Ekademia jest jak Clickbank.com... i więcej

środa, 9 lipiec 08, 23:45

Clickbank.com jest jednym z najbardziej znanych na świecie serwisów pośredniczących w sprzedaży produktów i usług niematerialnych.

Clickbank.com

Tak samo, jak Ekademia, Clickbank.com skupił się na sprzedaży e-booków, kursów internetowych, płatnych serwisów, raportów. Ekademia dodatkowo pozwala sprzedawać uczestnictwo w szkoleniach i konferencjach.

Clickbank.com i Ekademia są pośrednikami, którzy obsługują płatności i pomagają w promocji Twoich produktów. Clickbank.com na świecie, Ekademia w Polsce.

W jednym i drugim przypadku sprzedający może utworzyć własną stronę www promującą produkt i kierować klienta bezpośrednio na formularz zamówienia - np. www.ekademia.pl/formularz/cneb?print=1 to formularz dla serwisu www.ekademia.pl/serwis/cneb

Zarówno Clickbank.com i Ekademia zajmują się przyjmowaniem zamówień i obsługą płatności z pełnym raportowaniem sprzedaży na żywo.

Zarówno Clickbank.com i Ekademia wspomagają sprzedaż produktów tysiącami partnerów zarejestrowanymi w naszych programach partnerskich.

Ekademia.pl dodatkowo:
  1. Pozwala stworzyć ofertę bezpośrednio na stronach Ekademii - nie trzeba więc posiadać własnej strony.
  2. Sama generuje stronę z podziękowaniem za płatność - nie trzeba jej tworzyć ani utrzymywać na własny serwerze, ale można dodać do niej własną treść.
  3. Pozwala nie tylko sprzedawać, ale również dostarczać produkty poprzez tzw. zamkniętą część kursu dostępną dla osób, które kupiły produkt.
  4. Pozwala prowadzić kursy internetowe na żywo.
To tylko ułamek tego, co Ekademia robi lepiej na polskim rynku niż Clickbank.com na rynku międzynarodowym. Jesteśmy mniejsi, ale bardziej się staramy ułatwić Tobie sprzedaż Twoich produktów. Uczymy się od najlepszych na świecie i od naszych klientów.
Komentarze (4)
Newsletter

Informator Szkoleniowy Ekademia.pl

Bądź na czasie z najnowszymi szkoleniami i kursami internetowymi...

Dołącz do 234 209 czytelników