W ten poniedziałek (02.06), o 19:00...

poniedziałek, 2 czerwiec 08, 14:00

Zanim powiem Ci, co możesz otrzymać ode mnie i od Piotra Majewskiego w poniedziałek o 19:00, chcę Ci krótko wyjaśnić dlaczego czytasz ten post:

Przez lata pracowałem w różnych miejscach i poszukiwałem swojego miejsca na ziemi. W końcu po kilku latach “normalnej pracy” pomyślałem o własnej firmie. Trochę przerażał mnie fakt, że tyle nowych firm w Polsce upada. Według badań tylko [o ile dobrze pamiętam] 10% przetrwa 5 lat, a 1% 10 lat.

Biurokracja, podatki, opłaty, ZUS i kłopoty z urzędami skarbowymi, niejasne prawo podatkowe powodują, że biznes w naszym kochanym jednak kraju jest trudnym przedsięwzięciem.

Każdy z nas ma prędzej czy później z tym kłopot. Mnie to „dopadło” kiedy w urzędzie skarbowym pan spojrzał w monitor, potem na mnie i powiedział zadziwiające słowa” „Coś pan za dużo płaci tych podatków”. Było to chyba dziewięć tysięcy.

Czyli jak zrozumiałem to źle że odniosłem sukces i składam się na utrzymanie urzędników.

To bardzo frustrująca sytuacja, w której urzędy zamiast wspierać przedsiębiorczych ludzi są ich wrogiem. Moim są, już nie mam co do tego wątpliwości.

W tym kraju każdy sukces jest automatycznie podejrzany. Ale jedyne co możemy zrobić to wg mnie odnieść jeszcze większy sukces – na przekór im wszystkim.

Ale nie o tym chciałem mówić, ale o tym w jaki sposób Ty możesz zabezpieczyć się przed trudnościami. Ogólnie moim sposobem na niezniszczalny biznes jest stosowanie NIEWIDZIALNYCH technik sprzedaży - tj. takich, których konkurencja nie będzie mogła łatwo skopiować, bo nie będzie zdawała sobie sprawy z ich istnienia.

Przez 8 lat zbierałem wiedzę o sprzedaży i testowałem ją w polskich warunkach. Patrzyłem co wychodzi w kraju i co robią inni. Pracowałem dla wielu firm, w tym gigantów rynku i wiem co działa a co nie i dlaczego.

W wielu przyczyniłem się do ich sukcesów.

Dziś mogę wskazać kilkadziesiąt (około 80) technik, które przynoszą REALNE wzrosty sprzedaży – ZAWSZE. Dzięki nim Twój biznes jest znacznie znacznie prostszy. Przychody i zyski są stabilne a przyszłość pewniejsza.

Jeśli sądzisz w tym miejscu, że zaraz będę chciał Ci coś sprzedać, jesteś w błędzie ;). Nawet gdybyś chciał kupić dzisiaj chociaż fragment mojej wiedzy, nie jest to możliwe...

Nie będę Ci niczego sprzedawać. Chcę Cię zaprosić do wysłuchania w poniedziałek o 19:00 na żywo wywiadu ze mną, jaki przeprowadzi Piotr Majewski pod adresem http://www.ekademia.pl/kurs/WywiadDariuszSwierk

Hasło dostępowe: swierk

Widzisz. Znamy się z Piotrem dobre kilka lat, w tym czasie wymieniliśmy się usługami konsultacyjnymi wartymi dziesiątki tysięcy złotych, wykładałem nawet na jego konkferencji OKEBI.

W naszych rozmowach wielokrotnie chwaliłem się Piotrowi, że:

  1. powiększyłem w 2 roku istnienia mojej firmy obrót o 346% a zyski o 579% stosując tylko jedną z technik rozwoju sprzedaży i to nie najsilniejszą [nie liczę zysków z tytułu innej działalności poza firmą].
  2. artykuł z mojej inspiracji trafił na pierwszą stronę Pulsu Biznesu i stał się „cover story” dnia a mój klient był w nim wymieniony kilka razy jako jedyny ekspert w branży, w tydzień „wszedłem” z tematem do TVP2 do Panoramy, do TVN, do Rzeczpospolitej Gazety Giełdy Parkiet i kilku pomniejszych wydawnictw.
  3. w sklepie internetowym, w którym pracowałem osiągnąłem 45% obrotu rocznego z najlepiej sprzedającej się książki – w 2 tygodnie,
  4. mój ebook stał się bestsellerem wydawnictwa i w pierwszym roku zarobił dla mnie ponad 20 tysięcy a ogółem ponad 65 tys. (pracowałem nad nim miesiąc),
  5. osiągnąłem ponad 70% skuteczność w wygrywaniu konkursów ofert na rynku korporacyjnym,
  6. na korporacyjnej konferencji mój panel został wybrany przez uczestników jako numer 1 spośród 30 innych przygotowanych przez czołowe polskie i międzynarodowe firmy doradcze, 80% uczestników konferencji przyszło do mnie – i wiem dokładnie jak to powtórzyć na każdej konferencji, to nie przypadek,
  7. jestem współautorem i autorem standardów obsługi i sprzedaży dla wielu wiodących polskich firm, min dla Philips DAP Polska, Onninen Polska, Koncernu Energetycznego Energa, pracowałem dla banków, firm telekomunikacyjnych, było tego mnóstwo,
  8. ostatnio szefowałem zespołowi przygotowującemu strategię marketingową dla jednego z klubów piłkarskich prawdopodobnie będę robił to samo dla warszawskiej spółki zarządzającej Stadionem Narodowym na Euro 2012,
  9. mam wiele doświadczenia w tworzeniu skutecznych strategii w mniejszej i większej skali i wciąż dostaję ciekawe zlecenia. Powód jest prosty a wcale nie jestem osobą znaną. Nie chcę być znany ale po prostu mam wyniki i to przyciąga do mnie ludzi.

I dosłownie tydzień temu Piotr powiedział mi tak: "Daj mi godzinę swojego czasu, abym mógł ją ofiarować moim klientom i czytelnikom."

Nieświadomy "zagrożenia" Puszczenie oczka zgodziłem się i wtedy Piotr wypalił: "Wezmę tę listę Twoich sukcesów, którą ciągle się chwalisz i publicznie przepytam Cię ze szczegółów każdego z punktów."

Pomyślałem sobie - no to się tanio sprzedałem Puszczenie oczka, ale w końcu wymogłem na Piotrze, że możemy tak zrobić, pod warunkiem, że utworzy on specjalną listę (tę, na której jesteś), na którą zaprosi swoich klientów i czytelników w taki sposób, aby były na niej tylko osoby zainteresowane sprzedażą.

I dlatego czytasz ten e-mail.

Podsumowując. W poniedziałek, 2 czerwca, o godzinie 19:00 rozpocznie się pod adresem http://www.ekademia.pl/kurs/WywiadDariuszSwierk (Hasło dostępowe: swierk) godzinny wywiad ze mną, podczas którego Piotr ma zamiar wyciągnąć ze mnie techniki, które są odpowiedzialne za moje największe sprzedażowe sukcesy.

Ponieważ jesteś już po wstępnej kwalifikacji, masz możliwość za DARMO poznać NIEWIDZIALNE TECHNIKI Sprzedaży, za które czołowe marki obecne w Polsce płaciły, rzekłbym samochodami - i to drogimi.

Troche mnie to przeraża.

Do zobaczenia w poniedziałek.

Komentarze
Newsletter

Niewidzialne Techniki Sprzedaży

Poznaj najskuteczniejsze sposoby podniesienia sprzedaży w Twojej firmie nawet o kilkadziesiąt procent rocznie...

Zapisz się teraz