretnych przykładów dostosowanych specjalnie do potrzeb małych i średnich firm.

Ponieważ jednak Twoje i innych klientów Piotra zainteresowanie wiedzą nt. „Niewidzialnych Technik Sprzedaży” jest tak duże (zadaliście ponad 50 pytań na blogu), razem z Piotrem Majewskim postanowiliśmy zorganizować pogłębione, 18 godzinne (!) szkolenie internetowe na ten temat.

Opracowujemy razem szkolenie, jakiego w Polsce nigdy nie było, które pozwoli Tobie, niezależnie od branży, w której działasz:

 • znacząco poprawić wyniki sprzedaży (nawet o kilkaset procent) oraz patrząc perspektywicznie dać powód do tego, aby klienci wracali zadowoleni z zakupu i przyprowadzali nowych klientów,

 • zdobyć nowych klientów i stworzyć ich bazę adresową,

ustabilizować wpływy ze sprzedaży, aby nie były już nigdy losowe,

 • zwiększyć rozpoznawalność Twojej firmy i marki na rynku, wśród klientów, partnerów i potencjalnych pracowników,

 • zwiększyć zyski osiągane ze sprzedaży (ponieważ miarą osiągnięć firmy są właśnie zyski),

 • zwiększać obroty Twojej firmy przy zachowaniu marży o minimum kilkanaście procent rocznie, przy jednakowej ilości poświęconego na pracę czasu,

 • zwiększyć udział pasywnego dochodu w dochodzie generowanym przez Twoją firmę,

 • zwiększyć zaangażowanie Twoich pracowników,

Pokażemy Ci techniki, które pozwolą Ci osiągnąć te fenomenalne rezultaty najmniejszym możliwym kosztem, oraz możliwie proste - żebyś mógł to zrobić samemu lub oddelegować średnio obeznanej osobie - takie osoby łatwo znaleźć do pomocy i nie kosztują one dużo.

Dodatkowo będziesz mógł przeszkolić na podstawie naszych materiałów Twoich pracowników, ponieważ dostaniesz dostęp do nagrania całego szkolenia i wszystkie materiały w formie elektronicznej! Gwarantuję Ci to, ponieważ wierzę Ci, że nasze materiały nie wydostaną się nigdy poza Twoją firmę.

Projektujemy właśnie przełomowy kurs zawierający szczegółowe omówienie 30 najważniejszych „Niewidzialnych Technik Sprzedaży” oraz odpowiedzi na ponad 50 waszych szczegółowych pytań nt. najróżniejszych zagadnień związanych ze sprzedażą.

Omówimy techniki mające potężny wpływ na psychikę oraz te, pozwalające dotrzeć do potencjalnych zainteresowanych szybko i przy minimalnych kosztach.

Nadchodzi czas wolny, wakacje. W czasie, gdy większość firm szkoleniowych odkłada większe projekty na później, my widzimy ogromną korzyść dla Ciebie.

Zamiast zasypać Cię 18 godzinami wiedzy podczas 3 dniowego szkolenia, z którego byś zapamiętał 5%, będziesz zdobywał wiedzę z zakresu sprzedaży aż przez 3 miesiące (od początku lipca do końca września), w weekendy po 2 godziny przed południem w sobotę i niedziele.

Nie ma żadnego problemu, jeśli nie będziesz mógł wziąć udziału w którymś wykładzie, ponieważ wszystkie wykłady nagramy i opublikujemy w zamkniętym serwisie w ciągu kilku dni po spotkaniu. Nagrania będziesz mógł wielokrotnie odsłuchiwać i pokazywać je swoim pracownikom.

Oprócz odpowiedzi na Wasze pytania i wielu konkretnych, dostosowanych do realiów małych i średnich firm przykładów, podczas szkolenia odpowiemy między innymi na następujące pytania:

 1. Jak składać źródła przychodu aby pewnie i stabilnie powiększać Twoje zyski w ciągu wielu lat – nie ważne czy prowadzisz jednoosobowa firmę, czy zatrudniasz stu pracowników,

 1. Jaką technikę zastosować aby 3-5-10 razy powiększyć skuteczność Twojej reklamy?

 1. Jak nowocześnie myśleć o rozszerzaniu grupy stałych klientów, oraz jak powiększać z niej zysk?

 1. Jak zbudować prawdziwą lojalność Twoich klientów?

 1. Jakie techniki zastosowali inni aby nawet kilkukrotnie podnieść sprzedaż i zyski – każdego roku? Jak Ty możesz je wykorzystać?

 1. Jak błyskawicznie „oswajać” klienta aby w końcu go „uwieść” i doprowadzić do stałych zakupów?

 1. Jak sprawić, aby nasze produkty i usługi sprawiały wysoka satysfakcję klientom?

 1. Jak wykorzystać dostęp do największych mediów [lub tych, które Ciebie interesują] zupełnie za darmo? Przykłady z życia i gotowe rozwiązania.

 1. Jaki sposób myślenia o kliencie przyniesie Ci największe zyski przez wszystkie nadchodzące lata? Tego za nic w świecie nie powinni się dowiedzieć Twoi konkurenci.

 1. Jak tworzyć oferty Twojej Firmy, których nikt przy zdrowych zmysłach nie odrzuci? Jak potężnie wpływać na psychikę klienta nakłaniając go do zakupu?

 1. Jak usunąć podstawową barierę powstrzymującą Twoich klientów przed zakupem u Ciebie? Po jej usunięciu zdarza się, że sprzedaż rośnie kilkukrotnie nawet w ciągu miesiąca.

 1. Jak możesz sprowadzić nawet tysiące nowych klientów w ciągu kilku dni do Twojej Firmy – zupełnie za darmo? Przy stosowaniu tej techniki należy dobrze ocenić „moce przerobowe” firmy aby nie mieć problemów z nadmiarem zleceń i pracy.

 2. Jak mądrze wykorzystać wrażliwość cenową klientów aby tłumnie pojawili się u Ciebie?

 1. Jak skutecznie zachęcić lub sprowokować klientów aby polecali Cię swoim znajomym?

 1. Jak tanio i szybko dotrzeć do niedostępnych do tej pory nowych zasobów klientów, skłonnych do zakupu?

 1. Jakie techniki możesz zastosować aby przekształcić jednorazową transakcję w stały odbiór [ADO czyli „Aż Do Odwołania”]?

 1. Jakie dodatkowe źródła zysków możesz łatwo uruchomić powiększając zysk z każdego pozyskanego klienta bez dodatkowych kosztów?

 1. Jak najprościej nakłonić dostawców [w tym konsultantów oraz agencje reklamowe] do realizacji Twoich celów – obniżając przy tym koszty stałe?

 1. Jak sprawić, żeby kontakt z Twoją Firmą był dla klienta pozytywnym i przyjemnym doświadczeniem tak aby chciał powrócić w towarzystwie znajomych?

 1. Jak wywołać w umyśle Twojego klienta „top of mind” – sytuację, gdzie Ty i Twoje firma pierwsi przychodzicie na myśl gdy klient poszukuje produktu z Twojej branży?

 1. Jak najłatwiej i najtaniej zbudujesz opinię eksperta, która wzmocni motywy zakupowe klienta na Twoja korzyść?

 1. Jak skutecznie podwyższać wartość postrzeganą Twojego produktu, tak, aby konkurencja wyglądała na kiepską i drogą?

 1. Jak najprościej nakłonić klienta aby za każdym razem zakupił więcej u Ciebie? Dzięki tylko tej jednej technice możesz zabezpieczyć finansowo Twoją firmę.

 1. Jak wpłynąć na proces decyzyjny klienta tak aby wybrał właśnie Twój produkt?

 1. Jak ograniczyć ilość klientów i jednocześnie dramatycznie podnieść zyski firmy?

 1. Jak odkryć i spieniężyć ukryte zasoby Twojej firmy? W wielu firmach zyski z tej techniki przewyższają te z tradycyjnej działalności.

14 godzin szkolenia odbędzie się na żywo przez Internet na platformie Ekademia.pl już od lipca. Jednak pierwsze 4 godziny szkolenia, ze względu na moje inne, korporacyjne, kilkudniowe szkolenie, nagramy już w ten weekend. I będziesz mógł wziąć udział w tym szkoleniu nie ponosząc żadnej inwestycji – żadnej przedpłaty, zaliczki ani nic w tym rodzaju. Stawiamy jednak jeden warunek, zaraz dowiesz się, jaki...

Niewidzialne Techniki Sprzedaży” to będzie cykl spotkań, omawiających w szczegółach jak zastosować najskuteczniejsze techniki i pokazujące jak i z jakim skutkiem zastosowali je inni.

Od razu też trzeba powiedzieć, że udostępnimy to szkolenie jedynie niewielkiej ilości klientów Piotra w bardzo atrakcyjnej cenie, mamy kilka ważnych powodów po temu.

Dlaczego ograniczamy dostęp?

Miej proszę świadomość, że 18 godzin szkolenia z wiedzy o sprzedaży według cen rynkowych powinno kosztować nie mniej niż 3 tysiące złotych. 18 godziny wykładów to 3 dni szkoleniowe! A to szkolenie jest dodatkowo oparte na doświadczeniach moich, osoby pracującej od 6 dla największych korporacji w Polsce oraz doświadczeniach Piotra, od 8 lat szkolącego małe i średnie firmy.

Zaoferujemy Ci w przyszłym tygodniu możliwość opłacenia udziału w tym szkoleniu za ułamek jego ceny rynkowej tylko przez 3 dni (!), ponieważ:

 1. Chcemy dotrzeć jedynie do poważnie zainteresowanych, zdecydowanych na sukces ludzi biznesu, którzy wdrożą te techniki i osiągną efekty. Nie poszukujemy tych, którzy chcą się tylko „dowiedzieć”. Czekamy zatem tylko na zdecydowanych i skłonnych do działania.

 1. Po drugie udostępnimy za niewielki ułamek rzeczywistej wartości szkolenie znane już na rynku korporacyjnym, kosztujące dla jednej firmy od ośmiu tysięcy złotych wzwyż. Nie możemy sobie pozwolić na to, aby zbyt wiele osób się o tym dowiedziało.

 1. Powiem wprost – druga sesja, która odbędzie się najwcześniej w listopadzie będzie znacząco droższa. W związku z tym chcemy z jednej strony dać szansę małym firmom konkurować bronią liderów branży, z drugiej OCZEKUJEMY w ciągu kilku miesięcy opisów Twoich sukcesów po zastosowaniu naszych „Niewidzialnych Technik Sprzedaży”.

 1. Po czwarte organizujemy takie przedsięwzięcie po raz pierwszy na taką skalę – 12 spotkań na żywo przez Internet, 18 godziny wykładów, kilkadziesiąt modułów, masa transkryptów i dokumentów, musimy dołożyć starań aby wszystko wyszło jak należy, ale liczymy się z ew. pojedynczymi wpadkami technicznymi trudnymi dzisiaj do przewidzenia. Niższa cena ma taką ewentualność Ci wynagrodzić.

Mam nadzieję, że rozumiesz tę wyjątkową okazję, mam także nadzieję, że jeśli należysz do ludzi przedsiębiorczych i poważnie myślisz o Twojej przyszłości w biznesie – będziesz wiedział co należy zrobić.

OK. Oto instrukcje, jak wziąć udział w weekendowym, 4 godzinnym szkoleniu (w sobotę i niedzielę od 11 do 13) za darmo.

 1. Poniżej na tej stronie znajdziesz link Dodaj komentarz umożliwiający wpisanie komentarza. Będziesz musiał się zalogować na Ekademii lub utworzyć nowe konto, jeśli go jeszcze nie masz.

 2. W komentarzu do tej strony napisz w sposób konkretny i w przynajmniej 4 zdaniach

  W jaki sposób zamierzasz wykorzystać
  wiedzę uzyskaną na szkoleniu
  „Niewidzialne Techniki Sprzedaży”
  w Twoim biznesie?
 3. Jeśli Twój komentarz będzie sensowny, otrzymasz ode mnie e-mailem hasło oraz link do strony z zamkniętą na razie ofertą szkolenia.

 4. Przed 11:00 w sobotę zalogujesz się na www.ekademia.pl a następnie wejdziesz na stronę www.ekademia.pl/kurs/NiewidzialneTechnikiSprzedazy i złożysz zamówienie na autentyczne dane – jeśli chciałbyś dostać fakturę, wpisz dane firmy.

 5. Gdy tylko złożysz zamówienie, od razu (bez płacenia) otrzymasz dostęp na 4 dni do zamkniętego obszaru szkolenia. Tam znajdziesz link do strony czatu, na której odbędzie się szkolenie.

To już wszystko. Działaj szybko.

pozdrawiam,
Dariusz Świerk

P.S. Masz jedyną możliwość wzięcia udziału za darmo w połowie szkolenia, za które korporacje płacą od 8 tysięcy złotych wzwyż, ale musisz błyskawicznie zareagować.

Komentarze (203)
Newsletter

Niewidzialne Techniki Sprzedaży

Poznaj najskuteczniejsze sposoby podniesienia sprzedaży w Twojej firmie nawet o kilkadziesiąt procent rocznie...

Zapisz się teraz